Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mlađa sestra 3.dio

Go down 
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Mlađa sestra 3.dio Empty
PostSubject: Mlađa sestra 3.dio   Mlađa sestra 3.dio EmptyTue Jul 07 2009, 20:46

Posle dužeg wremena kad sam ozdrawila...zbližila sam se još wiše sa bratom koji mi je dokazao da me jaaaako woli i da mu je stalo do mene jer sam njegowa mala sestra...što ću za njega uwek i biti...a za Billa sam saznala da mu je stalo do mene i upoznala sam ga još wiše i saznala šta skriwa u sebi...ali tu sam weć morala i sama priznati bratu šta osećam prema njegowom ortaku...jedne wečeri došla sam kod njega u sobu i pitala ga:
-Bato mogu li...moram popričati sa tobom..
-Narawno uđe seko moja mala...reci šta ti treba...
-Ništa mi nije protebno wiše nego da me saslušaš..
-Pričaj slušam te...
-Widi owo weć 3 godine držim u sebi....Zaljubljena sam u Billa jaaako..a još wiše zbog swega što je radio u owo wreme zajedno sa tobom...
-Brit mogu ti reći jedno nemaš welike šanse kod Billa...ali..
-Kako ti to zanš?Poslednje wreme ono što radiš je samo kuckanje porka i zwanje Ann kog nas na wečeru...Dosta mi je swega...weć mislim da ću zbog nje izgubiti i tebe...koji si jedini ostao....
-Ali Brit sačekaj...
Istrčala sam iz sobe uplakana...zaključala swoja wrata..sutra dan kada je bilo wreme za školu Tom je pokucao na wrata i rekao:
-Brit zakasnićemo u školu Bill je došao po nas...požuri....
Posle 15 minuta još nisam izašla iz sobe a brat je wikao da požurim ili odlaze....uzwiknula sam da ide bez mene...da ja ostajem kod kuće...Dok su Bill i Tom koračali u školu pričali su o meni:
-Bille ja moram da raskinem sa Ann...
-Što?Baš wam je super zajedno...?
-Moram zbog Brit....misli da će me izgubiti zbog nje....
-Ali nemožeš zauwek da bideš bez dewojke...
-Mogu,barem za sada...dok neprođe neko wreme...da bi ona sxwatila...i da ti kažem juče mi je rekla da je 3 godine zaljubljena u mog druga u tebe Bille...a ja sam joj rekao da je mala za tebe i da nema šanse kod tebe...
-Danas idemo zajedno do was da ja popričam sa njom...ionako sam sam i pomalo je wolim..
Te wečeri Bill je ušao u moju sobu i rekaoda bi želeo da popriča samnom ali ja sam ga ljutito odbila...kad je tužno zatwarao wrata moje sobe rekako mi je wolim te ali sam mislila da mi se pričinjawa...Nakon 2 duga meseca skupila sam snage i na njegowom rođendanu nakoji nas je pozwao zajedno sa par ortaka i ortakinja rekla sam mu da pođe sa mnom da bix mu nešto rekla...:
-Reci Britney šta te muči?
-Bille Wolim te i to prilično duuugo da bix to još skriwala...
-Znam da me woliš i ja tebe...rekao sam ti to pre dwa meseca ali si me izbacila iz sobe..
-Izwini nisam bila baš u najboljem periodu...ali kao znaš...
-Pa zašta služe prijatelji kao što smo ja i Tom?!On mi je swe rekao i da mu ježao zbog swega...
Zagrlila sam ga i rekla mu da ga wolim i da je on sada dio moje porodice sa Tomom...poljubi me je zwojim watrenim usnama i sišao samnom dole....Kad sam sišla dole prawo što sam morala uraditi bilo je zagrliti toma i reći:
-Tome izwini zbog swega...izwini što nemaš wiše Annchy i ostaću uz tebe stalno...pustila sam prwu suzu te wečeri...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
 
Mlađa sestra 3.dio
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mlađa sestra 2.dio
» Mlađa sestra 4.dio

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: