Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Postao je nešto wiše od druga....2.dio

Go down 
4 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio EmptySat Jul 04 2009, 16:29

Pitalo me je šta radim napolju i zašto nisam sa ostalima a ja sam mu odgoworila ''Morala sam malo izaći napolje da udaxnem wazdux''...pitala sam ga u toj tixoj noći ''Bille mogu li ti nešto reći?''..a on bi rekao ''Narawno malena,samo reci''...Imala sam strax ali ipak sam počela ''Bille ja znam da nisam lepa dewojka...''a on me je prekinu i rekao ''Šta pričeš prelepa si kao nijedan anđeo''...''Pusti da ti kažem što sam xtela dok mi suze ne poteku niz obraze...Bill možda si sam primetio da te stalno gledam najwiše od swix dečaka u školi i da se tebi prwom obratim...a razlog je to što sam se watreno zaljubila u tebe,u twoje čokoladne oči...u taj twoj sladak osmex?!''...njegow odgowor je bio....''Nisam znao ali to sada znam...i ja nešto osećam prema tebi weć dugo ali nije potpuna ljubaw...''U tom trenutku niz rumene obraze spustila mi se suza...tako čista kao dijamant....prislonio je swoje nežne ruke i obrisao mi suzu s lica...i onda me watreno poljubio....Osetila sam kako da je kroz mene prošla struja....gorela sam od ljubawi...a onda mi je nežno šapnuo ''Wolim te Claudia''....i otišao je unutra a ka meni se bližio brat i pitao me ''Seko gde si nestala,tražio sam te swuda a šta je Bill radio owde...'' zaplakala sam tixo i snašno zagrlila brata i rekla mu ''Xwala ti brate što si tu i što te imam,ne želim da te izgubim...'' Brat me je poljubio na obraz i odweo me na proslawu....Swanuo je sledeći dan...ustala sam i spremila za školu,bio je to poslednji školski dan...ceo dan sam bila tužna od misli da se taj poljubac neće ponowiti..swi su me pitali ''Claudia jesi li dobro,jel ti je loše...popi malo wode'' a ja bix odgoworila ''OK sam....''školska godina se zawršila a to weče je bilo moje punila sam 16 godina....pozwala sam tri drugarice Marie,Claru i Nenu..i normalno moja tri frenda Billa,Toma i Georga.....zabawa je bila prelepa swe se to događalo u našem wrtu iza kuće....ja sam na trenutak otišla ispred kuće tamo smo imali fontanu a ja sam pokwasila lice kad sam čula korake..okrenula sam se i widela Billa rekla sam mu ''Tužna sam od misli da se taj poljubac na bratinoj proslawi neće ponowiti?!Jel da?''..Tixo mi se približio i šapnuo ''Waraš se...ponowiće se sada na twojo proslawi ljubawi moja....poljubio me je i rekao xajde idemo nazad...kad smo se wratili Bill im je rekao da me woli...a Tom se nasmeja i šapnuo mi ex ja sam te xteo....ali moj brat te woli i ti njega...''Nasmejala sam se i poljubila ga na obraz i rekla mu ''Nemaš mene al' tu su Nena,Clara i Marie izaberi jednu...nasmejao se i rekao ''Xwala ti Claudia''....Bill je otrao u zafrkanciji Toma od mene i rekao najpre njemu ''Bato kloni se od mog anđela'' a onda meni ''Wolim te Claudia...''!!!! srce angel
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Gost
Guest




Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio EmptySat Jul 04 2009, 16:34

Tom hehe....
Super
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio EmptySat Jul 04 2009, 16:38

Super Bill je sretan jee
Super je i ova ff...
Jel kraj???
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio EmptySat Jul 04 2009, 16:45

Nažalost owoj priči je došao kraj...al nastawit ću da pišem priče...sledeća je namenjena Tomu...xaxa..jel wam se swiđaju?
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Gost
Guest




Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio EmptySat Jul 04 2009, 16:46

Meni su super...
Jedva cekam da vidim tu za TOma Smile
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio EmptySat Jul 04 2009, 16:47

I meni su super...
I ako ja vise volim za billa ali i tom je ok..
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio EmptySat Jul 04 2009, 16:48

A ja cu jednu napisati za Gustava kad ga niko nece haha
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio EmptySat Jul 04 2009, 17:13

I ja ću....a baš imamo inspiraciu...za owo...e za toma ću wečeras napisati....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio EmptySat Jul 04 2009, 17:14

Super jedva cekam...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio EmptySat Jul 04 2009, 19:51

Vec sam rekla na 4umu shta mislim <3333
Back to top Go down
Jana
BIGGES
BIGGES
Jana


Broj komentara : 475
Reputation : 0
Join date : 2009-06-21
Age : 28
Mjesto : Bijeljina

Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio EmptySat Jul 04 2009, 20:38

smiley billy wrote:
Nažalost owoj priči je došao kraj...al nastawit ću da pišem priče...sledeća je namenjena Tomu...xaxa..jel wam se swiđaju?


ofc...priche su sooper...
Back to top Go down
Sponsored content





Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....2.dio   Postao je nešto wiše od druga....2.dio Empty

Back to top Go down
 
Postao je nešto wiše od druga....2.dio
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Postao je nešto wiše od druga....1.dio
» Napisite nesto o osobi iznad vas (OIM)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: