Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 DAA - intervju sa Ninette murk,osnivacem kampanje

Go down 
AuthorMessage
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

DAA - intervju sa Ninette murk,osnivacem kampanje Empty
PostSubject: DAA - intervju sa Ninette murk,osnivacem kampanje   DAA - intervju sa Ninette murk,osnivacem kampanje EmptySun Sep 19 2010, 10:14

Ninette Murk, osnivac kampanje "Designers Against AIDS", dala je intervju i takodje je govorila o svom radu sa Tokio Hotelom!

DAA - intervju sa Ninette murk,osnivacem kampanje Ninetteflag.th

[...]

2. Zasto si odabrala Tokio Hotel za H&M kampanju? Oni su dosta kritikovani od strane medija, tako da su ljudi mogli da bojkotuju DAA zbog posla sa njima...

Ninette: Znala sam da Tokio Hotel ima mnogo motivisanih fanova u starosnoj grupi od 12 – 24 godine, a to je upravo grupa ljudi kojima pokusavamo da prenesemo nasu poruku o sigurnom seksu! H&M ih u pocetku nije zeleo, jer su mislili da imaju fanove samo u Nemackoj ;-) Ali ja sam uspela da ih ubedim i sada su veoma zadovoljni sto su pristali!

3. Da li ste bili iznenadjeni podrskom za DAA od strane njihovih fanova? Da li se ikada ranije dogodilo da fanovi nekog izvodjaca daju ogromnu podrsku ili zapocnu fan akcije za vasim proizvodima?

Ninette: Bila sam veoma iznenadjena! Nikada nismo dobili tako masivnu podrsku kao od strane TH fanova.

8. Ponovo, radila si sa Tokio Hotel-om. Sta si ih pitala ovaj put?

Ninette: zamolila sam ih da mi posalju fotografije koje za njih znace pravu lepotu.



[...]

Source & cijeli intervju: Official Fanclub de Carrie
*Izvor i prevod : AndjelaUndTom @ THSerbia
Back to top Go down
 
DAA - intervju sa Ninette murk,osnivacem kampanje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» MSN.SE Intervju sa TH
» Bozicni intervju
»  "I love you" (RU) - intervju
» Maj 5 - 100% Entertainment Intervju (TAI)
» Youth.sg Intervju

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Interviews-
Jump to: