Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 5 godina pjesme Durch Den Monsun

Go down 
3 posters
AuthorMessage
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty
PostSubject: 5 godina pjesme Durch Den Monsun   5 godina pjesme Durch Den Monsun EmptySun Aug 15 2010, 10:37

5 godina pjesme Durch Den Monsun 74545637


Danas je poseban dan u istoriji benda, jer danas slavimo 5 godina od pustanja prvog zvanicnog singla benda Tokio Hotel - Durch Den Monsun.

Ova pjesma ih je munjevito lansirala u svijet muzike i njome su osvojili cijelu Evropu za tili cas. Ova pesma ce zauvijek imati posebno mesto u nasim srcima, i uvek joj se rado okrecemo.

15. august 2010 - 5 godina od pjesme Durch Den Monsun.


Kao malo obiljezavanje, video pogledajte opet na zvanicnom sajtu, jer su videi Veva zabranjeni u Srbiji a na Youtube-u vise ni nema zvanicne cele verzije spota.



Happy DDM Day to everyone!




Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty
PostSubject: Re: 5 godina pjesme Durch Den Monsun   5 godina pjesme Durch Den Monsun EmptySun Aug 15 2010, 10:42

Happy b-day DDM ^^
Back to top Go down
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty
PostSubject: Re: 5 godina pjesme Durch Den Monsun   5 godina pjesme Durch Den Monsun EmptySun Aug 15 2010, 10:44

liebe

* Ja nmg da vjerujem da je prošLo 5 god. od DDM Smile
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty
PostSubject: Re: 5 godina pjesme Durch Den Monsun   5 godina pjesme Durch Den Monsun EmptySun Aug 15 2010, 10:48

me too
joj sjecam se 2007 da sam pisala ono pismo i trazila zuti balon x]
Back to top Go down
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty
PostSubject: Re: 5 godina pjesme Durch Den Monsun   5 godina pjesme Durch Den Monsun EmptySun Aug 15 2010, 12:00

Fanovi Tokio Hotela obilježavaju ovaj dan svake godine. 5 godina nam daje još veći
povod za tu obljetnicu! Georg, Gustav, Tom i Bill odrastaju, odrastamo i mi s njima.
Za Tokio Hotel, svaka godina je uspješna. U početku, 2005., svi su im predviđali brzi
pad slave, neki o tome maštaju još i danas. Ali oni se drže, još uvijek su u vrhu, uz
malu pomoć svojih fanova koji su uvijek uz njih. Nakon, po nekim medijima, neuspjele
turneje, te albuma koji se navodno nije dobro prodavao, oni su izdali novi live CD i DVD
koji je ušao na prva mjesta svih top ljestvica u Europi, ali i šire! Nakon toga su novinari
pokleknuli i teškog srca napisali da se ipak još ne vidi kraj Tokio Hotela, te da su dečki
na samom vrhu. Nakon što su ih nakon 'neuspjele' turneje već poslali i u zaborav, čak
se nisu udostojili napisati da Tokio Hotel žari i pali Azijom gdje su napravili svoj prvi koncert
i malu promo turneju! A kada su sljedeći put došli tamo, već ih je čekalo 15 000 fanova!
Sad, prije nego što sam krenula pisati ovo, vratila sam se malo unazad i pogledala stare
postove na ovom blogu. I onda sam došla do 10. mjeseca 2009. kada su dolazile
informacije o 'Humanoid' albumu, tj. o njegovoj poziciji na top ljestvicama (Francuska - 2.
mjesto, Njemačka - 6. mjesto, Danska - 4. mjesto, Grčka - 1. mjesto, Italija - 8. mjesto,
Španjolska - 1. mjesto.....) I usprokos tome, album se nije dobro prodavao?! Neka im
bude Wink) Glavno je da mi znamo istinu. Tokio Hotel ima vjerne fanove i uvijek će ih imati.
Netko prestane biti fan (za takve smatram da nikada niti nisu bili pravi fanovi), netko drugi
ih zavoli. Ali mislim da oni pravi ostaju...zauvijek Wink U ovih 5 godina kroz puno toga smo
prošli, bilo je svega.. dobih i loših trenutaka. Plakali smo, neki put od sreće, neki put od tuge.
Veselili smo se novim pjesmama, novim albumima, koncertima, družili se na Street
Teamovima i dosta toga smo prolazili zajedno, čak smo se i svađali... Bilo je tu zasigurno
more emocija. Ovo sad zvuči kao da je svemu došao kraj... Ali NE! Sve se to nastavlja,
još puno toga je pred nama i Tokio Hotel priči još se ne vidi kraj. Tokio Hotel iza sebe ima
3 broj jedan albuma, 8 singlova, 5 DVD-a, preko 40 zlatnih i platinastih albuma, veliku
prošlost koncerata diljem svijeta, i preko 90 nacionalnih i internacionalnih nagrada. Ja se
nadam da ćemo obljetnicu 'Durch den Monsun' singla obilježavati i za 45 godina... kada
bi se ovoj 5-ici trebala dodati jedna 0... Veliki su to zahtjevi, ali nije nemoguće, definitivno
nije. Nadam se i da ćete svi dobiti priliku vidjeti Tokio Hotel uživo, nadam se i za sebe da
ću ih još puno puta uživo vidjeti Razz, ali najviše od svega se nadam da će oni još jako
dugo svirati i biti na sceni. Želim im budućnost U2-a, Rolling Stones-a, Metallice... I sad ću
zvučat kao moja, vjerujem i vaša, mama... baka.. Želim im puuuno zdravlja, koje im je
zapravo i potrebno da bi ostvarili sve ovo prije navedeno, puno sreće u životu, u ljubavi
najviše Smile Jer, naravno, ovo nije samo obljetnica singla 'Durch den Monsun', nego i
rođendan našeg Tokio Hotela, jer ipak, tada je započela ova njihova, ali i naša pustolovina.



Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty
PostSubject: Re: 5 godina pjesme Durch Den Monsun   5 godina pjesme Durch Den Monsun EmptySun Aug 15 2010, 12:07

Kul.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty
PostSubject: Re: 5 godina pjesme Durch Den Monsun   5 godina pjesme Durch Den Monsun EmptySun Aug 15 2010, 14:04

Kako se i očekivalo od Nijemaca xD
Slavili su godišnjicu DDM-a Very Happy

Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty
PostSubject: Re: 5 godina pjesme Durch Den Monsun   5 godina pjesme Durch Den Monsun EmptySun Aug 15 2010, 14:51

nejla ko su ba ovi?
Back to top Go down
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty
PostSubject: Re: 5 godina pjesme Durch Den Monsun   5 godina pjesme Durch Den Monsun EmptySun Aug 15 2010, 20:45

HAHAHA
Ma pojma nemam xD
Neki fanovi slavili godišnjicu Very Happy
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty
PostSubject: Re: 5 godina pjesme Durch Den Monsun   5 godina pjesme Durch Den Monsun EmptySun Aug 15 2010, 23:03

ja mislim da ovi nisu fanovi xD prije bi rekla da se glupiraju Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty
PostSubject: Re: 5 godina pjesme Durch Den Monsun   5 godina pjesme Durch Den Monsun Empty

Back to top Go down
 
5 godina pjesme Durch Den Monsun
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Veliko Durch den Monsun takmičenje!
» WDR 2 60 Godina Nemacke - 60 Godina Hitova
» Nove pjesme
» Službeni FAN CLUB Kolumbija - 5.godišnjica 'Durch den Monsoon'
» Bill Kaulitz: Intervju za Welt.de: Njegova uzbudljiva 2009. godina

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: