Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zona Joven [Peru] - Intervju sa Tomom i Billom

Go down 
AuthorMessage
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Zona Joven [Peru] - Intervju sa Tomom i Billom Empty
PostSubject: Zona Joven [Peru] - Intervju sa Tomom i Billom   Zona Joven [Peru] - Intervju sa Tomom i Billom EmptyFri Nov 12 2010, 12:18

Ovdje možete poslušati intervju.
DOWNLOAD *

Reci na ekranu: Da li ste spremni da vidite Tokio Hotel u Limi? Pa, momci iz benda jesu...

Bill: Uzbudjeni smo da pozdravimo i pozelimo dobrodoslicu svim fanovima koji dolaze iz drugih zemalja da nas vide, zadovoljstvo nam je da ih vidimo da to rade. Podrska koju nam daju je nesto neverovatno videti. To je nesto veoma karakteristicno kod nasih fanova, da kazu: "U redu, putovacemo u drugu zemlju samo da vidimo vas nastup."
Tom: A nastup koji cemo dati u Limi ce biti neverovatan, bez sumnje.

Bill: Mmm... Da, postoji ritual koji uvek radimo pre izlaska na scenu... Sastoji se od Georgovog idenja u kupatilo i vrsenja velikog posla, koji nam donosi srecu pre svakog koncerta.
Bill: A o nasim frizurama, da, promenili smo ih i ja imam novu frizuru. Kosa mi je kraca, sto je dobro, jer mi je potrebno manje vremena da je sredim. Medjutim, onda treba da nosim specijalnu garderobu, ima dosta presvlacenja garderobe u toku nastupa. Odela imaju razlicite modne detalje, druga imaju svetla i nose ogromne baterije na ledjuma tako da svetlo moze da sija tokom nastupa, ali ja volim to da radim.

Bill: Obicno imamo Meet&Greet-ove, ali to zavisi od toga da li imamo vremena pre koncerta. Ali, oni su organizovani od komercijalnih partnera koncerta, medijskih partnera. Jos uvek je prerano znati sta ce se desiti, ali moze biti neka vrsta takmicenja da se izaberu pobednici za Meet&Greet sa nama u Limi.


Izvor: Tokio Hotel Serbia
Back to top Go down
 
Zona Joven [Peru] - Intervju sa Tomom i Billom
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» El Comercio (Peru) - Intervju sa Billom i Tomom Kaulitzem
» Jan 7 - MNM.be Radio - Intervju sa Billom i Tomom
» Stardoll intervju sa Billom i Tomom
»  Rodjendanski intervju sa Billom
» Spielfilm.de - Intervju sa Billom

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Interviews-
Jump to: