Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...

Go down 
5 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyWed Jul 22 2009, 17:00

chapp 1.

''Dobro došli nazad u studijo....Ako niste bili tu naša danjašnja tema je koncert Tokio Hotela u Marseilleu...Naša woditeljka Una je sa swojim kolegom kamermanom na owom spektakularnom koncertu....
-Una kako je u areni Marseillea,kakwa je atmosfera..?
-Dole ispred bine nemože da se stane...ima wiše od 1.700 fanowa...Zato snimamo na bini blizu TH-a....ja sam takođe njixow fan i drago mi je što sam na bini u takwoj blizini...Bill prediwno pewa a društwo extra swiraju....Bože....ostani tu Frank...ja idem...
-Šta se to dešawa u areni Francuske...Bill ne pewa...nemoguće....odjedmom je swe stalo samo posle nekoliko prediwnix reči o grupi koje je naša Una izgoworila...

*sat kasnije*

-Una šta se to desilo pre sat wremena...?
-Dragi gledaoci,fanowi i porodico owix momaka...Posle samo 2 sekunde mog razgowora o atmosferi u Marseillenskoj areni desio se xoror koji je Billa napao...Izgubio je glas...Borio se swim silama..Za to wreme Tom nam je objasnio šta je osećao kada je Bill ostao bez glasa:''Bill je stajao preda mnom sa suzama u očima.Bio je zaista očajan!Ozbiljno sam zabrinut zbog njega!''Sada su u avionu i lete u Njemačku..do doktora specijaliste da bi im on dao tačnu dijagnozu...a do tada laku noć...

*kod mene kući dwe nedelje posle xorora*

Owo se desilo dok sam bila na koncertu Tokio Hotela....Bill mi je najbolji ortak kao i Tom,Georg i Gustaw...zato sam rešila da sednem u awion i odem u Njemačku....Kada sam stigla u Berlin pošla sam najpre do kuće Bill & Toma...Srećom srela sam Toma kod kuće i pakowao neke stwari Billu u bolnicu:

*u Njemačkoj,kuća Kaulitza a posle bolnica*

-Tome ćao...kako je Bill?-ušla sam u kuću...
-Una došla si...drago mi je da si tu...Bill,njemu je jako loše!!Nemogu da werujem da si došla iz Francuzke za nama u Njemačku...-pakowao je stwari ta Billa..
-Epa jesam!!!Mogu li sa tobom u bolnicu do Billa?Daj da ti pomognem..-uzela sam Billowe stwari i počela da pakujem umesto Tomma..
-Možeš...xwala...-zagrlio me i pošao dole...po supu koju je skuwao bratu..

Došli smo do bolnice do Billowe sobe....

-Bille,kako si..?Jel te jako boli..ajde napiši mi weć kad nepričaš...-klimnuo je glawom i uzeo marker i blokče i pošeo da piše
''Ne osećam se najbolje....xwala ti što si došla...za mnom...Xwala ti...dođi da te zagrli!''
-Ništa Bille,wolim te kao swog brata,došla sam jer mi je stalo do tebe i bitno mi je da si ok...-zagrlila sam ga iako sam se nabola na njegow lawlji friz...
''Drago mi je da imam takwe prijateje popute tebe,Gustawa i Georga i brata poput Toma''-posle nam je Bill pokazao šta je napisano a Tom ga je zagrlio..a posle su ušli Georg i Gustaw...
-I nama je drago što te imamo a pogotowo meni jer si mi brat blizanac...i boli me twoj glas....
''Xwala ti Tome''...

Ušao je doktor i počeo da nam objašnjawa šta je Billu...

-Epa owako Bille...moraćeš na operaciju glasnix žica..imaš na njima zadebljenje....prekosutra će operacija početi...
-Doktore koliko će trajati operacija?
-Neznam Tome....najmanje sat wremena...
-Neboj se Bille mi smo tu za tebe..-Bill se osmexnu na nas...a doktor je nastawio...
-Posle te operacije moraćeš da ćutiš 10 dana,nećeš se moći smejati,pričati ni pewati...tek posle 10 dana ideš na rexabilitaciju glasa....
''Xoće li mi glas ostati kao pre..?I xoću li moći pewati?..napisao je Mecky..
-Neznamo Bille to ćemo swe saznati nakon swega owoga...Nadam se da ćeš moći a tu imaš 98% šanse za pewanje...

Billu je odaxnu...da ima tolike šanse za pewanje..njemu glas znači swe...Rekla sam momcima da idem do prodawnice da kupim BRAWO moj omiljeni časopis...Kada sam došča do kioska na naslownici je bila slika Billa i pisalo ''Bill ide na operaciju glasnix žica!Kraj Tokio Hotela?'' Znala sam da kraj TH-a neće doći tako rano....Wratila sam se do bolnice i pokazala momcima naslownicu...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyWed Jul 22 2009, 17:14

Zamalo sam zaplakala na početku, jer me podsjetilo kako su radi te večeri otkazali i koncert na koji sam ja trebala ići.
Užasno boli kad se samo sjetim.

Inače, sviđa mi se ovaj chap
Piši dalje
:]
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyWed Jul 22 2009, 17:20

I meni...ja odkako sam saznala za to...Swaki dan mi je bio propast...drago mi je da ti se swiđa...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyWed Jul 22 2009, 17:43

Nonchie Ray wrote:
Zamalo sam zaplakala na početku, jer me podsjetilo kako su radi te večeri otkazali i koncert na koji sam ja trebala ići.
Užasno boli kad se samo sjetim.


:]

aww...ja kad sam samo vidjela pocetak doslo mi je da placem...zbog moje nore
i certa na koji nije mogla otici zbog ovog....
jako mi se svida... Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... 634786
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyWed Jul 22 2009, 17:52

Nena wrote:
Nonchie Ray wrote:
Zamalo sam zaplakala na početku, jer me podsjetilo kako su radi te večeri otkazali i koncert na koji sam ja trebala ići.
Užasno boli kad se samo sjetim.


:]

aww...ja kad sam samo vidjela pocetak doslo mi je da placem...zbog moje nore
i certa na koji nije mogla otici zbog ovog....
jako mi se svida... Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... 634786

Joj, srećoo...

Mi ćemo nekad skupa biti na koncertu, ako Bog da...



Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... 634786
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyWed Jul 22 2009, 17:56

aham...naravno da hocemo...samo da znas
vec sam ti rekla da ja necu vristati i gurati se...
to je bezze
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyWed Jul 22 2009, 18:29

Nena wrote:
aham...naravno da hocemo...samo da znas
vec sam ti rekla da ja necu vristati i gurati se...
to je bezze


Hahaha zato ćeš mene zadržavati kad počnem da vrištim.
Ja se mogu suzdržati, ali u jednoj sekundi puknem hahahah
Tako da možeš jedino da me smiriš, ili da se praviš da me ne znaš LoL

I,da spašavaj Kiću ako bude blizu mene
Wink
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyWed Jul 22 2009, 18:37

Ići ćete oba dwe...nebojte se...ako ne oni će dođi do was....xaxa
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyWed Jul 22 2009, 18:41

haha...oni do nas??
eh i to cuda da mi
je da vidim
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyWed Jul 22 2009, 21:41

Suze su mi krenule...
Sjetila sam se kako mi je bilo kada sam cula da Bill mora na operaciju i posle kada sam procitala taj naslov u bravu *KRAJ TH-a*..
Odlicno je...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyThu Jul 23 2009, 18:59

chapp 2.

Bill je rekao da pozowem jednog nowinara iz redakcije da bi im on dao interview da TH-u kraj neće još doći...Tom mi je doneo fon a ja sam pozwala...

*Razgowor sa nowinarkom*

-Owde redakcija Brawo..kako wam možemo pomoći?
-Dobar dan zowem powodom Tokio Hotela..tj. Bill wam pruža šansu za interview...
-Ok,možete li nam dati adressu?
-Da narawno,Berlinska bolnica za sad a ako nebudemo tamo onda na Burgerstraße 23,hotel Stars....
-Xwala wam možete mi reći ko ste i kako se zowete?
-Zowem se Una i Billowa sam drugarica...
-Xwala wam Una...
-Ništa dowiđenja..widimo se u pola pet..
-Dogoworeno..dowiđenja....

Spustila sam slušalicu i otišla do Billa & Co. ....Kada sam ušla nazad u njegowu sobu Bill je imao weliki osmex na licu..kada sam ix pitala šta se dešawa nisu mi odgoworili weć se smeškali i zagrlili me...Ok,ali malo su čudni....neznam o čemu se radi...Bilo je pola pet a mi smo weć bili u hotelu Stars..sišla sam dole do automata da bi Tomu i meni kupila coca-colu a Billu ledeni čaj...Dole na recepciji je čekala nowinarka ali je recepčni nije pustio prišla sam...

*na recepciji pa do sobe*

-Xej Benny šta se dešawa..?
-Došla je nowinarka do Billa..
-Axa....wi ste ona nowinarka koju sam ja tražila...i s kojom sam razgowarala..ja sam Una...
-Da to sam ja ....moje ime je Anne...
-Xoćete sačekati owde samo da uzmem sokowe iz automata..pa da was wodim gore do Billa?
-Da narawno...-wratila sam se..
-Idemo li?
-Da xajde....
-Kako je Billu?
-Pa ne baš dobro ali bori se sam sa swojim glasom...biće ok...
-Wi ste sa njim gore?
-Da,al ne sama...
-Ko još...?
-Pa tamo je Tom,Gustaw i Georg....
-Koliko imate godina..?
-Ja imam 16.wi?
-Takođe...
-Tako mlada a weć nowonarka...ja radim kao woditeljka...Znači možete me zwati Una..bez wi...
-Ok....i ti mene...
-Ja sam weliki fan TH-a...obožawam ix...
-I ja sam...zato sam zamolila šeficu da ja idem...nemogu da werujem šta se Billu dogodilo...ali ima was četworicu...
-Axa...ewo nas tu smo...

Ušle smo u sobu...Anne je bila prediwna dewojka...a kada je ušla Tom se zagledao u nju i odmerio je od glawe do pete...prewrnula sam očima i prijateljski ga gurnula...on se samo nasmešio i šapnuo mi ''Šta si to za lepoticu dowela,ona je nowinarka?''...klimnula sam glawom u znak potwrde...Anne je sela pored Billa i počela...

-Kako se sada osećaš?
''Nije mi dobro.Plašim se operacije i kriwim sebe što sam razočarao fanowe.Žao mi je zbog swix onix koje sam rastužio..''
-Koju bolest imaš i kakwe tegobe ona donosi sa sobom?
''Oh,čuo sam toliko stučnix termina...Ali,jednostawno i razumljiwo rečeno,imam neko zadebljenje na glasnim žicama.Zbog tog zadebljenja glasne žice ne mogu prawilno da funkcionišu.Da bix mogao ponowo da pewam moram na operaciju..''
-Šta bi se desilo da ne odeš na operaciju?
''Došlo bi do trajnog ošetećenja mog glasa,čak bix mogao u potpunosti da ga izgubim...''
-Bojiš li se za swoj glas?
''Narawno.Moj glas mi je SWE.Bez njega i muzike ne bix bio onaj isti Bill!''
-Kada ćeš se ponowo wratiti pod reflektore i ponowo pewati?
''Zawisi od mog oprawka.Obično to traje nekoliko nedelja.Nakon operacije moram dobro da se čuwam jer najmanje deset dana ne smem da pričam.Moraću na rexabilitacije i treninge glasa.Moraću da ga wežbam swaki dan.''
-Jesi li imao i ranije problem sa glasom i ko brine za tebe?
''Ne nisam imao nikakwix problema.Problem je otkriwen tokom turneje.Swi su uz mene.Tommy je stalno uz mene,kao i Una,Georg i Gustaw...Uz mene je stalno i porodica,prijatelji i čitaw tim.''
-U buduće ćeš paziti na swoj glas?
''To je dosta teško da se owo ne bi ponowilo..Weoma pazim na swoj glas.Čak sam imao i časowe pewanja.Pewam i pre swakog nastupa tj. wežbam..Ali tako nešto može se ponowiti..''
-Možda je twoj glas iscrpljen?
''Možda...stalno smo na turnejama..imali smo prwe nastupe u Americi..Sam sebi postawljam izazoweželim da saki šou i nastup bude sawršen..Možda je to zbog toga!''
-Kako su momci reagowali kad ti je glas ponestao?
''Swi su se zabrinuli.Bili smo weoma napeti čekanjem saopštenja lekara.''
-Koliko je koncerata odkazano?
''Za sada ukupno 16.Prawa katastrofa!''
-Dali su swi ogorčani?
''Prwo moram sam da prixwatim činjenicu da nisam kriw zbog zadebljenja.To mi newerowatno teško pada,i kriwio sam sebe za swe.Organizatori nadam se da nisu ljuti.Radowali smo se woma turneji po Ewropi.Primio sam gomilu pisama od fanowa,Swi žele moj oprawak i zaxwalan sam i mnoogo za to.Srdačno se zaxwaljujem swima jer mi to prija i pomaže mi!Odmax bi promenio situaciju da mogu...Nadam se da će swe biti super posle swega owoga!''
-Xwala ti Bille....

Posle owog dugog interviewa Anne je popila sok,pozdrawila se s nama i otišla..U sledećem BRAWO-u pročitala sam Billowe reči i počela da plačem...Billowa operacija je trajala swega 45 minuta i protekla je saswim super...Bill je posle rešio da pošalje pismo u BRAWO swim swojim fanowima....

Dragi Bravo čitaoci!

Šta da vam kažem-potpuno sam van sebe!
Vaše zalaganje,mnogobrojni pokloni i reči
podrške su mi neverovatno mnogo zančili
tokom proteklih dana.Naravno da sam se
plašio operacije,pod totalnom anestezijom
i svega ostalog.Ali Tom je sve vreme bio uz
mene,što je zaista bila ogromna pomoć.
Čim sam se probudio iz narkoze,mojim
prijateljima i porodici kao i našem timu
poslao sam poruku da sam se ponovo
probudio.I naravno da želim da i vi znate
da sam dobro.Lekari tvrde da je
operacija protekla u najboljem redu.
Ipak nešto preciznije ćemo znati tek
kada prođe 10 dana mog strogog ćutanja.
Ne možete da zamislite koliko mi je teško
da držim jezik za zubima....
Ne smem čak ni da se nasmejem!
Čim budem znao nešto više,odmah ću
vas obavestiti.Još jednom hvala za sve-
-vi ste zaista najbolji-obećavam da
ćemo se uskoro videti....

Vaš Bill
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
~Marcela~
BI
BI
~Marcela~


Broj komentara : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-06-19
Age : 27
Mjesto : In my little world...

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyThu Jul 23 2009, 19:11

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... 9877 Sad sam se sjetila kako nam je bilo..... stvarno sam pomislila da je gotovo..... super je....pisi dalje, please....
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyThu Jul 23 2009, 19:50

jbt..meni se place kad ovo citam
i kad se sjetim svega...lijepo si to opisala
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyThu Jul 23 2009, 22:01

Slazem se sa Dajanom...
Super je
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyFri Jul 24 2009, 16:52

Xwala wam...ewo baš sada pišem nastawak nadam se da će wam se swideti...Obožawam priče o TH momcima...Swi super pišwte...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptyFri Jul 24 2009, 17:30

Owaj deo je kratak od ostala dwa ali nadam se da je ok?!

chapp 3.

Prošao je mesec dana..a Bill se osećao sawršeno...nije ga wiše bolelo grlo od operacije...bio je konačno zdraw...Njixowi koncerti koji su bili odloženi..sada su bili održani...Bill je bio srećan jer je ispunio želje mnogim fanowima...Tom se tešio zajedno sa njim..kao i Georg i Gustaw...bilo im je drago da su održalis swix 16 koncerata..Palo je weče...a ja sam pozwala Billa,Toma,Georga i Gustawa na šampanjac za uspex koji su prepustili tokom Billowix tegoba pa koji su sada nadogradili..pozwan je bio i Dawid njixow menadžer...To weče je bilo prediwno..Izašla sam na balkon mog stana gde sam borawila kada sam bila uz swoje društwo i posao koji sam radila....Nego bila sam na balkonu...i gledala u zwezde kako se smeše na nebu..bilo je tako magično..Bilo mi je pomalo xladno..ali me je ugrejala ruka koja mi se spustila na rame..polako sam se okrenula i widela suzu koja se polako spuštala niz Billow obraz...stawila sam swoj prst i obrisala je...priwukao me je k sebi i poljubio me...

*na balkonu*

-Bille zašto si to uradio?
-Jer sam ti jako zaxwalan i jer te wolim..
-Nisi trebao da me poljubiš..neznam dali ću ikad biti nešto wiše ili sam najbolja prijateljica poznatom pewaču za kojim lude milioni fanowa...
-Ti weć jesi nešto wiše od moje best ortakinje...Dugo sam krio owo ali ipak znaš da te wolim i da mi mnogo značiš...
-Xwala Bille ali ako se budem widela u nowinama sa tobom...teško nama...
-Nebrini...a nebi bilo ni fer da naši fanowi ne znaju da sam nekoga zawoleo...Obećao sam im da ću to podeliti s njima ako se zaljubim...
-Kako xoćeš..ionako te puno wolim i deliću te sa milionima fanowa kao pewača naj gruppe al kao dečka teško...

Ušli smo u stan...a Tom mi je prišao i rekao ''Una xwala ti što si mi pomogla oko brata kada mi je bilo teško i xwala ti za swe što činiš za nas!'' ''Tome swo četworo was wolim kao braću..i rado swew radim za was...Neznam kako bix bez was...'' Zagrlio me je jako i još jednom se zaxwalio a onda su nam u zagrljaj uleteli i Georg,Gustaw i od sada moj Bill...Bila sam presrećna što su mi ortaci....Swi fanowi ix wole jer su jednostawno društweni,ljubazmi,uwek za zabawu..jednostawno cool!!!!
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptySat Jul 25 2009, 23:03

chapp 3.

Prošao je mesec dana..a Bill se osećao sawršeno...nije ga wiše bolelo grlo od operacije...bio je konačno zdraw...Njixowi koncerti koji su bili odloženi..sada su bili održani...Bill je bio srećan jer je ispunio želje mnogim fanowima...Tom se tešio zajedno sa njim..kao i Georg i Gustaw...bilo im je drago da su održalis swix 16 koncerata..Palo je weče...a ja sam pozwala Billa,Toma,Georga i Gustawa na šampanjac za uspex koji su prepustili tokom Billowix tegoba pa koji su sada nadogradili..pozwan je bio i Dawid njixow menadžer...To weče je bilo prediwno..Izašla sam na balkon mog stana gde sam borawila kada sam bila uz swoje društwo i posao koji sam radila....Nego bila sam na balkonu...i gledala u zwezde kako se smeše na nebu..bilo je tako magično..Bilo mi je pomalo xladno..ali me je ugrejala ruka koja mi se spustila na rame..polako sam se okrenula i widela suzu koja se polako spuštala niz Billow obraz...stawila sam swoj prst i obrisala je...priwukao me je k sebi i poljubio me...

*na balkonu*

-Bille zašto si to uradio?
-Jer sam ti jako zaxwalan i jer te wolim..
-Nisi trebao da me poljubiš..neznam dali ću ikad biti nešto wiše ili sam najbolja prijateljica poznatom pewaču za kojim lude milioni fanowa...
-Ti weć jesi nešto wiše od moje best ortakinje...Dugo sam krio owo ali ipak znaš da te wolim i da mi mnogo značiš...
-Xwala Bille ali ako se budem widela u nowinama sa tobom...teško nama...
-Nebrini...a nebi bilo ni fer da naši fanowi ne znaju da sam nekoga zawoleo...Obećao sam im da ću to podeliti s njima ako se zaljubim...
-Kako xoćeš..ionako te puno wolim i deliću te sa milionima fanowa kao pewača naj gruppe al kao dečka teško...

Ušli smo u stan...a Tom mi je prišao i rekao ''Una xwala ti što si mi pomogla oko brata kada mi je bilo teško i xwala ti za swe što činiš za nas!'' ''Tome swo četworo was wolim kao braću..i rado swe radim za was...Neznam kako bix bez was...'' Zagrlio me je jako i još jednom se zaxwalio a onda su nam u zagrljaj uleteli i Georg,Gustaw i od sada moj Bill...Bila sam presrećna što su mi ortaci....Swi fanowi ix wole jer su jednostawno društweni,ljubazmi,uwek za zabawu..jednostawno cool!!!!Ne kontam kako su tako dobri i swe to...Swanulo je jutro a mi smo bili tooliko umorni da smo se jedwa gledali...TH-momci su cele noći bili kod mene...Bilo je 10:55 kad smo se probudili a u 11:10 momci trebaju biti u studiju na snimanju pesmu,a posle trebaju ići na snimanje spota za pesmu Monsoon(englesku werziju),ja sam ustala prwa a kada sam pogledala na sat izašla sam iz spawaće sobe do dnewne (gde su spawali TH),počela sam da ix budim ali nisu reagowali...Pošto imam u stanu megafon iz woditeljstwa uzela sam ga u ruke i počela da ix budim swi su pali sa oba kauča na kojima su spawali....Ja sam prasnula u smex:

-Šta se dereš čujemo te!!
-Ne,ne čujete me Tome,pogotowo ti...
-Koliko je sati?
-10:57..što pitaš Bille?
-Alooooo ljudi u studijo....Imamo snimanja....ajoooj majko...
-Ooops....izgleda da smo zaspali..glawa mi puca..
-Jesmo...i mene boli glawa Gustawe..Ajmo...ima da trčimo do studija...
-Dobra ideja Georg...inače će nas ubiti Dawid....

Momci su počeli brzo da se oblače i peru zube....(Pastu su uzeli moju a četkice sam ja imala rezerne)...Poweli su me sa sobom....Prwo smo otišli u studijo da snime pesmu Scream....Snimali nowi album ''Scream''..Wredno su radili na pesmama i swemu ostalom...Tada su momci ušli u prostoriju gde su im stajali instrumenti..Počeli si a ja sam ix prwi put gledala kako oni uspewaju da budu tako dobri..Najpre su Georg,Tom i Gustaw počeli da swiraju a posle je Bill pustio swoj zlatan glas...Osećala sam kao da ima nečeg oko mene...bilo je super....Kada su zawršili sa pesmom pošli smo u neku nedođiju gde su snimali spot za Monsoon..Trajalo im je 3 sata da snime samo jedan deo pesme..teško je snimati spot a pesma traje 4 minuta....Ali oni daju swe od sebe...Došli smo u kuću Kaulitza...Swo četworo su samo pali na kauč i rekli ''Xaleluja,konačno,za danas prewiše'' osmexnula sam se na njix...Posle je swako otišao u swoju sobu..Ja sam otišla gore ali ne u sobu koju sam imala kod njix weć u Billowu...pokucala sam na wrata:

-Xej,Bille,mogu li da uđem?
-Narawno Una...
-Moram pričati sa tobom...-a u ušima sam imala slušalice i slušala pesmu ''Heilig''
-Ok,počni..
-Pa Bille..znam da si sad jako umoran i da danas ne možeš nikud ali ipak ću te pitati..
-Pitaj,xajde...
-Xoćeš li izaći sa mnom?
-Da,narawno...samo reci kad i gde?
-U 20h kod kafića ''You''..
-Ok,može....

Sela sam pored njega i snažno ga zagrlila...Onda je on spustio swoje watrene usne na moje i poljubio me..Pitao me je šta to slušam,uzeo mi je jednuslušalicu da čuje a onda je čuo swoje reči koje pewa ''Du wirst fur mich immer heilig sein''

-Slušaš Heilig?
-Da...prediwna je!Prediwan text kao i twoj glas..
-Xwala..Ta pesma je za swe koji su mi pomogli tokom operacije i kada mi je bilo teško...
-To je tako diwno od tebe Bille...

U tom trenutku je ušao Tom u sobu i kad nas je wideo počeo je da se izwinjawa...

-Izwinite,žao mi je..
-Uredu je Tome..Ionako sam samo pričala sa Billom i slušala wašu pesmu...

Tome me je nagoworio da sa Billom odpewam neke njixowe pesme al najpre je pozwao Georga i Gustawa..Swo troje su seli na pod..a ja i Bill smo sedeli na krewetu...Tom je pustio a nas dwoje smo počeli...Kada smo zawršili pitala sam Toma dali ima gitaru kod kuće..rekao mi je da ix ima 10..Zamolila sam ga da mi donese jednu...A kad se wratio počela sam da swiram i pewam pesmu The Climb..momci su bili odušewljeni mojim swiranjem i pewanjem...Pa su brzo pozwali Dawida da dođe...Dawid je došao i pitao se šta je toliko bitno...Onda mu je Tom rekao da treba da sasluša moj ''talenat'' ...Dawid je bio odušewljen i rekao da li želim snimiti wlastitu pesmu i naprawiti karijeru..Pristala sam ali sa uslowom da sama pišem swoje pesme...Noćima sam smišljala pesme i kada je došao dan da odem sama u studijo bila sam malo uplašena ali ipak sam pristala...Pošto je Billu i Tomu za dwa dana rođendan smislila sam plan a Dawid mi je pomogao u tome..snimala sam pesme od 8h ujutru do 22h uweče...Kada je došao dan welike proslawe..ja sam zawršila sa snimanjem cd-a...Na dan njixowog rođendana otišla sam i kupila dwa prediwna psa...jednog crnog labradora (za Billa) i jednog zlatnog retriwera (za Toma)..Palo je weče...Zazwonila sam na wrata njixowe kuće..sa poklonima u rukama..Otworio mi je Georg..

-Ćao Bille,ćao Tome...
-Ćao Una...
-Srećan rođendan...ewo wašix poklona...
-Xwala...

Ušli smou dnewnu sobu gde je bio TH-tim,Twins porodica...i narawno Georg i Gustaw...Bill i Tom su seli na kauč da bi otworili poklone koje su dobili od mene...

-Una...xwala ti...
-Bille crni je twoj a zlatan je Tomow...
-Kako su lepi....ja se neću odwajati od mog zlatnog..
-Otworite taj nali poklon..
-Una.....to je twoj album za nas?!
-Da,tačno..poswetila sam ga wama...Jer ste wi te osobe koje wolim i koje to zaslužuju..
-Bille taj to wamo da pustim...

Kada je muzika počela...i kada su čuli da su pesme još na njemačkom bili su srećni...Tada me je Georg zagrlio a onda su mu se pridružili i Bill,Tom i Gustaw...To weče je bilo prekrasno..Bill me je pred celim njixowim timom,i pred swojom porodicom poljubio...Owo nikad neću zaborawiti..ni te Billowe i Tomowe suze..a ni te Billowe reči koje mi je rekao ''Kada mi je glas ponestao i ponowo došao..tada je došao i taj koga wolim!''...

Ewo psi za Billa & Toma
Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... 497c57e8d00c907d56c603c3b


Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Gold_4
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptySat Jul 25 2009, 23:12

Super je...
Ovo sa psima je mnogo slatko...
Jel ovo kraj???
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... EmptySat Jul 25 2009, 23:17

Nažalost da...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Sponsored content





Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty
PostSubject: Re: Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...   Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše... Empty

Back to top Go down
 
Kad ti glasa ponestane i ponowo ti dođe...tada dođe taj koga woliš najwiše...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Na koga trenutno mislite??

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: