Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 WE ARE LOVERS TONIGHT!

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyThu Jul 09 2009, 23:53

AniTa wrote:
Shhhhhhh
Ne odaji nam planove hehe
Ma dacu ja vama vase planove xD
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyThu Jul 09 2009, 23:53

heheh..neccu to mi je kompliment
a ne brini anchy necu vise nista reci
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyThu Jul 09 2009, 23:55

Da bas si losa..
Ja da sam kao Bill izbacila bih te vani...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyThu Jul 09 2009, 23:56

kaulitzka wrote:
heheh..neccu to mi je kompliment
a ne brini anchy necu vise nista reci
Sigurna je da neces,nebi sigurno da te ona sanja nocas xD


Last edited by *Billova~Mala* on Thu Jul 09 2009, 23:57; edited 1 time in total (Reason for editing : zaboravila potpis)
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyThu Jul 09 2009, 23:58

jooj sady kako ce me izbaciti kad je on u mom hotelu
lol
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 00:00

kaulitzka wrote:
jooj sady kako ce me izbaciti kad je on u mom hotelu
lol
Ti mozes njega xD
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 00:01

ma ne bih ja njega pipnula ni da ga izbacim
vidis da mi se gadi
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 00:01

kaulitzka wrote:
jooj sady kako ce me izbaciti kad je on u mom hotelu
lol
Koncert je njegov
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 00:02

ali ja nisam ni bila na certu nego na partyju koji
je odrzan u mom hotelu
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 01:34

ahahahhahahaha

Joj genijalna vam je priča, basch je...kako se kaže...joj mrzim to govoriti, ali ett...za uživanciju...ne znam kako bih drukčije opisala...eheh

Anitin dio mi je basch dirljiv, svaka čast, kako si to fino dočarala...
A Dajana me nasmije kao i uvijek...ahahah...omG šta si sve za Mecu napisala...hahahaha

Kuss
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 01:35

hahaha..jel da?? tko bi rekao da cu tako nesto reci za njega
xd
jesi ufatila koju recenicu za sebe
hahaha
Back to top Go down
Gost
Guest




WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 17:26

Osjećala sam se tako jeftino kada je ona djevojka zatekla mene i Toma u krevetu, uvrijedila me. Ipak, bila je ljepša od mene, ne znam zašto je Tom izabrao baš mene, možda zapravo zato što sam bila lakša meta… Rekla je Tomu da ih menadžer čeka u predvorju i izašla.

~“Obuci se,“ dobacio mi je i otišao u kupatilo. Bio je spreman prije mene pa mi je rekao da će me čekati ispred hotela, bila sam pozvana na koncert. Nije mi se slušala ta glazba, ali sam prihvatila otići zbog pristojnosti. Ispred arene se već bio skupio velik red, sve su uzvikivale njihova imena. Cijelo vrijeme sam sjedila u backstageu i nisam se mislila ni pomaknuti odatle dok oni ne dođu po mene. Koncert se završio, nakon toga su podijelili nekoliko potpisa i mogli smo krenuti. Opet smo došli do istog hotela i baš kada sam se htjela zahvaliti na svemu oni su mi rekli da bi željeli da idem s njima i na after-party, kao da sam znala što je zapravo to. Prihvatila sam i sjeli smo u neki odvojeni dio. Okolo se skupljalo dosta fanova. Uskoro je došla i ona ista djevojka. Činilo mi se kao da ne uživa nimalo u tom trenutku. Upoznale smo se. Rekla mi je da se zove Dajana.Bila je prilično umišljena, začudilo me da je uopće razgovarala sa mnom. Primijetila sam da ju je cijelo vrijeme promatrao Bill, čini mi se zagrijan za nju. Šteta što ga odbija, čini se jako fin dečko. Oči mu nekako drugačije sjaje nakon što je vidio nju, da se nije zaljubio?! Ja sam cijelo vrijeme promatrala Toma, plesao je čudno, pomalo i smiješno. Pozvao me da mu se pridružim, ali je osjetio da se osjećam neugodno pa mi je predložio nešto.
~“Želim te odvesti na jedno specijalno mjesto,“ šapnuo mi je Tom na uho kada je završio s plesanjem. Ponovno sam osjetila uzbuđenje, nisam navikla da mi se bilo tko obraća, a pogotovo ne rock zvijezda. Odveo me u obližnji hotelski park, pomislila sam da je neki romantičan tip iako mi nije tako izgledao. Sjeli smo na klupu, razmijenili nekoliko dubokih poljubaca, osjetila sam njegov hladni pierceing na svojoj toploj usni i godio mi je. Odjednom je samo prestao i ustao s klupe, mislila sam da sam nešto pogrešno učinila.

~“Nešto nije uredu,“ upitala sam ga zabrinuto.
~“Ne, samo, ne želim da nas netko vidi, dođi ovamo,“ rekao mi je, a ja sam se osjećala užasnuto, na što je mislio kada je to rekao?
Uzeo me za ruku i poveo dublje u park. Bilo je potpuno mračno, jedva sam ga vidjela. Prislonio me uz drvo i počeo mi dizati haljinu. Odgurnula sam ga od sebe jer sam se sjetila Dajaninog pogleda i riječi. Nisam željela da pomisli da sam toliko laka.

~“Čekaj,“ začuo se njegov glas kada sam se već prilično udaljila. Okrenula sam se, sjedio je pored drveta, na travi. Nastavila sam hodati. Stigla sam ispred hotela, tamo je bila Dajana, gledala je u daljinu. Ja sam se željela oprostiti od Billa i ostalih, trebala sam pronaći sklonište i za ovu večer, mjesto gdje ću prespavati. Bill je bio skrhan. Priznao mi je da mu se sviđa Dajana, ali da je jako bezobrazna i da neće da mu pruži priliku. Ponudila sam mu svoju pomoć, ali je nije htio prihvatiti.
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 17:30

awww......svidaa mi see...jako mi se svida..sta dalje da kazemm
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 17:42

Mhm, i meni se jako sviđa...stvarno divno pišeš, Anita...

Meni je super što ste odlučile napisati takvu ff...gdje se isprepliću sirotica i "princeza", dobro, razmažena kuja...hhh...
Taman se naviknem na Anitu, onda dođe Dajana i zajebava
hahahah
legendarne ste
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Gost
Guest




WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 17:43

Hvala xD
Sad ce opet Dajana nesto svoje napisati hehe
Da se malo mozemo ismijati, izjave su joj najjace haha
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 17:48

Ahaha...ajd' super
Sad me drži u neizvjesnosti jer je rekla da je spomenula moje sunce...*nervozna*

Jedva čekam da vidim kako će se sve završiti...hehe
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 18:20

meni se ovaj chapp cini kao totalni promasaj..tako mi je jebeno glup...al sta je tu je...bit c bolje obecavam..xD


Nekako sam uspjela provuci se kroz prenapunjenu dvoranu i istrcati u vrt.Tek kad sam se

okrenula i

shvatila da mi je onaj kreten nestao iz vidokruga zaustavila sam se.Stajala sam kraj bazena i

odlutala u mislima.Odjednom osjetila sam neciju ruku na ramenu i na to sam se trgnula iz misli,a

ta

ruka me okrenula ka sebi.Bio je to jos jedan od luzera,Greg.Ili se nije tako zvao??Kako se ono

zvao??Ma kao da je i bitno.Uglavnom bio je to jos jedan smrdljivi metalac.Oni sviraju metal,zar

ne?

-Znas,ti si najbezobzirnija osoba na svijetu!-unio mi se u facu,a u ocima mu je sijala nekakva rekla

bih vatra bijesa.

-A zasto?-izazovno sam mu uzvratila jos zesce nego on meni.

-Mislis da je lijepo ici okolo i vrijedati ljude?-ponovno je dreknuo na mene.

-Aa to ti mislis na onog pedere?-glasno sam se nasmijala.

-Ma ne vrijedi s tobom razgovarati umisljena klinko!-zamahnuo je rukom i vratio se odakle je i dosao

Ma neka se goni u lijepu...i on i onaj zenstveni i koliko god da ih je bilo.Nikad necu oprostiti ocu sto

je doveo te cudake u hotel.Sigurno ce mi se rugati svi moji prijatelji,jer da je npr.Brena nastupala u

Areni nju sigurno ne bi primio u hotel.A ove kretene bez trunke sluha je doveo.Bila sam natprirodno

bijesna i potrcala u mracni park.Zeljela sam napokon osjetiti malo mira i samoce.Nije mi to uspjelo

i odjednom sam zavrsila lezeci na rosnoj travi.Osjecala sam nekakvu prokletu bol u gleznju,a mrak

oko mene tako me jebeno plasio.Pocela sam plakati,mislila sam kako cu umrijeti.Pomisao da cu

umrijeti u mracnom parku,kao zadnja skitnica plasila me vise nego sama smrt.Odjednom prisjetila

sam se kako sam zamisljala savrsenu smrt.Lezala bih na svilenom pokrivacu,oko mene crvene

svijece.Na to sam se nasmijala pa shvativsi kako se smijem sama sebi pocela sam se udarati jer

mi nije bilo dopusteno da se sebi izrugujem.Sebi se smijem samo diviti,jer ipak sam ja nesto

vrijedno divljenja.Cak mi se i pedercic divi,kako me samo zadivljeno gledao kad sam usla.Na

trenutak sam osjetila neku toplinu mislivsi na to pa sam se snazno zagrizla za usnicu.Sta mene

briga sta neki peder misli o meni?On ne treba ni da mi se divi,treba da me ponizno gleda krajickom

oka.Opet me presjekao snazan bol u gleznju,pa sam glasno vrisnula.U sekundi kraj mene se

pronasla neka sjenka.Konacno netko da me izbavi,pomislila sam.

-Hej,jesi dobro?-priblizavala mi se ona sjenka,a kada mi se dovoljno priblizila vidjela sam da je to

zapravo brat od pedera.

-Mislim da sam povrijedila glezanj!-pozalila sam se brisuci suzu s oka.

-Pogledat cu!-kleknuo je kraj mene i primio me za glezanj.

-Cekaj!-digao je glavu zbunjeno me gledajuci.

-Jesu ti ciste ruke?-upitala sam.

-Da,upravo sam ih oprao u psecoj mokraci!-sirio je zjenice unjevsi mi se u lice.

Napravila sam zgadjen izraz lica,pa me upitao:-Hoces pomoc ili ne?-

Samo sam kimnula glavom,a onda mi je pomogao da ustanem i odveo me na recepciju hotela.

Tamo su vec prije nas dosli cjelokupna ekipa bezveznog benda,a u kutu je sjedila sirotica,koja

je vidjevsi gitaristu kako me uvodi ljubomorno iskolacila oci.Primijetila sam to pa sam se namjerno

jos vise stisnula uz njega.Brzo je dotrcao moj otac i naredio jednom od uposlenika da me odvede

u moju sobu.

Rano ujutro probudilo me sunce koje je sa prozora doprlo tocno na moje lice.Omg,pomislila sam,

dobiti cu bore od sunca.Otvorivsi oci vidjela sam,aa,vidjela sam siroticu kako stoji ispred mene.

-Ti?-nesigurno sam upitala dizuci se na ruke iz kreveta.

-Ja sam ti instruktorica jezika!-zadovoljno se nasmijesila.

-Ali kako?-zamucala sam.

-Pa tvoj otac me zaposlio,tako da cu onda ostati zivjeti ovdje!-opet mi se zadovoljno nasmijesila.

Iskocila sam kao strijela iz kreveta i ogrnuvsi svileni ogrtac istrcala na recepciju vicuci:-Oceeee!-

Zacudjeno su me gledali svi iz onog benda dok su placali na recepciji.Ocito idu.Konacno
Back to top Go down
Gost
Guest




WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 18:24

Ma nije promasaj Wink
omg.. oprao sam ruke u psecoj mokraci lol
greg lol
opet si me nasmijala hehhe
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 18:26

a meni se bas nekako cini kao promasaj jer ja podjem
nesto fino pisati i onda me ness izbaci i sve se izbrise...pa onda vise
nemam volje nizasta...a pseca mokraca mi jee naj
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 19:16

OMG, Dirty DAJANA, ovo je oooodliiičnooo

A zato si ti mene držala u neizvjesnosti...mhm...previše ponosna da prizna da joj se moj anđeo (odjednom anđeo) nagovorio
ahahahhahahaah

e tako ti i treba

a ostatak...u pm...peder...ali ne, ne, najbolje je BRAT OD PEDERA
hahahahahahahahaha

i sa psećom pišakom
omG

preprepredobroooo



A otkud ti samo ime Greg?
ahahhahahahahahaha
samo što se ne valjam


Prepreprecool


Jedva čekam Anitin dio



Ja se nadam da ćete pisati o mom sunašcu.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 19:20

Nora Tay wrote:
OMG, Dirty DAJANA, ovo je oooodliiičnooo

A zato si ti mene držala u neizvjesnosti...mhm...previše ponosna da prizna da joj se moj anđeo (odjednom anđeo) nagovorio
ahahahhahahaah

e tako ti i treba

a ostatak...u pm...peder...ali ne, ne, najbolje je BRAT OD PEDERA
hahahahahahahahaha

i sa psećom pišakom
omG

preprepredobroooo



A otkud ti samo ime Greg?
ahahhahahahahahaha
samo što se ne valjam


Prepreprecool


Jedva čekam Anitin dio



Ja se nadam da ćete pisati o mom sunašcu.





hahahaha...jos vise sam se sad ja ismijala tvome kommu
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 19:27

Hehe Dajana glavna si...
Ovo je najbolja ff na forumu...
Anita mnogo mi se svidja tvoj dio dobre osobe heh ...
Bas me zanima kako ce te se Dajana i ti slagati...
Jedva cekam nastavak
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 19:30

dobraa je ff....ali menee najvise ispunjavaa eroticna....xd
Back to top Go down
Gost
Guest




WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 20:20

Sjedila sam tako sama s Billom i Gustavom i svi su šutjeli. Svi smo bili na neki način razočarani. Georg je nestao prije 10-tak minuta, izašao je pun bijesa. Nakon nekog vremena Gustav je prekinuo šutnju i rekao da odlazi u sobu jer je umoran, Bill i ja nismo progovorili ni riječi, i dalje smo samo zurili svatko u svom smjeru, a on je ispijao i tko zna koji martini. Georg je opet došao još više uznemiren nego što je bio.
~“Ne znam zašto sam se nadam da ću joj promijeniti mišljenje,“ promumljao je. Mislim da ga Bill nije ni čuo jer je nastavio samo zuriti u neku daleku točku.
~“A tko to?,“ upitala sam ga znatiželjno na što se on trznuo, mislio je da ga neću čuti.
~“Bio sam s onom malom umišljenom da je naučim pameti,“ odvratio mi je.
~“Misliš na Dajanu,“ znatiželjno sam ga upitala.
~“A na koga drugog? Išao sam za njom da je zamolim da bude pristojnija prema Billu jer sam vidio da ju gleda drugačijim očima, ali nije popustila, bila je odvratna kao i do sad,“ ushićeno mi je odgovorio. Bio je ljut, vidjelo mu se na licu.
~“Ovaj party je završen,“ reče Bill i pogleda nas, „Idemo u sobe“
Krenuli smo za njim, bio je polupijan, popio je mnogo martinija. Sjela sam na trosjed pored recepcije s Billom, a Georg je otišao da unajmi i meni sobu, bilo mi je i više nego neugodno kada se pojavio Tom noseći Dajanu. Nisam mogla vjerovati svojim očima. Cijelo vrijeme je zanemarivala sve oko sebe i sad odjednom dolazi u naručju Toma, sigurna sam da je ovo namjerno uradila da povrijedi mene i Billa. U Billovim očima sam vidjela ljubomoru, ali se nije micao s mjesta, samo je nastavio gledati u pod. Tom ju je spustio kraj mene, a ona se odmakla sa zgađenim izgledom lica. Tom i moj pogled se susreo, ali sam ja brzo svoj spustila jer ga nisam htjela gledati, shvatila sam da samo iskorištava djevojke.
Na recepciju je dotrčao i Dajanin otac s uposlenikom koji ju je odnio u njenu nekamo, pretpostavljam u njenu sobu.
Kada je vidio mene upitao me tko sam, na njemačkom, odgovorila sam mu, ali na našem jeziku i objasnila mu sve. Bio je zadivljen mojim znanjem, a kako je njegovoj kćerki trebala instruktorica jezika dao mi je taj posao i jednu sobu na korištenje, nisam mogla biti sretnija. Rekao mi je da se mogu hraniti ostacima poslije obroka gostiju, to mi je bilo prihvatljivo. Bila sam mu neopisivo zahvalna.
Naredio mi je nekoliko stvari i odveo me u moju sobu, nije bila lijepa kao ostale, ali je bila pristojna. Dao mi je nekoliko stvari koje su nekad pripadale njegovoj kćeri jer ona nije željela obući iste stvari dva puta na što sam prevrnula očima.
Ujutro sam otišla do njene sobe koja se protezala na tri kata. Bila je kao pravi mali stan. Stajala sam pored njenog kreveta kad se probudila. Nije joj bilo drago što me vidi, naprotiv poludjela je. Pozvala je oca, a on joj je samo rekao da joj je bolje da se privikava na mene jer ću s njom biti 24/7. Ja sam se nasmiješila, a ona mi je uzvratila oštrim pogledom. Nadala sam se da je negdje duboko, duboko, duboko unutra ona dobra osoba jer sam htjela da se sprijateljimo. Trebalo mi je sat vremena da ju naučim samo jednu rečenicu, ili je bila glupa ili se samo pravila jer je neprestano odbijala učiti sa mnom. Nazivala me uličarkom, mene je to nevjerojatno vrijeđalo. A ovo jutro mi je ionako bilo pokvareno jer izgleda da Toma više nikad neću vidjeti, nevinost sam izgubila na tako glup način…
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 EmptyFri Jul 10 2009, 20:27

awwww anitaaaa....awwww...(glupa sam xD)
joooj previse mi se svidjaa
Back to top Go down
Sponsored content





WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: WE ARE LOVERS TONIGHT!   WE ARE LOVERS TONIGHT! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
WE ARE LOVERS TONIGHT!
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» WE ARE LOVERS TONIGHT
» Bill Lovers

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: