Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 DE Bravo #33 - To(p)m - Model

Go down 
AuthorMessage
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York <3

DE Bravo #33 - To(p)m - Model Empty
PostSubject: DE Bravo #33 - To(p)m - Model   DE Bravo #33 - To(p)m - Model EmptyThu Aug 12 2010, 17:04

DE Bravo #33 - To(p)m - Model 20100332000174g.th DE Bravo #33 - To(p)m - Model Bravo33.th DE Bravo #33 - To(p)m - Model Bravo332.th

Topm - Model

S bine u fotostudio! BRAVO je pratio Tokio Hotelovog gitaristu Toma na njegovom prvom poslu kao model!


On skace. On nastupa. On dozvoljava da padne. On daje 100%. Tom Kaulitz (20) pod reflektorima - tako cesto. ali... gde su Bill (20), Gustav (21) i Georg (23)? Zasto je gitarista Tokio Hotela sam na shootingu? Jednostavno je: Tom je sad pravi model - za patike brenda Reebok Classic.

BRAVO je bio na prvoj modnoj-pojavi dvadesetogodisnjaka i primetio: bilo je cudno za muzicara da stoji sam pred kamerom bez svojih kolega iz benda: "Ovaj shooting je bio prvi koji sam radio potpuno sam. Navikao smo da smo nas da smo kao grupa od cetvoro, ili da imam svog brata Billa sa sobom", kaze on i pocinje da se sali: "Konacno sam imao sansu da dopustim fotografu da napravi dobre slike mene bez da razmislja i o ostalima - oni nisu tako fotogenicni kao ja." Tom se glasno smeje - i ponovo postaje ozbiljan. Gitarista mora da bude visoko koncentrisan dok radi u Dialy Cube Studiju u Hamburgu.

"Skokovi, nastup - to je bio fizicki najizazovniji shooting koji sam ikada morao da uradim." A sad? Moze li super-blizanac da zamisli da cesce bude model? "Reklamirao bih samo stvari koje volim da nosim i u kojima mogu da vidim sebe. To je uvek bila moja odluka - zato sam vec prpustio mnogo prilika da zaradim vise novca..."

Slike s prve strane:

* Jedan - dva - tri - kreni! Tom je skocio na komandu fotografa - i istovremeno mora da napravi cool izraz lica!
* Sastanak tima: Ceo tim proverava kako su ispale prve slike!
* Zvezda THa voli patike. Zato je prihvatio posao.. "Kuci imam oko 300 pari patika."
* Poziranje je lako za muzicara " Ja sam multi-talentovan kada se radi o poziranju", kaze Tom.
* Njegov uzor: Brat bliznac Bill!
* Brat blizanac Bill je bio na catwalku za kolekciju DSquared2 u januaru kao Crni Andjeo na Fashionweeku u Milanu. Pevac je skoro bio model za HRS. Ova slika se moze naci svuda u Nemackoj kao XXL poster.
* Tom o reakciji svog brata: " Bill nije rekao nista, ali je naravno bio ljubomoran na Reebok posao".

Slike s druge strane:

* Tom skace sa kutije razirenih ruku. Slece na dusek.
* Fotograf Rasmus Kaessmann pokazuje Tomu rezultat na ekranu.
* Na gotovom plakatu izgleda kao da TH-zvezda leti.

prevod na eng: Icey @ LoveTH-Music.com
prevod na sr: Bim @ THS
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
 
DE Bravo #33 - To(p)m - Model
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» De Bravo #22
» BRAVO De #40: "We want to go to Hollywood!"
»  DE Bravo #44: Samo istina
» Bravo #13: "Operacija Bill"
» Nemački Bravo #35/2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: