Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Dva srca-Jedna dusa

Go down 
3 posters
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyThu Jul 09 2009, 16:51

Poglavlje 1.

Sophy je sedela za kuxinjskim stolom drzavsi u ruci kafu koja se pusila,pogledala je pospano oko sebe,kako je mogao njen dom,nakon svix ovix godina,da izgleda tako poznat,i tako uznemirujuc u isto vreme,izgubila se u popslednje vreme.Njen posao,drustvo,njen zivot u celini.Postala je rob sistemu,i mrzelo je da se bori protiv toga.Kako se to dogodilo?
-Kako je moj zivot dospeo ovde?-
Pomislila je,gura 30,veoma lepo.....I najbolji prijatelji na svetu.Naravno niko od njix ne zivi ovde u blizini..Sada se zaglavila u posao koji nije mogla da izdrzi,kao i veliki gubitnik kada je rec o vezama.Jednostavno se ne uklapa ovde.Nikad nije,i nikad nece reci nista o tome.Ali joj je trebalo mnogo vremena da sxvati da nema petlje za takvo nesto,a sada je i previse kasno.Osecala se tesno i neprijatno u sopstvenoj kozi
-Nesto mora da se desi...........USKORO!-
pomislila je
########################################
-Muzika........treba mi muzika-
Rekla je i pustila play na svom roze Ipody.Zavalila se u stolicu i dopustila da je muzika obuzme na nekoliko trenutaka.Muzika je uvek prijala Sophy,to je bilo njeno utociste,jedino u cemu je uzivala.Dok je tako sedela,san joj se ponovo vratio........Da opet onaj san od sinoc
-To sto sam napravila..............7.Puta?-
Gubila je snagu za pracenje
To je bio san koji ju je stalno mucio.Tu je bila caka nije mogla da sxvati o cemu se radi.Sophy je naucila da treba da prati svaki san veoma pazljivo.Oni su joj obicno davali odgovore na njena cesta i uznemirujuca pitanja.Postojalo je jedno pitanje koje ju je dovodilo do ludila.Njeni prsti su upali u kafu dok je razmisljala
#########################################
To je to pa cu da vam nastavim posle
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyThu Jul 09 2009, 16:59

supeer jee...a kad ce chapp za onu nasu pricuu...gdje smo mi??
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyThu Jul 09 2009, 17:18

ew sam da skinem brata sa vrata pa cu da napishem sledeci chap
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyThu Jul 09 2009, 17:19

ah hvala ti...xD
hehe....ja pokusavam pisati chapp za moju novu poremecenu ff
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyThu Jul 09 2009, 17:26

da procitala sam je wiii
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyThu Jul 09 2009, 23:36

ewwww ga

Odlutala je nazad u kuxinju,pritisnula je taster na racunaru,i doxvatila svoju kafu gledajuci u ekran.Uvek isto,e-mail posta,twitter,nekoliko fan foruma,i muzicke vesti.Oduvek je xtela biti u nekoj muzickoj industriji,nalazeci nove muzicke bendove,promocije,bilo sta.Sophy je bila jedna od onix koje su trazile na buzzu nove muzicke grupe koje su izlazile.Ona je nalazila nagradu u cinjenici da ce jednom pronaci muzicke talente za koje niko nikad nije cuo,a koje bi uskoro postale nesto veliko.Muzika je bila zivot,i nesto najvaznije............ono sto je uvek cuvano za kraj.Nekoliko klika na mis joj je dovoljno da je odvede do omiljenix sajtova,koji bi vratili njen zivot na pravi put.Na stv dobrim sajtovima,nalazila je nesto sto joj je oduzimalo dax,i cinilo da njen puls skoci jos vise,to je bilo nesto sto nije ni mogla da zamisli.Sophy je brzo citala svoju e-mail postu,i citajuci komentare o ovom usranom jutru,i napravi sebi put do foruma i clik,njen dan se okrenuo.Cekala je nestrpljivo da se strana ocita,nadajuci se da ce ovaj dan biti dan u raju za nju,sigurno bi ga mogla iskoristiti.
################################
Konacno se ocitala.Sophy je sisla misem na kraju stranice,gledajuci nadolazece talente,i najnovije vesti.Vratila se na vrh stranice.Sophy je zastala na kratko,ruke su joj se pocele tresti,u stvari celo joj se telo treslo.Njena su se usta otvorila,dok je buljila u ekran.Njen puls je skakao brze nego ista,brze nego sto je ona osecala da skace.Ona nije imala pojma da li sedi,jer je mislila da se skrsila sa stolice.I hvala Bogu nije drzala kafu u ruci u tom trenutku.Zatresla je glavom i pokusala da se pribere,i dalje je gledala u stranicu,dok je pokusavala da doxvati telefon.......
##############################
Mozda posle napisem nowi chap
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyThu Jul 09 2009, 23:52

napisi napisi..bit ce da je nasla TH
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyThu Jul 09 2009, 23:53

Zanimljivo je...
Bas me zanima sta ce dalje da se desi...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyThu Jul 09 2009, 23:55

kaulitzka wrote:
napisi napisi..bit ce da je nasla TH
Jeli a kako si to prosudila????xD
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyThu Jul 09 2009, 23:57

pa trazi bendove..a TH je najbolji
xd
po tomee
heheh
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyThu Jul 09 2009, 23:58

xD Pa videces uskoro
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyFri Jul 10 2009, 00:00

aj pisi pa da vidim
xd
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyFri Jul 10 2009, 00:01

Sad ne mogu pisem smisljam nastavak za drugu pricu
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyFri Jul 10 2009, 12:13

ewooooo ti Dajana

Ne gledajuci direktno je okrenula kancelariju.Njen sef je bio tamo kao i obicno.Sophy mu je rekla da danas sigurno nece doci,posto se ne oseca dobro,i sigurna je da ce joj sef poverovati jer joj je glas toliko drxtao.Ovo nije moguce.To ne moze biti on.Sophy se zavrtelo u glavi od pomisli na to.Celix nekoliko nedelja ona je pokusavala da sxvati san i decka kojeg je sanjala.Toliko ga je videla puta da je pomislila da je stvaran.Ali on je bio tu.U zivim bojama na njenom racunaru,na poledjini CD-a,sa ustima polu-otvorenim.Ostali decaci su stajali iza njega.Jedan od njix je izgledao kao Mr.Dream Men(Napisala sam na engleskom)Ali su nosili razlicite stilove.To je bilo ocigledno u vezi njix.Braca mozda?Sophy je pogledala ostatak CD-a,gore na vrhu je pisalo Scream
-Pa to objasnjava sliku-
Dole je videla ime benda.........TOKIO HOTEL.Brzo ali i dalje tresucise Sophy je misom kliknula na ime grupe.Milioni sajtova.........gde prvo?Mozda prvo zelim da znam njegovo ime.Kliknula je na Biografiju benda
-Mora da se salis!Iz Nemacke su-
Sophy samo sto se nije skrsila sa stolice.Procitala je sve sto je uspela da pronadje.Pronasla je da ime onog decka nij sanjalica vec Bill Kaulitz!
###########################################
Pa posle cu da zavrsim,eto ti Dajana napisala sam ti wiii
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyFri Jul 10 2009, 13:56

etoo barem sam pogodila da se radi o TH-u....
XD
kako sam samo pametna(nije da se hvalim)
ee a extra je..vec sam zamislila sophy kako je iskolacila
oci kad ga je vidjela
xd
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa EmptyFri Jul 10 2009, 14:07

kaulitzka wrote:
etoo barem sam pogodila da se radi o TH-u....
XD
kako sam samo pametna(nije da se hvalim)
ee a extra je..vec sam zamislila sophy kako je iskolacila
oci kad ga je vidjela
xd
xexxe vidim
Back to top Go down
Sponsored content





Dva srca-Jedna dusa Empty
PostSubject: Re: Dva srca-Jedna dusa   Dva srca-Jedna dusa Empty

Back to top Go down
 
Dva srca-Jedna dusa
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: