Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Just-The-Two-Of-Us

Go down 
+3
SaDiCA
*NiNa*
aley
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 10:22

Uvod:
Ja sam Clara samo jedna sedamnaestogodisnja devojka
stvarno nista posebno:Ok mozda nesto posebno,MOJ BRAT,da lepo ste me culi.Moj brat je slavan,on je stvarno odlican bubnjar ako mene pitate,i svira u grupi zvanoj Tokio Hotel.Ipak ja i moj brat smo odlicni drugovi,i kad mi je pomoc potrebna on je tu za mene.Stvarno extra decko.


Poglavlje 1.
Danas je petak i tada je najzabavnije,jer upravo sam dosla i skole i to znaci WIKEND.Bacila sam ranac na krevet i otisla medju zive.Taman sto sam sela kad je moj brat poceo da vice"Clara,hoces li ostati ovde?""Da planirala sam da gledam tv,Zasto?""Dolaze mi drugovi iz benda!"Pogledao je na sat"Za 10.minuta,tako da mozes otici gore i gledati TV tamo""Ali ja hocu da ostanem sa vama,tako sam usamljena gore!""Ne,mi ce mo gledati film koji tebi nije dozvoljen""E bas si bezobrazan"Pocela sam da besnim kad se oglasilo zvono"Jacu!"Dosla sam do vrata i otvorila ih"Hey Clara!"Rece Georg kad je usao unutra"Da cao!"Zatvorila sam vrata ponovo,ali izgleda nisam imala potrebu za tim,jer se zvono oglasilo ponovo"Hey Bill,drago mi je da te vidim ponovo"Zagrlili smo se i on je usao unutra"Cao,kokosko!"O ne to je TOM!!!"Majmunce?""Uvek je zadovoljstvo videti moju kokosku ponovo!"Usao je unutra kao da poseduje ovo mesto"Majmunce nisi zatvorio vrata za sobom""Mislio sam da je to tvoj posao kokosko?""Prestani da me zoves tako!"Zalupila sam vrata tako jako da se cela kuca tresla"Clara,ne lupaj tako vratima!"Vikao je Gustav"Sorry"Nasmesila sam se umiljato,ali to nikad ne prolazi kod mog brata"Clara,prestacu da te zovem kokoska ako ti prestanes mene da zoves majmunce!"Rekao je Tom i seo na sofu"Pa ti licis na majmunce,ne mogu da prestanem da te zovem tako!"Onda sam videla da se Bill i Georg kidaju od smeha"Prokletstvo lose je i onako!"Rekao je Tom i uzeo cips iz cinije koju je Gustav stavio na sto"Clara idi gore!"Rekao mi je brat i ubacio dvd u dvd-player"O moj boze ti si nemoguc!"Momci su buljili u mene"Zasto ne moze moja kokoska da ostane sa nama?"Upitao je Tom gledajuci u Gustava"Da dragi brate,zasto Tomova kokoska ne moze da ostane ovde?"Bila sam naslonjena na vrata u hodniku koji je vodio ka stepenicama"Konacno si prihvatila nadimak koji sam ti dao!"Rekao je Tom cereci se"Ali ipak Gustav zasto ne moze da ostane?""Zato sto ja ne zelim to,ovo je nasa noc,samo nas cetiri,a ne Clara,tako si rekao Tom!""O da jesmo!""Sory Clara"Rekao je Georg"Ok,je znam kada nisam pozeljna......Odoh u svoju sobu!Potrcala sam do sobe uz stepenice i zatvorila vrata!


Pa posle cu da nastavim!!!!! wiii


Last edited by *Billova~Mala* on Fri Jul 03 2009, 12:50; edited 1 time in total (Reason for editing : Greska u pisanju xeexexxeeexe)
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 11:00

UUUUUU BAS ME ZANIMA STA CE DALJE DA SE DESAVA!!
SUPER JE!! Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 11:19

hwaja
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 12:47

mojim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Just-The-Two-Of-Us 317272 Just-The-Two-Of-Us 317272 Just-The-Two-Of-Us 317272 Just-The-Two-Of-Us 317272 Just-The-Two-Of-Us 317272 Just-The-Two-Of-Us 317272
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 13:22

ae da nastavim......


Poglavlje 2.
Sela sam na krevet u svojoj sobi dureci se,ne mogu da verujem koliki je namcor,sta mu ja smetam?Pustila sam Tokio Hotel Thema nr.1......I zavalila se u krevet.Cula sam kucanje na vratima moje sobe"Napred?""Kokosko,sta to radis?"Pogledala sam ga tuzno"Slusam muziku majmunce!"Nisam znala sta drugo da kazem,podigla sam se u krevetu pruzajuci mu prostora da sedne"Zasto nisi dole sa ostalima Tome,zar se film zavrsio?"Pogledao me je"Ne,nije!""'pa sto si onda dosao?""Pa mislio sam da ti treba drustvo,ali ako hoces cu da odem!"Krenuo je da ustane a ja sam spustila svoju ruku na njegovu"Ne ne idi,prijalo bi mi tvoje drustvo,stvarno!"Moj brat je dosao kod mene u sobu da vidi sta radimo"Tome ovi te zovu treba da krenemo u grad!""ewo idem!"Sisla sam dole da ih ispratim a onda se Tom ookrenuo svima i rekao"Ja idem,samo ako kokoska ide samnom!"Razrogacila sam oci"Sta!!!!!"Moj brat je digao ruke"Ok ali za nju nema alkohola!!!"Otrcala sam da se presvucem.U kuci smo imali velike zavojite stebenice pa sam polako silazila imala sam belu najcu i crne pantalone sa belim kaisem i bele sandalice.Crno beliu torbu i zlatne narukvice dve i mindjuse,svi su gledali u mene pogotovo moj brat i Majmunce(znate na koga mislim xD )"Clara el si to ti?"Tom me je upitao"El si ti to mene nazvao po imenu majmunce?"Pitala sam ga a on se samo nasmesio"Izgleda"Krenuli smo ka Tomovim kolima,ja sam sela napred pored Majmunceta(joj sto mi smesna ova rec)Krenuli smo do jednog kafica i seli u VIP prostoru.Tom me je pitao sta cu da pijem a ja sam rekla "Colu,hvala!"Narucio je dve Cole za mene i njega,pa mi je rekao da ce se vratiti za nekoliko min a ja sam ga cekala kad je dosao rekla sam da moram malo da se prosetam i razbistrim misli.Kada sam izasla a sto nisam trebala,nisam nikad trebala da napustim klub a ni Toma!Odjednom mi je neko stavio ruku preko ustiju da ne vicem i udario me tako snazno po glavi da sam se onesvestila i pala na zemlju.Probudila sam se u nekom podrumu,rukama vezanih za stolicu i jedva disuci zbog krpe koja mi je bila vezana oko ustiju.Pokusala sam da vristim ali nisam imala glasa ma koliko se trudila nisam mogla da vrsisnem......


Veceras nastavak u sto volim da vas zajebavam xD xD xD xD
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 13:42

Super je...
Pozuri sa nastavkom zanima me sta ce da se desi dalje
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 15:36

pa videces USKORO
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 15:44

Zasto nemozete napisati sve odjednom???
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 16:26

SaDiCA wrote:
Zasto nemozete napisati sve odjednom???
xexe zato sto je ovako zanimljivije...ali bi i ja voljela da je odjednom,a moze i ovako.........xex.........
JEDVA CEKAM DALJE!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 19:20

3.Deo
Imala sam cudan i gorak ukus u ustima,u pocetku nisam znala o cemu se radi,a onda sam shvatila.Krv,to je bila krv u mojim ustima,koja mi je lila sa uglova usana zbog krpe koja mi je bila vezana oko ustiju i koja je grebala,ruke su mi bile crvene i bolele su od konopca koje su se urezavale u moju kozu.Cula sam korake koji su se priblizavali vratima a onda su se ta vrata otvorila i neko je usao unutra,prisao mi je....kada sam mu videla lice razrogacila sam oci"TI!"Nasmesio se zlokobno"Da ja,zar si mislila da ces pobeci od mene i sakriti se kod tvog bate,ne duso ja sam pametniji nego sto ti mislis...i kada si mi rekla da te nikada vise necu naci,prevarila si se.....NASAO SAM TE i sad mi pripadas!""Pogledala sam ga"Ne pripadam ti,ja nisam nicije vlasnistvo,to nek ti bude jasno!"opet se nasmejao ali glasnije"Duso ti meni odavno pripadas!""Ne ne pripadam ti,raskinuli smo i vise ti ne pripadam!"Uneo mi se u lice"Ali me jos uvek volis!"Dreknula sam"Ne ne volim te,gadis mi se odvratan si!"Prisao mi je i uhvatio me za kosu i povukavsi tako ja ko da su mi se oci ispunule suzama"Nevolis me sad aali ces me zavoleti,ali pre toga moram da obavim jedan mali razgovor sa tvojim slatkim reperom!"Izvadio je pistolj"O boze,neces valjda!""Ma samo malo,jedan hitac i to je dovoljno da zavrsim razgovor!"Otisao je,a suze koje su mi do tada punile oci,pale su.....pustila sam ih da padnu,nikad nisam plakala......uvek sam bila jaka.....a sad sam nasla svoju slabost a moja slabost je bila Tom!Morala sam da stignem do Toma pre njega.Ali kako cu kad su mi ruke vezane..Fizika,ajde Clara seti se...........Pa da sve sto je mokro brze klizi.....sve sto trebam da uradim jeste da se oznojim,ali kako????Trljala sam ruke o ruke,kako bi ih oznojila i onako su mi dlanovi vec bili znojavi.A sto su mi se ruke vise znojile to su rane na konopca vise pekle.Ali morala sam da izdrzim zbog mog Toma!!!!



Veceras cu da zavrsim!!!
wiii
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 20:19

wow .........super prica!!!!!!!!!!!!jedva cekam dalje!!!!!!!! wiii wiii wiii wiii wiii wiii wiii wiii Just-The-Two-Of-Us 317272 Just-The-Two-Of-Us 317272 Just-The-Two-Of-Us 317272 Just-The-Two-Of-Us 317272
Back to top Go down
Gost
Guest




Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 21:12

Naravno da je super Smile
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 21:22

AniTa wrote:
Naravno da je super Smile
Slazem se
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 21:22

suuuper je...premda vise volim kad se pise o billu...ali i ovako jee zakon
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 21:30

Sooper je!!
Meni se bas svidja jer se vrti oko Toma.
Ja volim kad je on glavni lik. Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Jana
BIGGES
BIGGES
Jana


Broj komentara : 475
Reputation : 0
Join date : 2009-06-21
Age : 28
Mjesto : Bijeljina

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptyFri Jul 03 2009, 22:29

10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 ...
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptySat Jul 04 2009, 07:46

4.Deo
Uspela sam!Konopac na rukama je popustio i uspela sam da se oslobodim.Poderotine na rukama su pekle zbog znoja kojeg su upijale"Boli....o tako me prokleto boli!"Zalila sam se.Noge su mi bile slabe i nisam mogla da trcim.Kako li cu stici do tamo.Oni su sad sigurno u klubu i nisu primetili da me nema.

Klub:
"Tome,gde je Clara?"Pitao je Gustav"Rekla je da ide da se proseta!"Gustav ga je zabezeknuto pogledao"Sta????Pustio si je da ide sama,ko zna sta joj se desilo,moramo da je potrazimo!!!"Ustali su i krenuli."Clara.....!!!!!"Vikao je gustav"Kokoskoooooo!!!"Vikao je Tom,ali se niko nije javljao.Ali onda neka senka ili neko je iskocio iz zbunja"Dobrovece!!!"Gustav samo sto se nije onesvestio "Ti,sta ti ovde radis i de je Clara?"izvadio je pistolj"Za Claru sam se ja pobrinuo a sad cu i za tebe!!!"Izvadio je pistolj i uperio u Toma.Tada sam stigla ja i tako jako vrisnula "NEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!"Zagrlila sam Toma i onda se cuo pucanj,i tada nisam nista vise osecala ni tugu ni bol,nista vise sasmo sam legla dole dok je krv tekla oko mene i tada sam se onesvestila"Claraaaaaaaaaaa!"Viknuo je Tom i zagrlio me onako dok sam lezala u krvi"Ne Clara,nemoj zbog mene molim te!"I tad su Bill,Gustav I georg videli Toma kako prvi put place"Samo sam mu rekla jednu jednu rec pre nego sto sam zauvek zatvorila oci"VOLIM TE"Dosla je hitna pomoc i uneli su zavijeno Clarino telo u ambulantna kola Tom nije mogao to da podnese umrla je zbog njega da bi njega spasila.Gustav nije znao gde ce od besa i to sve zbog ludog i poremecenog Clarinog decka.Vise nema svoju sestricu,i nema o kome da se brine niti nakoga da vice kad nesto pogresi.Nema vi se onog nevinog lica sad je sve gotovo.Cula se sirena ambulantnih kola ali nije to bila sirena jer su nosila bezivotno telo vec zivo.Da Clara je bila ziva davala je znake zivota.Kad su stigli u bolnicu odveli su je u operacionalnu salu da joj izvade metak iz grudi.Clara se borila zato sto ne zeli da ode jos nije spremna da ode jos ima neko ko je voli i ima neko koga mora da stiti.Jer njen posao na zemlji jos nije gotov,zato mora da ostane ziva.Gustav i Tom su dotrcali u bolnicu kad su dobili poziv od doktora da hitno dodju.....I rekli im da ce Clara biti sasvim ok..........






TO BY CONTUNIED DO POPODNE..................................

Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptySat Jul 04 2009, 07:49

Eto vam nastavak
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptySat Jul 04 2009, 08:40

BAS JE SUPER........JJJJOOOOOOOOOJJJJJJJJJ KACE PODNE........................
DUGO JE TO CEKATI............XDD............JEDWA CWKAM DALJE!!!!!!
wiii wiii wiii
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptySat Jul 04 2009, 09:04

aww jedva chekam Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptySat Jul 04 2009, 11:39

ajdee dalje....super jee
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptySat Jul 04 2009, 14:44

Da ajde proslo je podne...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptySat Jul 04 2009, 22:16

SaDiCA wrote:
Da ajde proslo je podne...
davno proslo//..........
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptySat Jul 04 2009, 22:18

Jbt zaboravicu o chemu se radi xD
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us EmptySat Jul 04 2009, 22:25

Just-The-Two-Of-Us Broken_heartsry stv nemam vremena moja nova knjiga uskoro izlazi i moram da radim na njoj......knjiga se zove"broken heart"ewo naslovne koju sam izstampala sa interneta za moju knjigu,sta kazete
Back to top Go down
Sponsored content





Just-The-Two-Of-Us Empty
PostSubject: Re: Just-The-Two-Of-Us   Just-The-Two-Of-Us Empty

Back to top Go down
 
Just-The-Two-Of-Us
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: