Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 True friend...

Go down 
5 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

True friend... Empty
PostSubject: True friend...   True friend... EmptyMon Jul 20 2009, 17:22

Owu priču sam napisala drugarici Marceli a znate je možda swi...Možete čitati owu priču jer želim da znate da uwek postoji prawi prijatelj ma koliko bio daleko od tebe..Želim reći da se prijatelji nalaze u newoljama i da će prawi prijatelj učiniti swe za tebe...Ja imam nekoliko iznanađenja za moju prawu prijateljicu..Nisam baš nešto wešta u engleskom jeziku ali ipak sam nešto uraduila....A jedan od tix iznenađenja je owde:

TRUE FRIEND

1.You know secret I could never tell,
You hear every my yell,
I keep you like fragile shell,
you are like a magic spell.

Like you I wanna be,
I wanna then you be free,
thus you can the sky see,
I can't lost,just be with me!

ref:You're a true friend,
you go with me to the end.
Alaways you tell me what is right,
you alaways take me to the light.

2.You are here only one,
you make my fun,
You know when it's time to run,
you are my sun...

I listen what you say,
I writte to you every day.
You show me my way,
then I know what I may...

ref:You're a true friend,
you go with me to the end.
Alaways you tell me what is right, 2x
you alaways take me to the light.


Owim se želim zaxwaliti Marceli za swe,drago mi je što su nam se putewi sreli...Bolju drugaricu nemam...Xwala ti Marcela...Owu pesmu sam napisala i u imena drugix ljudi koji mogu da poklone owu pesmu swojim PRAWIM prijateljima...To nije swe Marcela imam ja još iznenađenja za tebe.....BEST FRIENDS FORREWER!!!!!
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyMon Jul 20 2009, 17:24

NOWA FF...''OD BEZOBRAZNOG DO LUDO ZALJUBLJENOG''

1.DIO

*U kući kod mene,Billa & Toma*

-Toooomeeee,wraćaj mi taj telefon ja sam ga prwa uzela...
-Samo sanjaj guzice...
-Ako te uxwatim ubiću te...
-Ako me uxwatiš...ionako me nećeš uxwatiti Maja..
-Bileeee pouči swog brata malo....
-Tome kao možeš biti takwa swinja..
-Neznam....xaxaxaxaaaaaa..
-Joooooj ti mali štogljawi....teško meni sa tobom...

Tom je jedan bezobrazan ženskaroš werujte mi...mrzim ga..pogotowo kad me wata za dupe,joj glawu bi mu odrubila...Bill on me stalno brani pa uwek dobije kissić u obraz pa se Tom buni da xoće i on..samo nek on sanja joj ubiću ga ako mi još jednom uzme telefon iz ruke kad pričam sa Kristen...i kaže ''Izwinite owde macho nacho Tom a moja kokoška Maja nemože da priča..pa-pa'' i prekine wezu...Niste swesni kako bi ga tad taaaako slatko ošamarila...Al neću jer je moj ortak...i pomaže mi oko muzičkog u swiranju gitare...Bill i Tom možda izgledaju isto jer su blizanci ali neponašaju se tako..Bill je zreliji od Toma..Tom je kao mala beba..samo mi uzima stwari,pa čak mi muwa drugarice..kako mrzim kad to radi....Bill on nema deojku weć dwe i po godine iako ima 18.godina a Tom ima nowu swake nedelje...same sexy kretenke...nikad nenađe neku normalnu...A kad spawa sa nekom ku*wom uwek dođe do mene i kaže da mu počistim sobu....nabijem mu na nos tu pospe*mijanu posteljinu....Kako može da bude takaw..OK,bio je ponedeljak i morali smo u školu..

*na putu do škole*

-Tome jel imaš danas trening?
-Ne Bille imam date...
-Opet neka krawa?
-Ako je ti tako uzimaš da a ako misliš nije....
-Jojjjj ja ti neću čistiti sobu....
-Nemoraš uradiću to kod tebe u sobi,tako sam i prošli put..
-Tome ti swinjo....
-Tome baš si odwratan..
-Xwala Bille...za podršku...*kiss ali owog puta na usne*
-Exej xoću i ja..njega stalno ljubiš...
-Narawno dođi wamo...*pljas...dobio je šamar*-zadowoljan..?
-Auuuuč to boli...
-Xexexe..tako ti je kad nisi džentlmen umesto muške ku*we...
-Ti da ćutiš...
-Ej smirite se was dwoje...

Kad smo ušli u učionicu Bill je sedeo sam owog puta jer se bolid Tom premestio kod najpopularnije ribice u školi..Kristen je bila bolesna pa sam ja sela kod Billa...Pričali smo tixo da profanka nebi čula...inače bi smo oboje odgowarali...mrzim tu pljuwarku iz fizike...

*na času fizike*

-Bille kako to da tako dugo nemaš dewojku?
-Pa neznam...tražim onu prawu...
-Ja imam drugaricu koje je takođe kao ti,woli romantiku,rock momke,muziku,pewanje...xoćeš li broj?
-Axa..može...diktiraj..
-555-41819
-E tnx....baš si super..odlična si ortakinja...čudno da ti nemaš dečka...
-Pa nekad mi se swiđao Tom i sad mi se nekako swiđa ali je bezobrazan...joj..i ti si mi sweet..
-Axa..nego nisi mi rekla ime te drugarice...
-Joj izwini moja greška..zowe se Marcela..prediwna je...widećeš....
-Lepo ime...weć po twojim pričama mi se swiđa...

Naš razgowor je prekinuo konj od Toma..pogodio me u glawu sa gumicom....Dođe mi da ga zadawim od tog njegowog glupiranja...Konačno zwoni..joj imamo muzičko sedim sa onim šabanom Tomom...Kako god se ponašao uwek će mi biti sweet...wolim ga i kao ortaka i ako nešto wiše...Na odmoru sam zwala Marcelu..

*razgowor sa Marcelom*

-Xalo..?
-Ćao Marcy..ja sam Maky...
-Pa sto godina se nismo čule...šta ima..?
-Marcy jel si našla dečka?
-Ne,još uwek ne..!Što pitaš?
-Znaš li pewača naše best grupe Billa...
-Da znam,šta s njim...?Desilo mu se nešto?
-Neee,owaj dala sam mu twoj broj...nazwat će te on...Bill i Tom su mi nowi ortaci weć dwe godine...žiwimo zajedno u kući..Tom je nepodnošljiw....
-Joooj,blago tebi ti si blizu MOG BILLA...Jooooj xwala Bože xwala ti..nemogu da werujem da će me moj idol nazwati...
-Prediwan je Bill..i po ponašanju i po izgledu...wolim ga...on i swinja Tom su mi naj ortaci kao i Gustaw i Georg...
-A kako si ti dospela u njixowoj kući..tj. kako to da spawaš tamo i swe to...
-Pa owako:tražila sam stan a pošto smo se ja i Bill extra kontali...pomagao mi je u tome..ali nismo našli nijedan slobodan stan...a on mi je ponudio da dođem da žiwim sa njima...sa jednom sitnicom da ću mu malo pomagati oko kuće..tj.posuđa,weša...itd...bez razmišljanja sam pristala...i to i radim sada..jedino što me nerwira je Tom uwek mi uzima fon...A kad sam prwi došla kod njix Tom je zinuo u mene...nez što ali...možda mu se swiđam pa prawi gluposti..woli kad sam ljuta..a Bill me stalno brani..
-Joj koja si ti srećnica..
-E moram ići..zwoni..Ćao..
-Ćaosss...

*na času muzičkog*

-Tome smiri se...
-Ax kako wolim kad si ljuta...
-Tomeeee...baš si bezobrazan..
-Znam...swe zbog tebe..
-Smiri se i počni da swiraš pesmu ''Rette mich'' ja ću sa tobom a ti Bille pewaj...
-Ok,čekaj samo da samo da popijem tabletu...
-Bille ja ću pewati sa tobom...ok?
-OK...Xajde da počnemo..
-Tome prestani i koncentriši se..
-Ok,xajde...

Počeli smo da swiramo a ja sam pewala sa Billom ''Zum ersten mal alleine....'' zwučalo je super...dobili smo 5 na času jer smo bili najbolji..poljubila sam Billa pa i Toma...Tom je bio srećan što je dobio pusu od mene... Tada me je profesorka prozwala da odswiram i odpewam sama neku pesmu..Pristala sam i pewala pesmu od Miley Ray Cyrus pesmu ''Butterfly fly away''..ta besma mi je prediwna...a Bill je snimio moj talenat na swoj mobilni...xteo je to kao uspomenu ako nekad odem...Bilo mi je drago da je to uradio...Onda mni je ponudio da probam snimiti wlastitu pesmu..nisam xtela sama pa sam pozwala Marcy i Martinu da odpewaju samnom...momcima se swidelo...Naš prwi singl je u pordaji...jupiiiiiiiiii...Tom je raskinuo sa onom bubom od dewojke posle dwe nedelje.....Weče je bio prediwno..a ja sam otišla na stanicu po Marcelu...došla je iz Bosne u Njemačku..Dowela sam je kod mene,Billa i Toma kući...kad smo ušli u dworište počela je da plače...samo me jaaako zagrlila i rekla mi Xwala...Bill nas je posmatrao kroz prozor a Tom je stajao na wratima..tj. čudo se desilo otworio nam je wrata...kad je Bill sišao dole i pozdrawio je ona je samo wrisnula..

*pozdraw sa Marcy*

-Dorodošla u kuću Kaulitza...
-Xwala ti Majo..
-Ja sam Bill,100% to zanš...
-A ja sam Tom...
-Znam Bille,ti si mi idol..kao i Maky...
-Xwala...
-A ja...?
-Tome ti da ćutiš...ako budeš poslušan dobićeš iznenađenje od mene,ok?
-Ok,mače....
-Ne zowi me tako....
-Marcy pđi samnom da ti pokažem twoju sobu...
-Xwala ti Bille baš si sladak...
-Tomee ti ostani amnom...
-Ok..

Bill i Marcy su došli u kuxinju gde smo ix Tom,Gustaw,Georg i ja čekali...Poslužila sam ix sokom i počela je naša priča....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
~Marcela~
BI
BI
~Marcela~


Broj komentara : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-06-19
Age : 27
Mjesto : In my little world...

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyMon Jul 20 2009, 17:39

Majo...ovo je True friend... 9877 neznam kako da opisem........niko mi ovo nikada nije rekao...pogotovo ne kroz pjesmu.........a prica.....prica je extra.......hvala ti poono......love u........stvarno neznam sta da ti kazem.......ni 1 000 000 rijecin nije dovoljno....neznam kako da ti kazem.......thank u!!!!!!! Ti si najbolja osoba koju sam ikada upoznala....hvala ti na svemu...... boljeg prijatelja nikada necu imati......B.F.F.!!
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyMon Jul 20 2009, 17:49

To je ono što ti saslužuješ kao i swaki prawi prijatelj...al to nije swe...što se tiče mojix iznenađenja...nadam se da će ti se swideti i sledeće!!!!??
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyMon Jul 20 2009, 18:55

2.DIO

*razgowor*

-Nego Marcy koliko nas weć slušaš?
-Pa sad Bille..weć tri godine..Maja was sluša wiše od mene,tj. još kad ste bili Devilish...
-I ko ti je naj?
-Ti Bille...
-Xwala..
-Ali isto wolim i ostalu trojicu...
-Xwala...
-Marcy ti si došla iz Bosne?
-Da...Maja me je pozwala i ostwarila mi san...
-Nisam ja baš tooliko extra...samo radim ono što bi swako uradio za swog prawog prijatelja..
-E owo se zowe prawo prijateljstwo do smrti!!
-Da Gustawe dobro rečeno...
-Znam Georg...pa ja sam owde ajnštajn...
-Znamo Gustawe!!!!

Marcy je te wečeri bila tužna i nije bila srećna....bio joj je potreban lek koji ima samo jedan čowek a to je Bill...Otišla sam dosobe preko puta Marceline..Tamo je bila Billowa zemlja čuda(soba)...Bill je sedeo na krewetu pisao pesmu i komponowao je na swojoj gitari...za koju nisam ni znala...

*kod Billa u sobi*

-Bille mogu li ući?
-Da,narawno da možeš Majo..
-Šta to radiš?
-Pišem pesmu?!Šta te brine Maky?
-Pa reč je o Marcy...
-Jel dobro?Šta joj je?Reci mi!!!
-Nebrini ok je samo me malo brine..nešto je tužna...kući je zaborawila twoje slike pa nema šta da je teši!Dali bi mogao da odeš do nje i popričaš s njom?Meni neželi reći..
-Narawno....ewo samo da sklonim gitaru...
-Ok...xwala ti Bille najbolji si..*zagrljaj i kiss u obraz*

Otišla sam dole do Toma..da mu ispunim obećanje...sedeo je na kauču u dnewnom borawku...prišla sam mu:

-Tommy šta ti je?
-Neznam...moram priznati swe što je u meni!!!
-Ja te slušam!Nemoraš mi reći ako ne želiš?
-A kome da kažem ako ne tebi?Swe je reč o tebi...swe..
-Onda počni...reci mi molimo te!!!
-OK...Pa owako...odkako smo se upoznali swidela si mi se..a wremenom sam se zaljubio u tebe...Kad widim da ljubiš Billa,Georga,Gustawa ili bilo kog momka počnem da ljubomorišem...Newolim da widim nekog momka u twojoj blizini pa makar to bio moj brat blizanac ili moji naj ortaci...Želim te kraj sebe Majo...
-A zašto me stalno zawrkawaš i tražiš dewojke?
-Pa zezam te jer wolim kad si ljuta i kad me dodiruješ swojim rukama kad me uxwatiš,tako sam ti bliže...a dewojke tražim jer nemogu imati tebe jer te nezaslužujem...
-Nepričaj gluposti...Da sam znala da si owakaw...Sorry za swe reči...
-Neljutim se ja...wolim kad si tako ljuta..jer te samo tako imam...
-Oprosti mi...
Priwukla sam ga ka sebi i poljubila ga...taj pljubac mi se urezao u glawu..Wolim ga takaw kakaw je..a dobro se snašao da bi biou mojoj blizini..Uzela sam ga za ruku i pošla s njim u Marcyinu sobu...a imali smo šta da widimo...sedeli su na krewetu zagrljeni i ljubili...ja i Tom smo dali ''aplaus''..smešili smo se pa smo se poljubili...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyMon Jul 20 2009, 22:40

Super je mnogo mi se svidja...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyMon Jul 20 2009, 22:55

Ey, ona pjesma je predivna
Very Happy
Meni se basch svidja

A i ff je sweet
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyTue Jul 21 2009, 16:58

3.DIO

Swanoulo je jutro...Ja i Tom smo još spawali kad je neko pozwonio na wrata...Bill je otworio wrata dok je Marcy kuwala ručak...zar weć kuwa ručak...ok nema weze..
Na wratima je stajala dewojka koja je tražila Toma...Zwala je Noah...Bill je pokucao na wrata moje sobe i rekao:

-Majo otwori,plz..
-Uđi slobodno...
-Majo neka dewojka je došla do nas i traži mog brata!
-Molim?Kako izgleda?
-Ima dugu riđu kosu,braon oči...
-Šta???Šta Tom ima sa tom ku*kom?
-Ti je poznaješ?
-Da to je Noah!!!Krawetina...uwek sam joj ja bila meta..Bille slušaj ja idem dole da otworim a ti dowedi Toma u neprawom času!OK?
-Ok,xoću...nadam se da znaš šta radiš!
-Znam weruj mi...

*dole u xodniku*

-Xej ima li koga?
-Da...ewo..
-Ti?Šta ti radiš owde?
-To bi ja tebe pitala?Ja žiwim sa Billom i Tomom,a Tomowa sam dewojka!!!
-Ti?Zar nije mogao goru da nađe..i kako kad je samnom?
-Samnom je ja sam mu dewojka...Xej Bille,Tome?
-Ćao ljubawi!!!Noah,šta ćeš ti tu?
-Ljubawi?Tome ja sam ti dewojka šta owo znači?
-Tome lagao si me,nemogu da werujem...*ošamarila sam ga*..probaj da mi se približiš..!!!
-Majo,čekaj objasniću ti!!!Majoooooo..
-E Tome sram te bilo...eto ti sad je nemaš...
-Znam brate..znam..a sam sam sebi kriw..Noah izlazi napolje,i wiše me ne traži..neznačiš mi ništa,ja wolim Maju,ona mi je ceo žiwot..koji si ti sad uništila..
-Ali,ali..
-Nema ali,marš napolje...nemogu da te gledam...

Bill se okrenuo za mnom a Tom se swađao sa Noah...Kad su ulazna wrata lupila čula sam korake koje su se čule i koje su koračale do moje sobe...a onda se čulo i kucanje....

*ispred moje sobe*

-Maky otwori mi molim te...
-Idi njoj...skloni se od tix wrata...pakujem se...odlazim dalje od tebe..idem natrag kući u Bosnu...
-Ali nemožeš otići...potrebna si mi,znam da te nisam zaslužio i posle swega owoga,ali ne radi to,molim te..
-O tome nisi razmišljao pre nego sad si se setio...nemogu..moram otići...Skloni se od mojix wrata skroz do kupatila...
-Ok,ali ne radi to...

Tom se sklonio od wrata a ja sam ga samo pogledala sa očima punix suza koje su umrle i ponowo se rodile...Dok sam silazila dole on je trčao za mnom i zamalo pao...Kad sam sišla dole,Bill me je začuđeno gledao a onda je tu došla Marcy sa Georgom i Gustawom...

*u xodniku ispred ulaznix wrata*

-Majo gde ćeš?
-Daleko Bille..dalje od Toma..
-Ali Majo nemožeš..
-Da potrebna si nam...
-Gde ćeš otići?
-Marcy,Gustawe,Georg...znam da neželite da owo bude istina ali jeste..Bille xwala ti za swe..ZBOGOM!!!
-Maky nemožeš ne sada ne odlazi od mene,molim te,neću izdržati bez tebe...
-Ne Tome...moram..zbog tebe...Zbogom...

Zatworila sam wrata te kuće i otišla....Noć se spustila i bila je jako xladna...Otišla sam na stanicu i ušla u woz do Munchena iz Leipziga...Prošla je nedelja dana...Tom me je stalno zwao na telefon,dnewno sam imala 20 propuštenix poziwa..U školu nisam išla...nawodno sam bila bolesna...Plakala sam stalno kad sam widela da me Bill zowe na mobilni..jawljala sam se a on je plakao ali stalno kad sam mu čula glas spustila sam slušalicu jer nisam mogla....Jedne wečeri gledala sam TV,na kanalu su bile westi,tema se zawršila a onda je došla sledeća ''Poznati gitarista Tom Kaulitz stoji na wrxu najwiše zgrade u Leipzigu...Pitali smo njegowog brata šta se dešawa..-Tom owo radi zbog dewojke..Molim te Maky ako me čuješ i ako gledaš owo,wrati se inače će se Tom ubiti...molim te dođi,nemogu ni ja a ni on bez tebe wrati se!!!''...Ugasila sam TV,obukla jaknu uzela nowčanik,i izletela wan...pozwala sam taxi da me odweze do Leipziga na mesto gde su kamere i gde je ta zgrada...Kada sam stigla Bill me je primetio i zagrlio me:

*ispred zgrade*

-Majo brzo uzmi megafon i reci mu nešto!!!
-Ok,Bille...Tome ja sam,Maky..ne radi to molim te...nemoj da skočiš...molim te....*Onda mi je telefon zazwonio...Tom me je zwao odozgo..*
-Maky potrebna si mi...ako se ne wratiš moj žiwot nema smisla...nezaslužujem te ali NEDOSTAJEŠ MI,WRATI SE NAZAD,PLZ!!!
-Xoću....wraćam se u kuću Kaulitza...Siđi dole odande,molim te..neradi to swom bratu...Tu je i Bill,twoja majka Simone,Gustaw,Georg i Marcy....siđi dole...idem po tebe...da se nisi maknuo...
-Čekam te....

Otrčala sam u zgradu i trčala stepenicama a kad wiše nisam imala snage ušla sam u lift i podigla se sa 25 sprata na 38 sprat...Na krowu je bilo xladno a Tom je stajao meni okrenut leđima...

-Tome...nemoj,ne neradi to...okreni se...*okrenu se ka meni*
-Maky,došla si....*uleteo mi u zagrljaj*
-Da-došla sam zbog tebe,izwini Tommy...izwini nisam ni mislila da možeš tako nešto uraditi...ni kao fan,ni kao čowek,ni kao..

Tada me prekinuo i poljubio me tako kako samo on zna....''Xoćeš li biti uz mene,da budemo zajedno?''..narawno da sam mu pozitiwno odgoworila...Sišli smo dole na dno zgrade...Kada su se ulazna wrata zgrade otworila Bill je sa suzama zagrlio Toma i rekao mu:

*dole ispred zgrade među ljudima*

-Tome da to wiše nikad nisi uradio...
-Neću Bille nikad wiše...Mama?
-Sine...Tommy šta ti je to palo na pamet...
-Mama owo je Maky...wolim je i zbog nje sam to xteo uraditi jer sam je zamalo izgubio i bio sam sam odgoworan za owo...I obećawa neće se ponowiti..

Tu je priči kraj...Tom je dobar dečo i zna kako sa dewojkama sam kad se uozbilji i kad malo razmišlja...A Bill on nemora ništa da uradi...on je extra...Super je biti pored takwix momaka...Na zemlji nema boljix,lepšix,pametnijix i zgodnijix blizanaca od Bill & Toma Kaulitza Trumpera.....THE BEST BILL & TOM!!!THE BEST TH!!!!
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyTue Jul 21 2009, 17:37

svida mi se...mada ne mogu zamisliti
da se tom zeli ubiti zbog cure
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyTue Jul 21 2009, 17:51

I meni se veoma sviđa...
Također, slažem se da je malo čudno, ali je i zamislivo, jer je i Kexy ljudsko biće!
Gago moee...

Very Happy
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyTue Jul 21 2009, 18:19

Pa možda i bi to uradio....Bill to swe priča preko pesama...a mi u swojim srcima opisujemo i Billa i Toma i Gustawa i Georga.....Nebi on to uradio...ali bilo bi ok kad bi se uozbiljio....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyTue Jul 21 2009, 22:44

Super je bas mi se svidja...
Super pises...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyTue Jul 21 2009, 22:50

Xwala al ne bolje od tebe...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyTue Jul 21 2009, 22:52

Hehe to nije istina...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... EmptyTue Jul 21 2009, 23:11

Jeste...pitaj ostale...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Sponsored content





True friend... Empty
PostSubject: Re: True friend...   True friend... Empty

Back to top Go down
 
True friend...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: