Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 You know,you are the one

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySat Jul 11 2009, 22:46

1.chapp...

-Ah!-izustio je dok me pribijao uz svoje cvrsto tijelo.Gorjela sam u njegovim rukama.Gorjela kao

nikad dosad.Jos nikad me nije ovako privukao nijedan muskarac.

-Svida ti se?-sapnula sam mu na uho zabijajuci mu svoje duge nokte u ledja.

-Bogovski!-rekao je prije nego mi je divljacki oduzeo dah svojim usnama.

Promotrila sam njegovo savrseno isklesano tijelo kad me zbacio sa sebe na krevet.

-Tko ga je napravio ovako dobrog?-pomislila sam dok sam osjecala to isto savrseno tijelo na sebi.

Njegovo tijelo iznad mene sprjecavalo me da poletim a njegove snazne ruke bile su svuda po meni.

Privijali smo se jedno uz drugo dok je oko nas lebdjela karma nadzemaljske strasti.

-Zelim te!-sapnula sam mu na uho liznuvsi ga zatim.

-Mislis da ja ne!-uspravivsi se pogledao me direktno u oci gricnuvi se za usnu.

-Dodi onda!-mahinalno sam ga privukla ka sebi,po prvi put osjecajuci da je neki muskarac dio

mene.Nikad dosad nijedan me nije ovako privukao,nijedan me nije ovako zaludio i opio sobom.

Trenutak kasnije i postao je dio mene,barem ne neki nacin.

-Ah!-ovaj put sam ja izustila dok sam ga osjecala kako ulazi u mene.

Sve vise je osvajao moju unutrasnjost tako da je cinio da gorim vise nego ikad.

-Bio sam dobar,a?-upitao me gledajuci kako se jos uvijek znojim ispod njega i ne dolazim do daha.

-Najbolji!-jedva cujno sam izustila.

-Tako dobar,da zelim ponoviti!-nastavila sam sjedajuci uz njega,dok je lezao ispred mene rasirenih

ruku.

-Imas moj broj!-namignuo mi je uspravivsi se kraj mene i jos jednom me cvrsto pribivsi uz svoje

snazne grudi.Liznuo je moje usne,a potom brzinski iskocio iz kreveta i rekao:-Moram ici!-

Pokupio je manje vise svu svoju odjecu s poda,a ja sam jos jednom uzivala promatrajuci njegovo

savrseno isklesano tijelo i zudila da isto ponovno osjetim uz svoje.

Umotana u pokrivac izasla sam za njim isprativsi ga.Na izlazu me jos jednom privukao u vatren

poljubac zavukavsi ruku ispod pokrivaca gdje se nalazilo moje golo tijelo.

Tijelo koje je zudilo da ga osjeti,tijelo koje je hipnotisao kao opijum.

Lagano sam se trznula na to.

-Lose?-upitao je.

-A ne,to nikako!-uvjerila sam ga.

-Drago mi je!-jos jednom je presao rukom preko straznjeg dijela moga tijela i potrcao niz stepenice.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

-Sta je s tobom?-zicala me Sarah vidjevsi da mi smijesak ne silazi s lica citavo jutro.

-Sinoc mi se desilo nesto...lijepo!-obavijestila sam ju.

-A da?A sta to?-zapitkivala me je gurkajuci me nogom ispod stola.

-Sinoc sam imala najbolji sex u zivotu!-sapnula sam joj na uho kako nitko drugi ne bi cuo.

-AAAAAAA!!!-vrisnula je tako da su se svi okrenuli ka nama,a ja sam joj cim prije stavila ruku na

usta.

-Tko je on?Tko je?-navaljivala je.

-Ne mogu ti to reci!-smirivala sam ju.

-Bas si bezobrazna!-prekorila me pogledom nevinog djeteta,

-OK!OK!Reci cu ti samo da mu u krevetu nitko nije ravan!-namignula sam joj.

-AAAA!-uskliknula sam izvadivsi mobitel iz torbe.

-Tko je?-upita Sarah brzinski.

-On!-nanovo sam uskliknula ovaj put jace.

-Hajde glupaco javi se!-gurkala me.



-Da?-pokusavala sam tu kratku rijec sto sexipilnije izreci.

-Hej macko!-doslovno sam se topila-Jesi slobodna veceras?-

-Sumnjam!-rekla sam-Ali za tebe cu improvizirati!-

-Prava cura!-nasmijesio se s druge strane linije.

-Da!-potvrdila sam.

-Onda,jel ti pase u 9?-upitao me nestrpljivo.

-Naravno da mi pase!-

-Onda budi spremna.Dolazim po tebe.-rekao je prije nego se prekinuo vezu.



-I?-znatizeljno je buljila u mene Sarah.

-Sta i?-upitala sam ju.

-Sta ti je rekao?-podignu ona upitnicki obrve.

-Dolazi po mene u 9!-nasmijesila sam se.

-Sta cekas?Polazi kuci i spremi se!-povukla me vani iz kafica u kojemu smo sjedile.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

Po stoti put sam nanosila maskaru.Sve je moralo biti savrseno veceras.Nakon sto sam ispraznila

cijeli ormar isprobavajuci svaku mogucu kombinaciju na kraju sam se ipak odlucila za onu prvu.

Bilo je 9 i 5 kad sam izasla vani.Tamo je stajao on naslonjen na svoj sivi Audi i momentalno me

odmjerio pogledom prisavsi mi.

-Upadaj macko!-rekao je otvorivsi mi vrata svog Audija i rukom me uputio na mjesto suvozaca.

Sjela sam i udahnula njegov miris koji se sirio unutra.Osjetila sam kako gubim dah,a tada je on sjeo do

mene.

-Dobro si?-upitao me liznuvsi donju usnu.

Potvrdno sam kimnula glavom,a onda mi se priblizio i jos jednom ovu vecer me ostavio bez daha

gurnuvsi mi svoj slasni jezik sve do grla.Odmaknuo se od mene namignuvsi mi i onda nagazio na

gas.
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySat Jul 11 2009, 22:48

chapp.2.



-Na sto mi se to sveo zivot?-pomislila sam.Na svaku pomisao na njega doslovno bih izgorjela

do temelja,svaki put kad bih ga zamislila morala bih se rashladiti hladnom vodom jer sam ga

vidjela kako me ponovno skida do gole koze.Ponovno mi se u glavi odigrao film naseg

upoznavanja.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

Kisa je padala kao luda tu noc.Nebo se otvorilo.Onako minimalno obucena koracala sam kroz

tamnu ulicu smrzavajuci se na kisi.Na kraju ulice opazila sam nepoznatog decka kako tipka na

mobitel.

-Imas mozda cigaretu?-prisla sam i upitala ga.

-Naravno!-pruzio mi je kutiju Marlbora,a ja sam izvukla jednu i stavila ju u usta.Izvukao je iz

dzepa upaljac i pripalio mi ju.

-Trebas prijevoz?-rekao je odmjerivsi me-Vidim da si mokra!-dodao je.

-Dobro bi mi dosao!-nasmijesila sam se prebacivsi kosu s jednog ramena na drugo.

-Upadaj onda!-rekao je otvorivsi mi vrata i prosao s druge strane te sjeo do mene.

Vozili smo se tako suteci 10-ak minuta sve dok nije stavio svoju ruku na moje koljeno,lagano

ju pomjeravsi prema gore sve dok nije zavrsila ispod moje minice.Onda je zaustavio auto i okrenuo

se ka meni.Nisam cekala ni trenutak,samo sam ga privukla k sebi.Toplota njegovog tijela

sirila se mojim.Njegovi poljupci opili su me do maksimuma.Nisam se mogla boriti s njegovim jezikom

tako da sam se samo prepustila uzivanju.Zeljela sam ga osjetiti u sebi.Zeljela sam to sada.Na tren

sam pomislila kako bi nakon ovoga on mogao misliti kako sam laka.Neka misli,ne zanima me,

ionako jesam kad mu se ovako prepustam.

-Vozi dalje!-rekla sam prelomivsi poljubac.

-Ali sta?-zbunjeno me pogledao.

-Samo vozi!-dodala sam i on me poslusao.

Nakon nekih 5 minuta naredila sam:-A sad stani!-.Poslusao je i momentalno me privukao na sebe

kako bi zavrsio zapoceto.Njegove ruke diljem moga tijela.Vrucina me obuzela.Tocno je znao sta

radi skinuvsi mi majicu.U mraku se nije bas snalazio s mojim grudnjakom pa rece:-Sljedeci put

nemoj nositi grudnjak!-

-A biti ce i sljedeceg puta!-odgovorih mu omotavsi ruke oko njegova vrata.

-I treceg ako se mene pita!-dodao je.

-Idemo gore!-pokazala sam mu rukom na moj stan.

-Idemo!-odlucno je prihvatio povukavsi me onako u grudnjaku vani na kisu.

-Wow!-usavsi u lift skinula sam mu dux i iznenadila sam se vidjevsi sta krije ispod te glomazne

odjece.

-Usput,ja sam Tom!-rekao je nasmijavsi se kad je primijetio kako se divim njegovom savrsenom

tijelu.

-Dajana!-izgovorih prije nego sam ga nanovo strasno poljubila.

Kad se lift otvorio pred njim je stajala starica koja je na pogled na nas dvoje pocela da se krsti

udarivsi Toma kisobranom.

-Odjebi babetino!-dreknula sam izbivsi joj nogom kisobran iz ruke.

Nekako sam uspjela ne odvojivsi se iz njegovog zagrljaja iz torbe izvuci kljuc i otvoriti vrata.Njegove

snazne ruke i jezik ni na trenutak nisu se odvojili od mene.Usavsi u stan sve do moje sobe

naizmjenicno smo skidali jedno drugo.Onda smo stigli do mjesta na kojem je nase poznanstvo,nasa

vatrena noc dozivjela vrhunac.



Tu noc trazila sam samo cigaretu,a dobila sam mnogo vise.Neka,ni ne kajem se.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

-Koga jebes ovih dana,Tomy boy?-upitao je Georg svog najboljeg prijatelja koji se rastegnuo po

krevetu koliko je dug i sirok,primjetivsi njegov zadovoljni smijesak.

Georg je poznavao svog najboljeg prijatelja,a i taj smijesak koji je znacio kako je maximalno

zadovoljen nekom djevojkom.

-Ne pitaj!-osmjehnu se Tom-Predobra je!-dodao je.

Tomov brat blizanac Bill na to samo prevrnu ocima i izadje iz prostorije,a dvojica prijatelja nastavise

komentirati Tomovu avanturu,koja ga tako usrecila.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

-Totalno je pukla ne mene!-pomisli Tom stojeci pred zrcalom-A koja i ne bi!-dodao je nabacivsi

zadovoljni smijesak kad je pogledao svoj odraz u zrcalu.Da,bio je savrsen.
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySat Jul 11 2009, 22:50

-Hajde Georg javi se napokon!-govorio je Tom sam sebi cekajuci da se njegov prijatelj pritisne

zelenu slusalicu na svom mobu.

-Ja?-zacuo je s druge strane.

-Ej stari hocemo vanka?-upita ga brzinski Tom.

-Zao mi je zauzet sam!-rece mu prijatelj,a Tom je u njegovu glasu osjetio da ga se zeli sto prije

rijesiti pa ga upita:-A cime to?-

-Norom!-odgovori mu ovaj direktno i prekide vezu.

Nora,razmisljao je Tom.Njegova bivsa iz srednje skole.Bila je glavna riba,zbog nje je i postigao

status najpozeljnijeg.Prisjetio se jesenske veceri na zadnjem sjedistu njegova auta.Prisjetio se

kako ju je cvrsto stegnuo uz sebe i ucinio svojom.Ni ona mu se nije opirala,i ona je pustila da ostavi

svoj trag na njoj,da ju obiljezi onako kako je obiljezio svaku.Prisjecao se kako je osjecao njen dah

na svome vratu dok je ulazio u nju.Nasmijao se na to kako je ubrzano disala dajuci mu do znanja

da zeli jos,jos vise,pa joj je i pruzio to.Samo nekoliko minuta kasnije lezala je zadovoljno ispod

njega

smjeskajuci mu se.Lagano ga privukla ka sebi i poljubila ga u celo.

-Bio si savrsen!-rekla mu je tada,i stvarno je to mislila.

Onda je on brzinsi sisao s nje i prebacio se na prednje sjediste te nagazio na gas.Ona je ostala

lezati pozadi.Kad su dosli pred njenu zgradu cvrsto je spavala,tako da ju je odnio u njen krevet i

jos jednom promotrio njeno tijelo,koje je nedavno ucinio svojim kako sada spokojno izgleda,a do

maloprije se privijalo uz njegovo koje je jos uvijek bilo uzareno.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

-Tko je to bio?-upita zadihana Nora,Georga lezeci na njemu.

-Tom!-prozbori on i zbaci je sa sebe,pa nastavi onu u cemu ga maloprije prekinuo zvuk mobitela.

Osjecao je kako ona drhti dok su je grubo pribio uz sebe.Svakim novim dodirom parao je njeno

tijelo i svakim novim poljupcem cinio da joj baci maglu pred oci.Ni vrhunac nije izostao.Znao je

da ga zeli bas onako kako je i on zelio nju,jos dok je bila djevojka njegovog najboljeg prijatelja.Jos

tada ceznuo je dodirnuti njene obline,koje su mu sada bile predate.Lagano je usao u nju,nije zelio

nanijeti joj bol,jer kakav god on bio fucker u pogledu djevojaka postojala je jedna koju je volio vise

od sebe.Nije zelio da u njenim ocima samo bude dobar u krevetu.Zelio je da ga ona voli onako kako

je i on volio nju.Zelio je da ovo ne bude samo pozuda.Zelio je da ona bude njegova iz ljubavi,bas

kao sto je i on bio njen.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

Pripalila sam tko zna koju cigaretu ovo jutro.Jednostavno sam previse pusila.Vise mi ni citava

steka Marlbora nije trajala duze od jednog tjedna.Odjednom sam zacula zvono na vratima.Lagano

sam setala do ulaza,a onda otvorila vrata.Najednom predamnom je stajao on.Mislila sam da je to

samo san,ali ne.Stajao je tu naslonjen jednom rukom na stok od vrata i smjeskao se.

-Hej!-tiho sam izustila.

On nije progovorio ni rijeci,samo me zgrabio u narucje otisnuvsi mi jezik uz usne i okrenuo se u krug

samnom u narucju tako da je nogom snazno zalupio vrata.Onda me ispustio iz ruku i rekao:-Nego

kako si mi danas?-na to se smekerski nasmijao.

-Ja...-priznala sam sjedajuci na stolicu u hodniku-Ne znam!-zavrsila sam i potom ustala te ga

privukla uz sebe.Nanovo sam osjetila isti nalet strasti kao i prvi put,ovaj put mozda cak i jace.Nisam

nikako znala sta se to desava samnom i zasto sam toliko drogirana njime.Prihvatio je moju

zaludjenost podigavsi me tako da sam ga nogama obujmila oko struka.Nosivsi me do moje sobe

skinuo mi je majicu i nasmijao se rekavsi:-Vidim da si poslusala moj savjet!-bio je sretan sto na

meni nije bilo vise nista sto bi moglo da mu priprijeci put do moga tijela koje je opet gorilo i opet

izazvalo vatru u njemu koja je mozda bila i jaca nego ona u meni.Ali ja nisam mogla znati da li je

bila.
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySat Jul 11 2009, 22:52

chapp....


Are you the one?The traveller in time who has come...To heal my wounds to lead me to the sun...To walk this path with me until the end...Of time!!!



-Ubijas me,znas!-sapnula sam mu pod poljupcima.
-A da?-sklanjajuci mi kosu s lica upitao je:-Farbana plavusa?-
-Prirodna!-odgovorila sam,a on se nastavio poljupcima spustati niz moj vrat.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

-Cigaretu?-upitao je nakon sto je pripalio svoju.Lezala sam mu tako na grudima gledajuci njegove kestenjaste oci.
-Posluzit cu se tvojom!-otrgnula sam mu je iz ruke i prinijela svojim usnama.
-Nece moci!-prevrnuo me sa sebe i svojim tijelom pricepio moje,uhvativsi mi ruke tako da se nisam mogla micati.
-Nece moci!-ponovio je i po tisuciti put mi poklonio vatreni poljubac.
Onda se brzo otrgnuo od mene i opet onako brzinski rekao da mora ici.Nisam to zeljela.Nisam zeljela
da me sad ostavi tu,tako samu.Ipak nisam mu se suprotstavila.Samo sam ustala za njim i noktima
ogrebala njegov cvrsti torzo.Obgrlio me oko struka prinijevsi me blize k sebi,a onda me drugom rukom uhvatio za moju dugu plavu kosu i grubo protrljao svoj vreli obraz uz moj.Svakim svojim dodirom palio je i zario.Cinio je da u meni rasplamsa i onu najmanju vatricu,koja se uz njega polako pretvarala u pravi pozar pozude.S prvim dodirom ucinio je da postanem samo njegova,a svakim narednim to je samo jos vise potvrdivao.
Jos jedan poljubac na oprostaju,jos jednom sam osjetila da me prozdire ljubeci me onako snazno oduzimavsi mi zrak.Ahh....
Gledala sam kroz prozor kako odlazi,a onda se okrenula i zagrlila jastuk na kojemu je do maloprije lezao.Mogla sam jasno osjetiti njegov miris,a onda sam zamisljala kako me snazno pritisce uz sebe dok su nam hladne kapljice kise pokusavale rashladiti tijela koja su se spajala.Zvuk telefona prenio me iz maste.

-Hej mala!-cula sam piskutavi glas s druge strane.
-Hej Sarah!-odgovorila sam.
-Pa gdje si ti?Nismo se cule danima.-kao da me optuzivala.
-Ah da!-potvrdila sam.
-Ali veceras ides samnom vani!-nije se dala smesti.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

-Ali Sarah...-pokusavala sam doci do rijeci dok me vukla za sobom u nocni klub.
-Hajde suti molim te.Izgledas bogovski!-natjerala me da usutim i nastavila:-Ne znam sta uvijek seres,kad i sama znas da ti sve djevojke zavide.Izgledas savrseno,svaki bi dao pola zivota za jednu noc s tobom!-
Vrlo dobro sam znala kako je to.Jer ja ne bih dala samo pola zivota za jednu noc,nego citav za samo jedan njegov vatreni dodir.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

Prepun klub,usijana atmosfera.Citavu noc vrtili su me plesnim podijem.Nijedan nije uspio zadrzati moj pogled na sebi,premda se jedan opasno trudio oko mene.Onda odjednom srusio se meni pred nogama.Pocela je vriska,svi su se derali,dozivali pomoc,priskocili u pomoc tom decku.Tek onda sam shvatila sta se desava.Tom!On je srusio tog decka,on ga udario,on mu je oduzeo svijest,on ga sklonio od mene.Rukom mi je podigao glavu i prostrijelivsi me pogledom okrenuo se i vratio za svoj stol.Rukama sam prekrila lice i sjela za sank.
-Dupli viski!-dreknula sam barmenu pokusavsi nadglasati jaki techno.
-Jos jedan!-rekla sam nakon par sekundi.
-Jos jedan!-ponovila sam ispivsi i onaj drugi.
-Ne mislis li da je previse?-upitao je zabrinuto je pogledavsi dok je sipao treci viski.
-Ne!-savrseno smireno sam odgovorila prije nego sam osjetila ruku na svome ramenu.Taj dodir...bio mi je tako poznat.Ruka me snazno povukla za sobom,a njen vlasnik sapnuo mi je:-Ne mogu vise,znas!-
Vec u iducem momentu njegov jezik zauzeo je moja usta,dok me vukao kroz masu.Onda se zaustavio pred nekim vratima.
-Muski ili zenski?-nasmijao se,a kad sam otvorila oci primijetila sam kako stojim pred wc-om.
-Zenski!Manje smrdi!-odgovorila sam sa zeljom da me sto prije odvede tamo.
-Imas iskustva u tome,ha?-upitao je nogom otvorivsi vrata.Djevojka koja je unutra popravljala sminku samo nas je zacudjeno pogledala i izasla vani.Mozda mi je i zavidjela,tko zna,a ako i jeste imala je i na cemu.Jednom rukom stezao me uz sebe,a drugom je zakljucao vrata,a onda me posjeo na umivaonik i nastavio podizati atmosferu.Osjecala sam koliko cezne da me ponovno dobije.Onda sam mu se istrgla iz narucja i skocila s umivaonika.Udaljavala sam se od njega skidajuci majicu.Primijetivsi to i on je skinuo svoju maramu,a zatim i preveliki dux.Snazno me pricepio uz zid gurnuvsi mi ruku pod suknjicu.
-Ti bas znas sta radis!-nista nije odgovorio samo mi je dokazao moju tvrdnju.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

Skrivecki smo se izvukli iz wc-a,drzeci se za ruke,jos jednom me poljubio prije nego je otisao k prijateljima.Gledala sam ga kako odlazi k njima,a onda su ga oni nasmijano tapsali po ledjima.On se na to samo smijao,a onda je iskapio neko pice zavalivsi se u kozni naslonjac.
Izasla sam vani,kraj mene su prolazili zaljubljeni parovi.Da li sam i ja jedna od njih,pitala sam se.
Nisam to znala,ali znala sam da postoji netko komu pripadam cijelim svojim bicem.
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptyWed Jul 15 2009, 13:18

zao mi je ali ovaj dio nema ni trunke erotike...ne moze sve biti samo khm...





-Kakav dan!-pomislila bacivsi se na krevet.Sta mi se sve danas dogodilo.Ponovno sam

zalutala u mastu i ponovno sam setala kroz oblake.Odjednom mi je zvuk mobitela sve

to srusio.Pogledam na ekran i zabljesne mi smijesan na licu.Poruka-Tom.A onda text

poruke:"Bila je samo avantura i zavrsilo se.Gotovo je!".Staaaa.....???Srusio mi se cijeli

svijet.Pocela sam plakati kao da mi je ubio cijelu porodicu,iako nije slomio mi je

sve nade u zivot.

# # # # # # #

Proslo je vec punih 6 mjeseci.Bez da sam ikako i pomislila na njega,a plakala nisam nikako.

Kako sam ja bila avantura za njega i on je bio za mene.Samo mi je bilo krivo sto me tako

lako odbacio,osjecala sam se ponizeno.Odtad se vise nisam tako lako predavala

muskarcima.Ipak,jedan dan promijenio je sve,okrenuo me za stupanj vise od 360.Bio je

vjetrovit dan,kisa je lagano padala.Oduvijek sam voljela sjediti na kisi pa sam kao ritual

odlucila izaci u park.Onda se desilo cudo.Na izlaznim vratima moje zgrade,stajao je

naslonjen ON.Duga crna kosa s bijelim pramenovima,kozna jakna,rock fazon.Naslonjen

na vrata pricao je s jednim deckom iz moje zgrade.Onda sam ostala bez daha,jer on,on se

okrenuo.Njegove slasne usnice proslirile su se u osmijeh,a oci su mu zabljesnule takvim

sjajem kakvim je vjerujem sad bljesnulo i moje srce.

-Hej Gustav!-pozdravila sam decka koji je stajao s tajanstvenim otimacem mog srca.

-Hej Dajana!-pozdravio me i srdaco zagrlio.Primijetila sam kako me njezne okice

onog slatkog bica promatraju.Primijetila sam i kako je zagrizao usnicu,nasmijala sam se.

-Gdje ides po ovakvom vjetru?-zabrinuo se Gustav.

-Znas da volim setati na kisi i vjetru.Ovaj put ipak idem u park!-jos jednom sam ga

zagrlila i krisom pogledavsi andjela nestala.

# # # # # # #

-A to je?-poceo je andjeo zicati Gustava.

-Moja susjeda!-nasmijesio se Gustav,namignuvsi mu kao da je znao o cemu se radi.

Andjeo se uhvatio rukom za "srce" i poceo teturati oko Gustava.

-Sta ti je budalo?-smijao se Gustav svom prijatelju.

-Pogoden sam Gustave,pogoden!-ponavljao je teturajuci oko njega.

-Pogoden cime kretenu?-nastavio se Gustav ludacki smijati.

-Amorovom strijelom,eto cime kretenu!-sad se i andjeo nasmijao i prestao teturati oko

Gustava te se naslonivsi na vrata glasno udahnuo.

-Ja sam zaljubljen!-rekao je.

# # # # # #

Sjela sam na klupicu u parku i razmisljala o Njemu.Kako se zove?Da nije Andjeo?Ma daj

glupaco nitko se ne zove Andjeo.Pa ni ti se ne zoves Pokojna Smrt!

Iz misli me prenu osoba koja je sjela kraj mene.Podugla sam glavu,a ono ni manje ni vise

do...Preduhitrio me rekavsi:-Ponovno se srecemo!-

-Aham!-potvrdila sam ne znam da li s zacudenim ili sretnim izrazom lica.

-Ovaj...Pa...Necu te pitati kako se zoves...-poceo je poprilicno stidljivo.

-Zasto?-prekinula sam ga,bio mi je tako sladak sav onako stidljiv.

-Pa...Pitao sa Gustava i on mi je rekao tko si.-stidljivo me pogledao krajickom oka.

Prije nego sam uspjela bilo sta odgovoriti zacula se snazna grmljavina.Povukao me za ruku

i rekao:-Daj idemo odavde,opasno je pod drvetom!-

Slozila sam se i krenuli smo polako ka izlazu iz parka.

Na pogled na jednu munju koja je bljesnula snazno sam se trznula,a on me samo njezno

prislonio uz sebe i sapnuo mi:-Ne brini se,uz tebe sam!

-Hvala!-jedva cujno sam izgovorila uzivajuci u njegovom zagrljaju.

Nagli pljusak natjerao nas da se sklonimo pod jedno drvo.

-Jel tu hladno?-uputio mi je jedan zabrinuti pogled prozet milim smjeskom.

-Pa...ovaj...da!-bila sam hipnotisanaa njegovim smjeskom,svi njegovi pokreti cinili su

mi se kao usporeni.

-Obuci moju jaknu!-skinuo je svoju crnu koznu jaknu i pruzio mi ju.

-Hvala!-oblaceci njegovu jaknu nespretno sam ga udarila rukom u obraz.

-Oprosti,oprosti,jesi dobro!?Daj da vidim-rukom sam privukla njegovo lice k sebi.Umjesto

odgovora da mi je nesto drugo.Dao mi je svoje usne uz svoje,najnjezniji poljubac ikad.

Nisam ni slutila da cu nekad osjetiti nesto takvo.Ipak bila sam povrijedena,nisam zeljela

da mi opet netko slomi srce.

-Oprosti!-prelomila sam poljubac i potrcala kroz kisu.
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptyWed Jul 15 2009, 13:34

Jadan on.
Ostavila ga na kiši.

aj i fino je ovako bez erotike
da se malo odmorim
haahaha

aj pls pls pls pls pls pls u idućem stavi povraćku
plssssssssss
plssssssssss
Chantelle
plssssssssss
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptyWed Jul 15 2009, 13:35

a jbg..sta cu mu ja...nisam
htjela 2 puta ponoviti istu gresku...
upoznati nekog na kisi pa se khm...
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptyWed Jul 15 2009, 14:23

Mogla si mu bar jaknu da vratis hehe...
Nisam ocekivala ovakav nastavak nikako ali je super...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptyWed Jul 15 2009, 16:15

Eee i ima Kexy da ono uradi...aj plssssss
Da mogu da svom suncu čistim hlačeeeeeee
plssssssssss
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptyWed Jul 15 2009, 16:47

dobro nora...obecala sam ti to..i biti ce tako...
i sady znam da je neocekivano,ali drago
mi je da ti se svida i ovako
Back to top Go down
Gost
Guest




You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptyWed Jul 15 2009, 17:51

<3 pedobro
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptyWed Jul 15 2009, 18:46

Hvala ljubaviii
I nek budu krem bojee
Ili bijele
Njemu bijelo fino stojii
Gagoo moeeee


Bubimmm
<3<3<3<3
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptyWed Jul 15 2009, 19:24

nisam namjeravala spominjati boju ali ok
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptyWed Jul 15 2009, 23:31

Ahahahah
ajd Bgt
meni za ljubav

Ustw, neka budu koje bilo, nije riječ o boji (naravno)
Samo neka bude sexy
I da ga ja očistim
srce

Mmm
Sunce mojee
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySun Jul 19 2009, 23:12

chapp.....



Prosla je oluja...Prosla je i grmljavina,ali jedno ime odzvanjalo je u nestaloj oluji.Cule su to isto ime dvije
osobe...Nisu znali da cuju isto ime...

""""""""""
-Jel ono Tom za sankom?-Upita Georg svoju djevojku Noru prelomivsi jedan strasni poljubac koji se odvijao u kutu diskoteke.
-Mmm-odmake se Nora od njega i pogleda prema sanku-Da,to je on.Covjece pijan je ko` letva!-
-Hajde idemo do njega!-pruzi joj ruku i povede ju do sanka.

-Zasto si to radis Tome?-uputi Georg zabrinuti pogled svome pijanom prijatelju.
-Sto si to radim?-promrmlja on jedva drzavsi oci otvorenima.
-Zasto jednostavno ne priznas da volis tu djevojku?-nagovarao ga je.
-Nikoga ja ne volim!-opirao se Tom.
-Hajde idemo,vodim te kuci!-povuce ga Georg sa stolice.
-Ne idem nigdje.Nigdje ja ne idem!-opirao se Tom ponovno.
-Hajde Tome,Georg je upravu!-umijesala se sada Nora koja je stajala po strani.
-Hajde daj mi pusicu Norchika!-naginjao se Tom prema Nori koja se samo izmakla osjetivsi njegov dah s mirisom alkohola.

-Hej Nora,pomozi mi da ga odvedem u stan!-zamoli Georg svoju djevojku cmoknuvsi ju u obraz.
-Covjece kako je tezak!-nasmijala se Nora.
-Stani,stani!-obuhvatio ga Tom oko vrata i zaustavivsi se izbljuvao se na njegove bijele hlace.
-Vidi sta si mi uradio pijani kretenu!-zagalami Georg.
-Hahaha!-nasmija se Nora.
-Sta se ti smijes?Mislis da je smijesno?-bijesno je pogleda.
-Ma ne brini ljubavi.Pocistit cu to.-namignula mu je na sta se i on nasmijesio.

-Eh tako.Napokon si u krevetu-zadovoljno ce Georg nakon sto je smjestio Toma u krevet.
-Daj da ti ocistim hlace!-sapnu mu Nora obgrlivsi ga oko struka,a on ju jednim pokretom okrenu ka sebi i strasno poljubi.Nakon toga sagela se i maramicom mu ocistila mrlju na hlacama.

""""""""
Ponovno pada kisa kao i onaj dan kada sam srela Njega.Jos uvijek nisam znala tko je on.Prosla su 2 mjeseca,a ja mislim o nekome kome ni ime ne znam.Ovo nije ni slicno onome s Tomom.Prema njemu sam osjeala sam strast i pozudu.Ali prema ovome tajanstvenome decku prodorna pogleda osjecala sam nesto puno dublje.Jos sam osjecala okus njegovih usana na svojima dok sam cvrsto grlila njegovu jaknu,koju mu nisam vratila.udisuci njegov miris.Mirisao je na...ne znam tocno.Meni je mirisao na...ljubav.Opet me iz mojih razmisljanja trgnuo zvuk zvona na vratima.Tko li je ovako kasno,pomislila sam.
Ustala sam iz svoje fotelje i uputila sam se ka vratima,a onda ih otvorila.
-Ti?-zagrcnula sam se ugledavsi osobu pred mojim vratima.

""""""""""
Tom je onako pijan utonuo u carstvo snova.Nasao se medu oblacima.Okretao se oko svoje osi kako bi vidio gdje se nalazi.Iza jednog oblaka vidi je djevojku u bijelome kako mu se smijesi.Da,da to je bila ona.Potrcao je k njoj,ali,ona,ona je pobjegla.Trcao je za njom izmedu oblaka,ali nije ju stizao.Nakon dugog trcanja napokon ju je uhvatio za ruku i okrenuo prema sebi.Naslonio je svoje lice prema njenome,ali onda se njene usne naglo izmakose,a njegove oci se odjednom otvorise.Sve je bio san,shvatio je prekrivsi rukama lice.

""""""""""
-Nije ti drago sto me vidis?-nasmijao se crnokosi decko.
-Ma..drago mi je...samo...!-zamuckivala sam.
-Oprosti..ali ja...morao sam te opet vidjeti!-sada je i on djelovao zbunjeno,bas kao i ja.
-Hajde udi!-pozvala sam ga unutra-Ali prvo...Kako se zoves?-upitala sam ga.
-Bill...Zovem se Bill!-slatko se nasmijao.Kakav osmijeh..Klecala su mi koljena,tlo pod nogama izmicalo je.
Isla sam ispred njega,a onda sam se zaustavila pred prozorom uperivsi pogled ka kapljicama kise koje su kvasile prozor.
-Bas kao kad smo se upoznali!-priblizio mi je sapnuvsi mi to na uho,a onda me njezno obujmio rukama prislonivsi me uz sebe.
-Nisam mogao prestati misliti o tebi.-nastavio je.
-Mastala sam o tebi svaki dan i noc!-okrenula sam se prema njemu i zavukavsi prste u njegovu kosu privukla ga k sebi.Trazili smo zajednicki jezik sve dok se nasi jezici nisu slozili u istome ritmu.Osjecala sam njegove nemirne ruke uz svoje tijelo,ovaj put nisam gorjela od strasti....Ovaj put sam gorjela...ali od ljubavi.
-Volim te!-sapnula sam mu.
-Volim te!-ponovio je zavlaceci mi ruku ispod majice.
Osjecajuci njegov topli dah na vratu,njegove nemirne ruke na kozi,topila sam se,svijet mi je bio pod nogama.
Da ja sam gospodarica svega,da napokon sam spoznala ljubav.
Povukla sam ga za sobom do moje sobe grlivsi ga sve cvrsce,a on me njezno spustio na bijelu postelju mrseci mi kosu.Njegove usne na mome tijelu,moje ruke na njegovoj kosi.
-Zelim te,tako te zelim!-rekao je dodirujuci moje lice.
-I ja to zelim.Zelim te vise nego ikada!-potvrdila sam i dala mu dozvolu za dalje.
Pali su i posljednji komadi odjece s nas.Nakon toga...on i ja...ja i on...kao jedno napokon.Spojili smo se u ljubavi a sada su se i nasa tijela spojila u strasti.
Rano ujutro otvorila sam oci i ugledala njega.Osmijeh je jos uvijek lezao na licu tog andjela,a ja sam lezala u njegovom narucju i bila sam samo njegova.
-Mmm-otvorio je oci i ja sam se nasla u tom pogledu.
-Dobro jutro ljubavi mog zivota!-rekla sam poljubivsi ga.
-Dobro jutro malena!-okrenuo me na drugu stranu i zavrsio zapoceto.
Nikada nisam osjecala nista jace.Tom je postao proslost,a ja sam uz jednog andjela spoznala pravu ljubav,koja je jaca od bilo cega na svijetu.
Back to top Go down
Gost
Guest




You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySun Jul 19 2009, 23:21

Super je Dajanaa Smile)))))))))))))
Je li ti ovo posljednji?
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySun Jul 19 2009, 23:22

sta ba posljednji???
otkud ti to??
po cemu si to zakljucila??
znas da volim ovu ff...
Back to top Go down
Gost
Guest




You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySun Jul 19 2009, 23:25

Po posljednjoj recenici,, ne znam zasto ali zvuci mi kao kraj
I drago mi je jer nije posljendji hehe
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySun Jul 19 2009, 23:26

i meni...nez sta cu kad zavrsim ovu ff...ubit see
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySun Jul 19 2009, 23:29

Dobro je sto nije poslednji...
Zanima me sta ce biti kada Tom sazna da je Bill sa djevojkom koju on voli...
Nadam se da ce biti svadje ili nesta slicno hehe...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySun Jul 19 2009, 23:34

mah sady moaa...koliko ja ovu pricu volim sve
mi se cini da ce kraj kad na vrbi rodi grozdje i da ce biti svega
hehe
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySun Jul 19 2009, 23:35

neka bude udaranja hehe
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySun Jul 19 2009, 23:37

jooj sadice sta si tako nasilna
haha
Back to top Go down
Gost
Guest




You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySun Jul 19 2009, 23:38

SaDiCA wrote:
neka bude udaranja hehe

Ahahahhahaa jesi pukla Razz
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one EmptySun Jul 19 2009, 23:40

Znam
neka stavi da je mene Tom potplatio da izudaram Dajanu ili Billa hhee
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Sponsored content





You know,you are the one Empty
PostSubject: Re: You know,you are the one   You know,you are the one Empty

Back to top Go down
 
You know,you are the one
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: