Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Стварност је сањати

Go down 
3 posters
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Стварност је сањати Empty
PostSubject: Стварност је сањати   Стварност је сањати EmptySat Jul 04 2009, 23:50

"Jesi li sigurna da govore o pravilnom sadrzaju?"Pitala je Chloe uz sapat"Da Chloe ovako treba uraditi mi(ja i ti)imamo propusnice za backstage da upoznamo momke iz Tokio Hotela.Sada imamo 3 nedelje-pogledala sam na sat pre nego sto sam odgovorila"Imamo 37 sati pre nego sto se ukrcamo na avion za Nemacku gde ce mo biti odvezene u Hotel gde ce mo provesti 2 dana pre nego sto odemo na jednonocno kampovanje u hali za kocert!"Nista nisam mogla da radim osim da se smejem njenom izrazu lica izgledala je potpuno prenerazena i izgubljena"Sada moramo da zavrsimo knjigu pre nego uopste zaboravimo na nju!""OMG Saly,ti si najbolja drugarica na svetu!"Rekla je Chloe pravo u moje uvo dok je pokusavala da dodje do daha"Da nekako sam to do sad shvatila Chloe!"Odgovorila sam dobivajuci od Chloe udarac u rame"Pa hajde da pozurimo da zavrsimo to!!!!"Mozete zamisliti koliki je Chloe mrgud ali sada je trckarala ko luda po mojoj sobi!Bila je to noc pre koncerta a ja i Chloe stalno prolazimo kroz isto........SIZIMOOOOOOOO!!!!!!!!Malo smo vremena provodili misleci na to kako da im bacimo knjigu kad sam se ja odjednom setila"Pa nemoramo da bacamo knjigu na pozornicu!Boze kako smo glupe!"Totalno sam otkazila"Zasto?"Chloe uvek mora da bude ta koja zaboravlja najvazniji deo za sutra"Zato sto ce mo da ih upoznamo,hellou!"Napokon je shvatila a to se videlo na njenom licu"O DA!!!!!!!Pa idem da spavam i da sanjam nesto drugo osim Billa,Laku noc!"Zadnj deo je izgovorila vristeci"Laku noc Chloe!!!"Rekla sam na pola puta do snova.Ujutru pre nego sto je ustali Chloe je trebalo mnogo vremena da shvati da se snovi ostvaruju.Uletela je u moju sobu vicuci"SALYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY PROBUDI SE!"Skocila sam u polozaj za borbu a onda sam shvatila da je to samo Chloe"Chloeeeeeeeeeee zasto si me probudila iz sna?????"Rekla sam polupospana"Ok,ewo zagonetke!"Chloeina slavna zagonetka u 2:00 ujutro SUPERRRR!!!!!"Ok tokio veceras,koncert,njiga,upoznati ih,sta je to?"Pocela sam da vicem"TOKIO HOTEL KONCERT DANAS IH UPOZNAJEMO I DAJEMO IM KNJIGU!"Kakvo sranje covece danas ih upoznajemo.........upoznajem Toma Kaulica UBITEEEE MEE!!!!Obadve smo otisle da se spremimo u 3 sata ujutro(Da shvatila sam da je 3 sata posle ponoci)Tako da smo mogle da se sredimo i stignemo da budemo u prvom redu.Chloe je kupila haljinu koju su ljudi ikada videli.Crna haljina koja se presijava i istice svaku krivinu njenog savrsenog tela,i izgledala je sasvim slatko u toj haljini,o boze da li ce Bill da balavi veceras.Isto je nosila najlepsi par cizmi sa zlatnim rajfesluzom sa strane tako da sam ih htela skoro ukrasti.I Bill ce sigurno dobiti devojku veceras sigurno.Ja nisam imala ideju sta cu obuci,kupila sam milion odece danas i bila sam totalno zaglavljena sa mojim andjeom iz pakla koji se zove Chloe i koja je dosla da mi pomogne sta da obucem.Crnu suknju u koju sam jedva usla i koja je imala zlatni kais koji se vezuje na kukove,beli majcu sa kariranim crnim prslukom,zlatne cipelice na vezivanje sa ravnom stiklom,zlatnu narukvicu,zlatne mindjuse i zlatnu ogrlicu sa priveskom u obliku srca.Naravno to se sve uklapa u moj ukus xaaxaxaxax xD .Sve u svemu imacemo sjajan dan.Stigle smo prve do kapije i nekim cudom bile smo prve u redu.Sto je bilo zapanjujuce za mene i Chloe takodje.Tada je napokon 8:30 vreme da ispunimo nase snove.


E tako do sutra pa cu pisem dalje wiii
Back to top Go down
Gost
Guest




Стварност је сањати Empty
PostSubject: Re: Стварност је сањати   Стварност је сањати EmptySun Jul 05 2009, 00:43

Like it!!! xD
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Стварност је сањати Empty
PostSubject: Re: Стварност је сањати   Стварност је сањати EmptySun Jul 05 2009, 08:08

jedva cekam dalje.sta vise reci !!!!!!!! Very Happy
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Стварност је сањати Empty
PostSubject: Re: Стварност је сањати   Стварност је сањати EmptySun Jul 05 2009, 12:20

Nina wrote:
jedva cekam dalje.sta vise reci !!!!!!!! Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Sponsored content





Стварност је сањати Empty
PostSubject: Re: Стварност је сањати   Стварност је сањати Empty

Back to top Go down
 
Стварност је сањати
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: