Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  Empty
PostSubject: 16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)    16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  EmptyTue Aug 17 2010, 17:45

Hot Magazine, jedan od vodecih celeb magazina u Maleziji, bio je na Press conferenciji kad je bend stigao u Maleziju za World Stage. Posto je odaziv fanova za print verzijom ovog casopisa ogroman, a casopis se ne moze naci svugde (za sada), odlucili su da izdaju mali Teaser intervjua i obecali nastavak ubrzo. Takodje su objavili fotke s Press Konferencije.



---

Intervju

Ovaj post je za nebrojene hardcore Tokio Hotel fanove sirom sveta koji su insistirali na ovom Teaser-u jer ne mogu da dodju do kopije Hot Magazine-a. Takodje smo dodali neke fotke sa konferencije za stampu, na vase iznenadjujuce zadovoljstvo...

Clanak:

Tokio Hotel - ovom bendu ne treba nikakav uvod. Par meseci posle nastupa u Kuala Lumpur-u, momci iz Nemacke se vracaju da nas opet prodrmaju. Bend, koji cine ekscentricni glavni vokal, Bill Kaulitz, njegov brat blizanac i gitarista, Tom Kaulitz, basista Georg Listing i uvek tako tih, bubnjar Gustav Schäfer, je napravio ogromno ime za sebe u svetu rock muzike za mlade, od velike vaznosti narocito za tinejdzere, i to upravo svojim hitovima Monsoon sa prvog albuma Scream, i Automatic i World Behind My Wall sa drugog engleskog albuma Humanoid.
Ovi ekscentricni momci, koji zive u svom jedinstvenom svetu, seli se da porazgovaraju o Paulu oktopodu, ludim fanovima i mesecu.


Vi momci stalno putujete u neke nove destinacije, i upoznajete nove fanove. Mora da je jako zamarajuce kad vas neko pita zasto se zovete Tokio Hotel.

Bill: *smeje se* Da to je uvek prvo pitanje. Ne znam koliko puta smo odgovarali na to pitanje.

Kako se osecate jer konstantno morate da odgovarate na to pitanje?

Bill: Ma navikli smo, ali mi je tuzno sto ljudi nemaju neka nova pitanja za nas! Nikad nismo razmisljali da promenimo ime benda, jer bismo onda opet morali stalno da odgovaramo na isto pitanje.

Sta je inspirisalo vas cetvoricu da zajedno pocnete da se bavite muzikom?

Bill: Mi smo poceli kada smo imali 7 godina, nas ocuh je bio u rock bendu i mogao je da svira razne instrumente. Mogao je da svira gitaru, bass i malo bubnjeve. Stavio je jednom prilikom gitaru u nasu sobu i Tom ju je uzeo u ruke, i poceo da svira.

Tom: Imali smo potom svoje gitare, poceli da sviramo, napisali par pesama, otisli direktno na binu i jednog dana smo uspeli da upoznamo Georga i Gustava u jednom Live kaficu.

Bill: Bilo je bas jasno da smo oduvek hteli da se bavimo muzikom. Poceli smo sa 7 godina, to je bas rano.

Koja je ta jedna stvar koju morate da imate sa sobom pre nego sto izadjete na binu da nastupate?

Bill: za mene je to sigurno moj mikrofon, koji samo ja koristim. jer mislim da je pomalo odvratno deliti ga s nekim drugim *smeh*.

Tom: Ja imam svoju amajliju. Imamo par sitnica koje formiraju kao neki lanac.

Georg: Ovaj kais. Uvek nastupam s njim.

Da li je neka fanovka ikada pokusala da ti ga skine? Ozbiljno, vi imate neke jako lude fanove!

Georg: Ne, nisu nikad pokusale. *smeh*

Znamo da je Svetski Kup u fudbalu zavrsen, i sigurno smo da ste culi za poznatog nemackog oktopoda, Paula. Da imate sansu da ga pitate jednu stvar, sta biste hteli da vam predvidi?

Bill: Ne znam. Mozda bismo ga pitali kada cemo imati sansu da odemo u Tokyo. Mislimo da sanse postoje i ove godine ali bi bilo interesantno cuti sta Paul ima da kaze.

Pa, to znaci, ne biste ga pitali neko licno pitanje?

Tom: Mislis nesto kao u vezi s pravom ljubavlju? Ne.

Da li ste sujeverni u bilo kom smislu? Da li verujete da je Paul neki mistican....

*kraj teaser-a*

Za puni intervju, potrazite Hot Magazine #154.


Izvor: Tokio Hotel Serbia Forum
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  Empty
PostSubject: Re: 16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)    16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  EmptyTue Aug 17 2010, 17:58

Kićo kralj. xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  Empty
PostSubject: Re: 16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)    16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  EmptyTue Aug 17 2010, 18:00

Ja mislim da je Tomu kondom amajlija..xD
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  Empty
PostSubject: Re: 16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)    16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  EmptyTue Aug 17 2010, 18:54

Uvijek ga nosi u džepu. xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  Empty
PostSubject: Re: 16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)    16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  EmptyTue Aug 17 2010, 18:55

I to prvi koji je iskoristio Razz
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  Empty
PostSubject: Re: 16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)    16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  EmptyTue Aug 17 2010, 18:57

Hahaha, on je ekolog pa ga koristi uvijek iznova dok se ne probuši Very Happy
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  Empty
PostSubject: Re: 16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)    16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  EmptyTue Aug 17 2010, 18:59

Hahahahahahahaha
Btw spamamo
Nećemo vise
Back to top Go down
Sponsored content





16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  Empty
PostSubject: Re: 16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)    16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)  Empty

Back to top Go down
 
16. Avg. - Hot Magazine (MAL) - TH Intervju (teaser)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» OK! Magazine #222 (Croatia)
» Teenage Magazine za oktobar 2010. godine - Singapur
»  Joepie 09/10: Tokio Hotel Magazine
»  GQ Magazine October/2009 (Germany)
» Vi ste poslali na tu temu. Jun 14. - July Teens Magazine (SG) - Cekirajte se u Tokio Hotel

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: