Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 P.S I LOWE YOU

Go down 
3 posters
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

P.S I LOWE YOU Empty
PostSubject: P.S I LOWE YOU   P.S I LOWE YOU EmptyFri Jul 10 2009, 00:49

Kisa je padala cjelu noc.Moje oci su se sklapale pod usnulom mesecinom,razmisljala sam o onom decku kog sam sanjala kad sam u bolnici dozivela ono sto zovu klinicka smrt,zbog osica koje su me ujele dok sam bila u dedinom osinjaku.Bio je kao andjeo,mada vise bi mu pristajao nadimak crni andjeo,jer je imao crnu kosu,cokoladno braon oci,i bio je obucen dugi crni mantil.Oko ociju je imao veliki sloj maskare i kreona,dok su mu nokti bili nalakirani u crno,i pored toga bio je tako sladak.Ujutro me je probudio alarm u 7:00,to je bilo moje vreme za ustajanje,uvek sam se tad budila......Mada neznam zasto.Krenula sam da se obucem,nosila sam crnu majcu,bele grejace za ruke koji su mi bili do lakta,Crni jeans sa belim kaisom i bele cizme do kolena.Na glavu sam stavila Crni kozni kacket,sisla sam u kupatilo i stavila svoj crni make up i to dosta.Utrcala sam u hodnik i sa ogledala pokupila moj Ipod i moj black bery curve telefon,stavila slusalice u usi i izletela napolje,a da se cak nisam ni javila mami.Uputila sam se ka parku,dozvoljavajuci blagom povetarcu da mi mrsi kosu koja je visila ispod kacketa.Ugledala sam nekog ko je sedeo na klupi,drzeci glavu pognutu u krilu.Kada sam ga bolje osmotrila prepoznala sam ga.To je bio Bill pevac neke nove grupe Tokio Hotel.Prisla sam mu polako i pokusavala biti tixa,ali su me cizmice na stiklu odale
-Bille,el si to ti?-
Nije dizao pogled ni da mene pogleda,samo je i dalje drzao pognutu glavu
-ODLAZI!Hocu da budem sam!-
-E necu da idem sve dok mi ne kazes o cemu se radi!-
Rekla sam i sela pored njega na klupu
-Ne bi me razumela ni kada bi ti rekao-
-Pa mozda bi ipak razumela kad bi mi rekao-
-Svi se prema meni ponasaju veoma grubo,kao da sam obicna krpa,jedno obicno smece u ovom gradu.Nazivaju me kuckom samo sto se sminkam i lakiram nokte,i kazu da sam peder,cak me je i rodjeni brat nazvao Zenskom kuckom danas na terenu,a meni je vise dosta toga!!!-
Ustala sam sa klupe kleknula ispred njega i stavila svoje ruke na njegova kolena koja su drxtala,jednu sam mu ruku drzala na kolenu,dok sam mu drugom podigla bradu da me pogleda
-Slusaj!Sta god ti drugi lose kazu o tebi,to kazu da bi te u tom trenutku povredili,a ne zato sto misle tako.I kad se prema tebi neki ljudi ponasaju lose kao sto su oni koje volis,to je samo da ti na taj nacin pokazu da te vole a ne zato sto te mrze,jer oni za drugi nacin ne znaju.I koliko ti drugi rekli da si ruzan,ti ces uvek znati da to nije istina.Kad ti kazu neku istinu koja boli ti ces u sebi imati dovoljno xrabrosti da izdrzis daj pad na ravno i uvek ces se podici gore i nastaviti dalje.I nemoj se praviti da si toliko jak,jer ces sxvatiti da i najmanje sitnice mogu da te slome,to sam ja naucila od moje seke Dajane.Uvek budi ono sto jesi,a ne ono sto drugi zele da budes!A sad ajde samnom da zavrsimo to sa tvojim bratom-
Nasmesili smo se jedno drugom i krenuli iz parka ka terenu za kosarku.
################################
To je sve do sutra
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

P.S I LOWE YOU Empty
PostSubject: Re: P.S I LOWE YOU   P.S I LOWE YOU EmptyFri Jul 10 2009, 02:43

to i mene ima....volim to...xd
i nek je i od mene neko ness naucio..lol
aa ja cu dotjerati brata ako treaa
lol
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

P.S I LOWE YOU Empty
PostSubject: Re: P.S I LOWE YOU   P.S I LOWE YOU EmptyFri Jul 10 2009, 11:47

Dobro tebi prepustam brata
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

P.S I LOWE YOU Empty
PostSubject: Re: P.S I LOWE YOU   P.S I LOWE YOU EmptyFri Jul 10 2009, 13:49

jeeah...msm tii trebas da nas skompas u toj ff...LOL
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

P.S I LOWE YOU Empty
PostSubject: Re: P.S I LOWE YOU   P.S I LOWE YOU EmptySat Jul 11 2009, 14:07

stvarno je super!!!!!!! Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





P.S I LOWE YOU Empty
PostSubject: Re: P.S I LOWE YOU   P.S I LOWE YOU Empty

Back to top Go down
 
P.S I LOWE YOU
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» I LOWE YOU
» I LOWE YOU 2.deo

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: