Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ...Osveta...

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

...Osveta... Empty
PostSubject: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyMon Jul 27 2009, 23:38

30 godina... To je bilo jedino na sto sam sada mislila.30 godina cu biti zatvorena zbog necega sto nisam uradila.
Uskoro su me prebacili u zenski zatvor. Mnogi su me ponizavali, mnogo puta su me i udarali.
Nisam mogla da se uklopim medju njih, kriminalci nikada nisu bili drustvo za mene.
Uvijek sam bila stidljiva i povucena osoba, nikada nikome nisam pomislila nista lose a jos manje uradila.
Bila sam od onih glupacica koje su radile sve ono sto su drugi zeljeli.
Zbog cega se sada i nalazim ovde. nakon kratkog vremena koje sam provela u zatvoru shvatila sam da mi je to bila najveca greska.Kako su dani prolazili bila sam sve vise povredjena i psihicki i fizicki.
Polako sam se mjenjala sve one dobre osobine u meni pocele su da zamjenjuju lose.
Sva ljubav koju sam osjecala prema mojoj porodici pocela se pretvarati u mrznju. Oni su jedini krivci zbog kojih sam tu... Oni su krivci zbog kojih sam zamrzela cjeli svijet...Zbog njih sam postala skroz druga osoba...Osoba puna mrznje i zeljna osvete. Moj jedini cilj bio je pobjeci i osvetiti se svima zbog kojih sam sada tu...
Pocela sam da se priviknjavam na zatvorski zivot, ubrzo sam pocela da se pridruzujem zatvorskoj bandi koju su cinile 3 djevojke.
Mislim da je dobro sto su se prema meni ponasali tako okrutno na pocetku.
Da su bili fini poput mene ja bih zauvijek ostala ista osoba.
Mozda nikada nebih mogla da shvatim koliko ljudi mogu biti zli...
One su me naucile kakva treba da budem...kako treba da se ponasam...
Sada sam u potpunosti postala clan bande... Sve je cudila moja nagla promjena. Za godinu dana postala sam kao oni koji su tu vec 15 ili 20 godina... Jedno je ipak ostalo isto moja pamet, bila sam veoma pametna i inteligentna osoba sto je bilo dobro za moje planove... A zbog toga sam bila jedan korak ispred ostalih...
Sledece sto je trebalo da uradim bilo je pobjeci iz zatvora...
Nas cetri smo pocele praviti plan za bjezanje. Naravno ja sam najvecim djelom bila zaduzena za to. Plan je trebalo pazljivo i oprezno praviti... U zatvoru sam ve dvije godine i kada ovo nebih uspjela sigurno bih ostala vise nego sto sam trebala. Zbog toga sam to radila najbolje sto sam mogla. Naravno u tome su mi pomagale i ostale 3 djevojke jer su one bile tu mnogo duze od mene i poznavale su zatvor i strazare mnogo bolje od mene... Sto je naravno bilo mnogo vazno...
Kada smo zavrsile sve i kada smo uredile i najnebitnije sitnice odlucile smo da ce mo jos najvise sedmicu dana biti zatvorene.
Plan je bio odlican a u njemu je ucestvovao i jedan strazar koji je bio ludo zaljubljen u mene i koji bih sve uradio za mene.. U zamjenu za pomoc obecala sam mu kada budemo na slobodi da cu biti sa njim, sto naravno nisam mislila uraditi. Nije bio dovoljno dobar za mene, a u mom srcu nije bilo mjesta za ljubav.
Dosao je dan kada smo trebale da bjezimo. Sada je samo trebalo da padne noc i da svi zaspe. Uz Billovu pomoc izasle smo iz nasih zatvorskih soba.
Sve je proslo bez greske, konacno smo bile na slobodi. Svaka od nas je krenula u razlicitom smjeru ali prije toga smo rekle jedna drugoj gdje ce mo biti u slucaju da nam bude potrebna pomoc.
Ja sam otisla u Billov stan. Na izlazu mi je dao kljuceve i adresu. Taj kreten je zaista vjerovao u moja obecanja. Trebao mi je jos par dana i onda me nikada vise vjerovatno nece ni vidjeti.
Prvo sto sam planirala uraditi bilo je da promjenim svoj izgled...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyMon Jul 27 2009, 23:41

Aaaaaa
ova ti je definitivno najjj najjj najjjbolja Wink
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyMon Jul 27 2009, 23:43

AAAAAAAA
Da znas kako mi je drago sto to mislis... Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyMon Jul 27 2009, 23:51

AWWW...sadijaa super jee...bas me zanima sta ce biti dalje...
ne znas kako mi se svidjaa...fenomenalno jee...
aj pozuri s chappom molim tee
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyTue Jul 28 2009, 00:02

Mnogo mi je drago..
Mislila sam da vam se nece svidjeti, ali nemozete ni zamisliti kako mi je drago...
Chapp cu napisati sto prije mognem...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyTue Jul 28 2009, 22:11

Ovako prije nego sto napisem novi chapp moram da napisem malo uvoda kako bih vam bilo jasno...


Ovako moja tetka je ubila jednu osobu i uz pomoc moje bake okrivili su mene za to. Moji roditelji su povjerovali njima a ne meni i nisu ucinili nista kako bih mi pomogli ostavili su me samu.A njihova poslijednja posjeta bila je zbog toga kako bih me vredjali. Moj tadasni decko uradio je isto i napustio me kada mi je bio najpotrebniji...



evo sada novi chapp
I jos nesta. Zamolila bih vas da kazete iskreno sta mislite o ovoj ff. Ako vam se ne svidja voljela bih da mi kazete..



Skratila sam svoju dugu crnu kosu i ofarbala se u plavo.
Dok sam bila u zatvoru odbijala sam jesti onu odvratnu hranu tako da sam i smrsala. Kupila sam mnogo nove odjece vecina je bila manje - vise provokativna, a moglo se naci ponesta i pristojno.
Kada sam stala ispred ogledala nisam mogla da vjerujem da sam to ja. Nije ostalo nista od one Sadije kakvu su svi poznavali. Promjenila sam i unutrasnjost i spoljasnji izgled. Bila sam sigurna da me niko nece prepoznati. Jedinon sto mi se nije svidjelo je plava boja kose. Moglo bih se reci da me je plava kosa cinila ljepsom nego crna , ali oduvjek sam mrzela plavuse. Bill me nije mogao da prepozna kada sam mu otvorila vrata kako bih usao. Rekao mi je da mu se moja promjena nimalo ne dopada. Kao da ga je ko pitao za misljenje.
Nabavio mi je sve potrebne dokumente sa novim iztgledom i novim imenom.
U medjuvremenu saznala sam gdje zivi moja porodica. Svi oni koji su mi bili potrebni zivjeli su u istom gradu. Taj dan sam otisla iz Billovog stana, vise mi nije bio potreban. Moja osveta pocinje od sada.
Prva na listi bila je moj tetka i baka, posle njih moji roditelji i za kraj bivsi decko.
Smisljajuci plan za osvetu saznala sam da je moja baka umrla nedugo nakon sto su mene optuzili i zatvorili. Bilo mi je mnogo zao zbog toga.
Zeljela sam da gledam kako pati, kako me na koljenima moli da joj oprostim za sve. Ipak ono sto je bilo nemoze se vratiti, a i nisam zeljela da se smaram njom. Zeljela sam joj sve najgore u paklu, gdje ce mo se nekada ponovo sresti....
Moje misli su bile usmjerene prema mojoj tetki. Smisljala sam najbolji nacin za osvetu. Nisam zeljela da je ubijem, to bih svakako bila najmanja kazna za nju. Zeljela sam da je gleda kako pati, i kako proklinje dan kada se rodila.
Odlucila sam joj oduzeti osobe koje je najvise voljela, uze cu joj one bez kojih joj zivot vise nista nece vrediti.
Osvetit cu joj se preko tetka Davida i njenog sina Georga.
Nisam mislila na to da oni nisu nista krivi i kako nije fer da unistim i njihove zvivote. U tom trenutku imala sam samo jedan cilj i ostvarit cu ga po svaku cjenu.
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyTue Jul 28 2009, 22:33

meeeni se JAAAAKO svidaa
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyTue Jul 28 2009, 22:34

extraaaa Sadija duso extra je otcuuuuu jos
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyWed Jul 29 2009, 01:21

Sadija, pipni Kiću i ja ću tebe da sredim!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Samo ga PIPNI!

Jesi čula?!


Ovo sam bila ozbiljna.

Inače, super je ff.
Stvarno mi se sviđa.
Ovo vrijedi čitati, zanimljivo je. Meni jest.



Davidu radi šta 'oćeš, ali KIĆU NE DIRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyWed Jul 29 2009, 16:01

Drago mi je da vam se svidja.
Nora bas si me nasmijala, i kici ja nista necu uraditi ti ces mi pomoci u tome hehe ali kasnije...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyWed Jul 29 2009, 16:27

JAAAAAA?????????????

Bože sačuvaj.

Hahahahahah
Ja ću se pokajati, samo da znaš
hahhahaah


Jedva čekam idući chapter, mnogo mi se sviđa početak
xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 01:55

3.


Nadam se da ce vam se svidjeti...




Plan osvete za moju tetku sastojao se iz dva djela. Prvi dio je bio da je rastavim od Davida a drugi... to cu uraditi kada zavrsim prvi dio...Moja tetka je oduvijek bila mnogo ljubomorna na Davida, mnogo ga je voljela. Nisam zeljela gubiti vreme pocela sam odmah.
Zaposlila sam se na isto mjesto gdje je radio i David, bila sam njegova sekretarica... od prvog dana pocela sam da mu se nabacujem. Nisam imala mnogo srece taj dan... Ipak to me nije brinulo. Znala sam da ce veoma brzo da popusti, sto se i desilo.
Saznala sam kucni broj i odlucila dati tetki povod za ljubomoru.
Kada sam stigla u stan nazvala sam. Javila mi se ona, bas kao sto sam i zeljela.
-Dobro vece. Dali mogu dobiti Davida?? - upitala sam je.
-A ko ga treba?? - Ovo je prilika za pocetni udarac..
-Hmmm pa recimo da sam njegova veoma dobra prijateljica.I ko ste vi uopste??
-Ja sam njegova supruga ako te bas zanima. - odgovorila je ljutito.
-Ah bas cudno. Nije mi spomenuo da je ozenjen. U svakom slucaju prenesite mu da ga je zvala jedna veoma dobra prijateljica.
-Kako se samo....- Tada sam spustila slusalicu. Znala sam da ce je to mnogo vise nanervirati nego neka svadja preko telefona i slicno.
Zamisljala sam njenu reakciju, i bila sam veoma sretna.. Jadan David nije znao sta ga ceka kada dodje kuci. konacno sam pocela sa osvetom.
Sutradan sam platila fotografa da nas uslika zajedno. Dok smo sjedili na pauzi i pili kafu, prisala sam mu i poljubila ga. Fotograf je uslikao nekoliko fotografija koje sam ja poslala tetki...
Znala sam da ta noc nece biti bas mirna ni za nju ni davida pa sam odlucila otici do njihove kuce.
Kao sto sam i ocekivala...kroz otvoren prozor mogla se jasno cuti galama, a nakom par trenutaka i vidjeti David izbacen iz kuce...
Uspjela sam bilo je lakse nego sto sam mislila. Ipak znala sam da ovo nece biti konacan kraj. morala sam ici dalje sve dok se ne razvedu...
Trebala sam da osiguram da se nece pomiriti.
Sada je david znao ko je zvao i ko je poslao slike. Trazio je objasnjenje ali mu ga ja nisam dala.
Samo sam se okrenula i otisla. Bio je veoma ljut, ali to me ni najmanje nije brinulo.
Nekoliko dana nista se nije desavalo, bilo mi je cudno jer sam znala da se nece tek tako rastati.
Znala sam da moraju jedno drugom dati jos jednu priliku.
Sto se i desilo nakon sedmicu. Cula sam Davidom telefonski razgovor. Trebali su se nacu navece u restoranu, to je bila prilika za pomirenje ali ja to naravno necu dopustiti.
Zapisala sam vrijeme i adresu restorana. Moja tetka ce dobiti malo iznenadjenje.
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 01:57

jebena si ti riba


xexee



super jee sady



bgm


bas mi se svidjaa

ubij tetku jebem joj majku


und....

naddaam se da cemo ti pomoci u osveti
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 01:59

Hvala..
I naravno da hocete nemogu sve sama hehe
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 02:02

Hahaha
Jesi zajebana Razz

Super je
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 03:17

Hhahahahahaha

Joj jesi ludaa
I zajebana

Super je chap, znaš kako mi se sviđa ova ff
hahahaha


Iii...hoću li ti ja kasnije pomoći, k'o što si rekla?
Haahah
Živo me zanima.

xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 16:50

zajebana do bola extra je sadice
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 22:35

Hvala vam... Drago mi je da vam se svidja...
naravno da ces mi pomoci ali sacekaj jos malo...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 22:36

nadam se da ce i mene biti:))
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 22:37

nena ne mogu si promeniti nick promeni mi ti!Und Sadi jedva cekam novi chap
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 22:39

Bit ce te svi ali sacekajte malo... I ti i Nora ce te prve da se pojavite...
Neznam dali cu pisati sledeci dio veceras...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 22:40

veceras pls
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyThu Jul 30 2009, 22:49

VEČERAS
PLS
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyFri Jul 31 2009, 00:12

4.


Evo ga.. uzivajte ukoliko je to ikako moguce xD



Preko puta restorana u kojem su se trebali naci bio je hotel. ovo nisam mogla sama trebala mi je pomoc. Odmah sam se sjetila Dajane i odlucila sam je posjetiti. Otisla sam do nje i zamolila je za pomoc. Nije pitala ni sta treba da uradi a vec je pristala... Otisli smo u moj stan i ispricala joj sve sta treba da radimo. Bilo je mnogo lako uz njenu pomoc.
-Dobro vecer gospodjo. Vi ste sigurno Alex.- prisao je jedan od konobara i upitao.
-Da ja sam Alex. - odgovorila je i bila je veoma iznenadjenja nije znala sta se desava.
-Gospodin David me je zamolio da vam kazem da vas ceka u hotelu preko puta u sobi 483. Izvolite i kljuceve koje je ostavio za vas.- rekao je konobar davajuci joj kljuceve i odlazeci laganim korakom.

ALEX:
David je uvijek bio vatren to sam znala, ali ovakvo nesta nisam ocekivala od njega.. Ona djevojka je bila samo prolazno, on voli mene u to sam sigurna. ovo ce biti divna noc.

cula sam kako neko otkljucava vrata od sobe. Znala sam i ko je to bilo je vrijeme.
-Znala sam da ces izabrati mene a ne nju... Zbog toga ces veceras dobiti specijalnu nagradu..- rekla sam to Davidu a onda sam ga pocela strasno ljubiti.
znala sam da je moja tetka sve to vidjela i cula, odjednom sam cula jak zvuk koji je proizvela Alex i hotelska vrata.
Dajana je istog trena usla u sobu govoreci uspjela si. Ja sam bila mnogo sretna sto nisam morala da radim nista vise od poljubca.
Ostavile smo davaida da prespava tu a mi smo otisle.
-Sta mislis sta ce da se desi kada se sutradan David probudi??-zapitala je Dajana, a ja sam se samo zadovoljno smijala.
-Pa sigurno ce prvo otrcati do moje tetke alex da joj da objasnjenje a ona ce ga samo otjerati... A posle razvoda sledi drugi dio plana gdje si mi takodje potrebna.- rekla sam dajani ispijajuci casu sampanjca.
Rekla sam joj drugi dio plana koji se odnosio na Georga. Ispricala sam joj sve i objasnila fino.
-Sta mislis hoces li moci sve to da uradis.-upitala sam je ocekivajuci potvrdan odgovor.
- ne...-odgovorila je sa nekim cudnim smjeskom.
Pogledala sam je sa cudjenjem. nisam vjerovala da je rekla ne...
- ja bih mogla to uraditi, ali znam nekoga ko ce to mnogo bolje uraditi.- rekla je jos uvijek smijajuci se.
- na koga mislis??? Nista te ne razumijem. postavljala sam joj pitanja zeljno iscekujuci odgovore.
- Imam jednu prijateljicu koja ce to uraditi mnogo bolje od mene, profesionalac je u tim stvarima. I nemoj da brines ona je sigurna za ovaj posao.- rekla je Dajana sipajuci sampanjac u casu.
Dogovorile smo se da joj Dajana isprica plan i da dodje kod mene ako pristane, kako bih joj dala ostale podatke o njemu.
Imala sam super plan za njega...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... EmptyFri Jul 31 2009, 00:15

Ako se treba Tomu osvetiti na neki takav nacin tu sam....
Smile)
preedobro je sady
odusevljavas mee
Back to top Go down
Sponsored content





...Osveta... Empty
PostSubject: Re: ...Osveta...   ...Osveta... Empty

Back to top Go down
 
...Osveta...
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: