Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cudne su staze ljubavi 3.deo

Go down 
4 posters
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 18:12

Probudila me je necija dreka,ustala sam i videla da svi jure po hotelskoj sobi"O cemu se radi?"Bill se okrenuo ka meni"Zakasnicemo na snimanje jer Tom spava i nece da ustane!"Nasmejala sam se"Stvarno!"Ustala sam u brusu i boksericama"To ce mo jos da vidimo!"Usla sam u Tomovu i Neninu sobu"Tome kretenu dizi se zakasnicemo zbog tebe i nemam nameru da te molim zato bi ti bolje bilo da ustanes!"Tom nije rekao nista samo je klimnuo glavom i nastavio da spava"Dobro oces grubu igru,brojim do pet a ako do tada ne ustanes zazalices!"Tom je samo promrmljao"Ma da!!!"I nastavio da spava"E sad je dosta!"Rekla sam i dohvatila vazu pored kreveta u kojoj je bila ledena voda i polila Toma sa njom a Tom je iskocio iz kreveta vristeci"Jesi li ti normalna pa to je ledeno!"Nasmejala sam se bacivsi pogled na njegove bokserice"Tome nisam znala da nosis bokserice sa kosturskim glavama!"On me je samo pogledao i obavio se carsafom da mu se nebi videle bokserice"Lepo sam ti rekla da ustanes a ti me nisi poslusao i dobio si sta si zasluzio....tj jedno jutarnje tusiranje!"Izletela sam iz sobe ostavljajuci Toma mokrog do gole koze"E tako se budi!"Rekla sam silazeci dole u kuhinju,Bill me je pogledao sa cudjenjem"Pa sta si mu uradila?"Nasmejala sam se"Polila sam ga vodom iz vaze!!"Svi su poceli da se kidaju od smeha a bas u tom trenutku komedije Tom je sisao dole a kad su ga svi videli poceli su jos vise da se smeju"Brate kako proslo jutarnje tusiranje?!"Tom ga je pogledao besno"Xxaxa bas smesno Bille!"Tom je prosao pored mene a ja sam ga ustinula(za dupe xD )Kada smo zavrsili jelo krenuli smo u studijo,kada smo tamo stigli menadzer nas je docekao na ulazu"Zasto toliko kasnite?!"Bill mu se okrenuo"Pitajte Toma!"Svi su prasnuli u smex a Tom je gurnuo Billa rukom"Ulazi i ne seri mnogo!"Usli smo u studijo u kome su bili razni instrumenti,ja sam sela za klavir a Bill mi je prisao i seo pored mene"Ti znas da sviras ovo?"Nasmesila sam mu se"Pa naravno,samo trebas da njdjes nesto zajednicko sa instrumentom koji sviras i da nadjete sklad medju sobom,to je poenta svega razumes?!"Bill mi se nasmesio onim starim osmehom"Da razumem!"Okrenula sam se"Bill znas jedino sto sam primetila kod tebe jeste tvoj osmeh!"Opet se nasmejao ali glasnije"Samo to!"Mrzim kad mi se neko smeje u lice"DA SAMO TO!!!"Ustala sam i okrenula se"Ionako nisi nesto posebno!"Pogledao je u mene a onda spustio glavu,tada mi je bilo zao sto sam to rekla prisla sam i ponovo sela kraj njega"Izvini stvarno nisam htela da te uvredim ali ne volim kad mi se neko unese u lice i smeje a ipak si mi mnogo sladak.Poljubila sam ga u ........(znate vec gde)A on se zacveneo i kad je krenuo nesto da kaze ja sam vec bila otisla.....mada nebih rekla da ce ostati na tom kratkom poljupcu!!!!




Nastavljam sutra ili veceras posto moram drugu pricu da zavrsim
Back to top Go down
Gost
Guest




Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 18:28

Hahaha predobro
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 18:49

AniTa wrote:
Hahaha predobro
Slazem se bas si me dobro nasmijala...
Super je...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 19:39

Tom,vazna i bokserice e to je smesno xexexexexxxexe
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 19:42

Ahah...
Molim te da stavis sto prije sledeci dio...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 19:46

Oov je najjachi deo do sada xDD
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 19:47

da samo ako se radi o Tomu xD stavicu veceras
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 21:15

Za tacno 20 minuta cu napisati 4.deo ocekujtega i budite strpljivi
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 21:22

Pozuri...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 21:49

4.Deo

Stgli smo u hotel na veceru.Tokim veceri svi su cutali.A onda je Nena prekinula tisinu"Sta je sa vama ljudi?Tom je ljut na Ninu jer ga je polila vodom,Bill crveni celo vece a nemam pojma zasto,Gustav sizi jer je polomijo palicu za bubnjeve kad je Udario Toma jer ga je Tom provocirao celo vece.A Georg razmislja koja je ta misteriozna devojka sto mu poslala lepo pismo!"Tom se okrenuo ka Neni smeseci se"Duso da ti odgovorim na ta pitanja sto te muce pod 1.Nisam ljut na Ninu sto me je polila vodom vec sto me je videla u bokserice,pod 2.Bill crveni celo vece jer ga je tvoja seka Nina poljubila pod 3.Gustav je polomijo palicu i sizi zbog toga sto su mu to srecne palice a sad ih nema....."Gustav ga je prekinuo"Bolje cuti da te nebi udario drugom na isto mesto!Tom se nasmejao"Nemoj bolje polomices i nju"!Gustav je crveneo ali se ipak nasmejao"Nema veze imacu suvenir!"Bill je hteo da ubije Toma zato sto je svima rekao za poljubac"Tome,some jedan sto si rekao!"Ja sam se okrenula ka Billu"Uredu je Bille i ja bih rekla!"A Tom je dodao na moj komentar"OoOoOooOoOo sta mi to cujemo?!"Bill je gurnuo Toma a ovaj se umalo nije skrsio sa stolice"Umukni budalo i jedi to!"Svi smo se nasmejani vratili u hotel.Jedva sa cekala da se istusiram i legnem jer sutra idemo u London.Kada sam izasla iz tus kabine i stala pred ogledalo u brusu i boksericama da se sredim za spavanje neko me je neocekivano uhvatio za struk pogledala sam u ogledalo i videla Billa bez sminke i teko slatkog sa spustenom grivom( xD )"Tako si mi slatka,el znas?"pogledala sam nas u ogledalu"Da ali sam sladja sa tobom!"Okrenuo me je i poljubio a ja sam mu hladno rekla"Tus je spreman!"Istrgla sam se iz njegovog zagrljaj pre nego sto je nesto uspeo da kaze,naslonila sam se na vrata od kupatila i okrenula glavu ka njemu i namignula mu!!!



Sad samo da zavrsim 5. pa cu ga sad napisem sam da odmorim ruke
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 22:12

Kako jenjima zanimljivo Smile
Obozhavam ovaj FF <333
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 22:34

Da bas im je zanimljivo i ja bih voljela biti sa njima...
Super je...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySat Jul 04 2009, 22:44

VeDraNa wrote:
Kako je njima zanimljivo Smile
Obozhavam ovaj FF <333
stwarno je extra!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySun Jul 05 2009, 02:10

5.Deo
"Da li si primetio da se nesto cudno desava izmedju Toma i Nene?"Pitala sam Billa"Tom se ponasa nekako cudno,ali neznam zasto"Primetila sam njegov zabrinuti izraz lica "Ok ja cu da razgovaram sa Nenom a ti sa Tomom,vazi?"Bill je i dalje zabrinut"OK!"Rekla sam i otisla do drugog dela autobusa gde je Nena kao i obicno spavala"Nena?"Zvala sam je ali je ona spavala kao zaklana"“JUMBIE!”Viknula sam,a ona je skocila i lupila glavom u sto od kompjutera,to bi mi bilo smesno da nisam bila toliko zabrinuta"Sta kog djavola?!""Ouch Nina!"Vrisnula je dramaticno"Sta se desava izmedju tebe i Toma?"Upitala sam je ignorisuci njeno vristanje"Pa?"Upitala sam je ponovo"Mi..........vodili smo ljubav!!!"Pogledala sam je otvorivsi sirom oci"I......?!"Pogledala me je"Pa......to nije trebalo da se desi ali spavali smo i to je to!"krenula sam"Pa ok onda!"Dosla sam do Billa a onda smo u isto vreme rekli"SPAVALI SU!!!!"I to je bilo to.Ujutro smo autobusom stigli na aedrom"Ok,Ok,Ok ljudi sad ce mo da se smorimo u avionu!"Moja sestra je pokusavala da zaustavi rat izmedju mene i nje ali helou to nije moguce"OOooOo Gustav znam da smo u ratu i plasim se da kazem za ostale zaostale ljude da ja pobedjujem!"Nena je vrisnula a ja sam samo umiljato rekla"NeNaAaaAaAaA Znas da te mnogo volim..........ali sam ipak pobedila u ovom ratu"Rekla sam smeseci se

Ragovor:
Nena:Ne nisi..
protesvovala je
Ja:Da jesam
Nena:Nisi
Ja:Da jesam
Nena:Nisi
Ja:Jesam
"ALO VAS DVE!"Bill i Tom su nam se izdrali u lice"STA JE???!!!"Odvratile smo"Niko nije pobedio,hajde vec jednom da udjemo u avion i nastavimo turneju ok?!"Super,Nena mi je Kewa,Tom mi je Cale,a sta mi je Bill,DEDA???!!!""Ok!"Odvratile smo

Razgovor:
Nena:Gubitnice
Ja:Glupaco
Ja:Tomova ljubavnice
Nena:Billova ljubavnice
Ja:Pileci mozgu
Nena:Barbie
Ja:Mikroskopu
Nena:Billova kurvo
Ja>Tomova droljo
Ovo je traljalo sve dok nismo zaspale u avionu

Razgovor(BILL I TOM)
Tom:Ew!Ovo ukus je kao zamucena jaja pomesana sa lepkom!Rekao je Tom posto je ispljunuo neke slatkise koje je Bill kupio
Tom:El smo stigli?
Bill:Ne
Tom:A sad
Bill:Ne
Tom:Sad
Bill:JEBOTE NE TOM!

5.MINUTA KASNIJE
Tom:Sad?
Bill:NE TOME IDIOTE JEDAN!




NASTAVICU SUTRA SAD ZURIM CAOS wiii
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySun Jul 05 2009, 07:51

bas je zanimljiwo jwdva cekam dalje!!!!!!!!!!!!! Very Happy wiii
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySun Jul 05 2009, 12:25

Super je...
Mnogo mi se svidja...
Kada ces staviti sledeci dio???
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySun Jul 05 2009, 12:51

ewo sad cu
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo EmptySun Jul 05 2009, 13:14

Ajdeeee
Back to top Go down
Sponsored content





Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 3.deo   Cudne su staze ljubavi 3.deo Empty

Back to top Go down
 
Cudne su staze ljubavi 3.deo
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cudne su staze ljubavi 1.deo
» Cudne su staze ljubavi 2.deo
» Cudne su staze ljubavi 6.deo
» Cudne su staze ljubavi 7.deo
» Cudne su staze ljubavi 8.deo

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: