Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Sportski solo putevi

Go down 
2 posters
AuthorMessage
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Sportski solo putevi Empty
PostSubject: Sportski solo putevi   Sportski solo putevi EmptyThu Aug 12 2010, 16:24

Sportski solo putevi Tomkaulitz


Tom Kaulitz, izasao je iz senke svog brata Billa: On je novo lice sportskog Brenda ,,Reebok’’.

Za u buduce, Tom Kaulitz nije samo gitarista Tokio Hotela, vec I promo zvezda. Ovaj dvadesetogodisnjak je novo lice ,,Reebok’’a.
Osim kampanje za ovu kompaniju, postoji I promo akcija u kojoj fanovi dobijaju priliku da prate Toma I ostale iz benda na turneji dva dana. ,,Ovo je sjajna prilika za pobednika. Pobednik ce biti jedina osoba koja je krocila u tour buss osim nas’’ Rekao je Tom novinarima o ovoj akciji.
Shooting za ,,Reebok’’ bio je jedinstvena prilika za Toma Kaulitza da stane ispred kamera bez svog brata blizanca, I ostatka benda! Po svemu sudeci, Tomu nisu nedostajale kolege iz benda, bassista Georg, bubnjar Gustav I pevac Bill. ,,Ovog puta, imao sam priliku da napravim sjajne slike bez ona tri idiota – uvek mi upropaste slike, uopste nisu fotogenicni’’ Salio se Tom u intervjuu za magazin BRAVO!
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Sportski solo putevi Empty
PostSubject: Re: Sportski solo putevi   Sportski solo putevi EmptyThu Aug 12 2010, 16:45

,Ovog puta, imao sam priliku da napravim sjajne slike bez ona tri idiota – uvek mi upropaste slike, uopste nisu fotogenicni’’ Salio se Tom u intervjuu za magazin BRAVO!

hahahah. . kako je luuud x]

a jbt blago njemu ^^ i blago onome ko osvoji to x]
Back to top Go down
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Sportski solo putevi Empty
PostSubject: Re: Sportski solo putevi   Sportski solo putevi EmptyThu Aug 12 2010, 16:47

VeDraNa wrote:
,Ovog puta, imao sam priliku da napravim sjajne slike bez ona tri idiota – uvek mi upropaste slike, uopste nisu fotogenicni’’ Salio se Tom u intervjuu za magazin BRAVO!

hahahah. . kako je luuud x]

a jbt blago njemu ^^ i blago onome ko osvoji to x]

A prejak je svgm Very Happy HAHAHHA
(Y)
O daa Very Happy
Sve bih dala da sam sad u Njemačkoj *.*
Back to top Go down
Sponsored content





Sportski solo putevi Empty
PostSubject: Re: Sportski solo putevi   Sportski solo putevi Empty

Back to top Go down
 
Sportski solo putevi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jan 27 - Gala (DE) #2 - Bill: "Solo projekti? Zasto da ne!"
»  Jan 27 - rp-online.de: Solo projekat? Bill Kaulitz ipak ostaje veran

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: