Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw

Go down 
2 posters
AuthorMessage
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw Empty
PostSubject: Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw   Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw EmptyThu Aug 12 2010, 16:16

Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw Xgfd


Tokio Hotel je mozda odrzao mali koncert u Maleziji, ali kroz tri meseca, dosli su jos jednom, I odrzali spektakularni World Stage, koji je veoma usrecio lokalne fanove, mnogi fanovi iz drugih azijskih drzava su doputovali u Kuala Lumpur, kako bi videli svoje idole kako nastupaju! I ovog puta, MTV Taiwan je bio jedina medijska kuca, koja je dobila sansu da intervjuise momke iz Tokio Hotela. Ovi nemci, nisu bas najbolje podneli temperaturnu razliku izmedju Nemacke, i nase tropske zemlje. U konferencijskoj sali, Bill je rekao da je unutra veoma hladno, i radoznalo upitao da li se ljudi cesto prehladjuju, zbog ogromne temperaturne razlike izmedju spoljasnjosti i unutrasnjosti! Zapanjujucim sarmom kojim su osvojili svet, Tokio Hotel momci, podelili su svoja iskustva sa fanovima MTV Taiwana!

Ovo je vasa druga poseta Maleziji, sta priredjujete fanovima ovog puta?

Bill: Veoma se radujemo ponovnom nastupu ovde, spremili smo binu smo podesili poput bine sa Humanoid City Live turneje, sto ce se zaista dopasti fanovima, I prirediti im sjajno iskustvo!

Da li ste upoznali jos neke poznate licnosti nastupaju na MTV Malezija World Stage-u?

Tom: Ja sam upoznao Katy Perry. Na kratko, na oko 30 sekundi.

Verovatno vam je u toku svetske promcije pitanje zbog cega se bend zove ,,Tokio’’ Hotel postavljano hiljadu puta. Da li ste razmisljali o promeni imena benda?

Bill: Bas tako! To je upravo prvo pitanje koje nam je postavljeno u toku danasnje Press konferencije. Veoma nam je drago kada idemo na nove promocije, I samim tim sto se predstavljamo u odredjenoj zemlji po prvi put, suocavamo se sa tim pitanjem. Ali kada neku zemlju posetimo vise puta, I novinari nam uvek postave ovo pitanje, to je malo tuzno. Zar nemate sta drugo da nas pitate?

Tom: Nismo razmisljali o promeni imena. Onda bismo morali da se suocavamo sa svim ovim… Duplo!

Da li imate neku ,,amajliju’’ koja vam donosi srecu, I nosite je na stage sa vama?


Bill: Nosim svoj mikrofon. Mislim da je odvratno deliti mikrofon sa drugim ljudima!

Georg: Ja uvek nosim ovaj kais!

Da li je neki fan probao da ukrade Georgov kais?

Tom: Nikad!

Oktopod Pol je neverovatno popularan u Nemackoj, pa kada bi on mogao nesto da prorekne vama, sta bi voleli da znate?


Bill: Vau, to je tesko pitanje. Zaista ne znam… Mozda, da l ice Tokio Hotel nastupati u Tokiju. Planiramo da idemo u Japan ove godine, ali bih voleo da cujem Polovo misljenje!

Sta mislite o Polu? I da li verujete u jos neke ,,natprirodne’’ sile ?

Bill: Na samom pocetku, mislio sam da je Pol nesto cemu cemo se smejati, kako god, on je predvideo tacni ishod svaki put! Smatram to veoma misterioznim, Ja verujem u veliki broj misterija, na primer… Svi verujemo da vanzemaljci postoje! Prilicno je ludo da smo jedina ziva bica u celom Kosmosu!

Da li verujete da vampiri postoje?

Bill: Mozda, ali na drugoj planeti!


Zamislite da vanzemaljci dodju na Zemlju, I prisustvuju vasem koncertu, sta biste im rekli?

Tom: Neverovatno!

Bill: Zaista bismo voleli da nastupamo na drugoj planeti….

Tom: Zaista bismo voleli da budemo prvi bend koji bi nastupao negde u svemiru. Mislim na mesecu ili na Marsu!

Postajete sve poznatiji van Nemacke. Da li ce i vasi ostali albumi biti snimani I na engleskom I na nemackom!

Bill: Jos nismo sigurni. Snimanje albuma na engleskom je bila nasa ideja sa razlogom… Nadali smo se da ce se vise fanova poistovetiti sa nasom muzikom!!

Tom: Kako god, to znaci da ce nam trebati mnogo vise vremena za snimanje. Sve pesme, morale bi da se snimaju dva puta. Ako postoji 50 pesama… Morale bi da se snimaju 100 puta!

Bill: Bas tako. Da ne pominjem da bi morale da postoje dve verzije tekstova.

Da li i tekstove na engleskom pisete sami?


Bill: Da, mada nam dosta pomazu I drugi ljudi!

Tom & Bill: Ovaj album je umnogome drugaciji. Pesme sa poslednjeg albuma koji smo snimili na nemackom, nismo mogli da prevedemo na engleski. A ovog puta smo radili paralelno, I englesku I nemacku verziju, u isto vreme… za nas je to pravi izazov, I potrebno je mnogo vise truda I vremena!


Da li mozete da sa nama podelite kako ste zapravo postali internacionalni bend?

Bill: Ljudi misle da je nama sve islo glatko,zapravo, pocetak je bio veoma tezak. Kada smo otisli u Francusku, niko nije znao ko smo mi, I niko nije zeleo da intervjuise neki tamo bend iz Nemacke, davali smo intervjue samo malim lokalnim novinama... Pocetak je bio zaista tezak…

Koji su vasi planovi za buducnost?

Tom: Osim svetske turneje, planiramo put u svemir, I koncert na Marsu za vanzamaljce!

U Nemackoj imate ogroman broj ,,ludih’’ fanova. Kako cuvate svoju privatnost?

Bill: Za mene I Toma, to je jako tesko. Paparazzi I fanovi su sve vreme ispred nase kuce, njih I nas, dele samo zid, I obezbedjenje. Veoma je tesko, mozete da zakljucite da imamo vrlo malo privatnosti!

Georg: Gustav I ja imamo malo vise privatnosti, ali I dalje se trudimo da ne privlacimo paznju. Mozemo da odemo do bioskopa, I pogledamo neki film! Bill I Tom to ne mogu!

Sta radite kada imate pauze I odmore?

Gustav: Ne znam! Nismo imali odmor vec duze vreme! (Svi upucuju strog pogled menadzeru, a on se smeje)

Bill: Kad god je moguce, Tom I ja odlazimo na jedno ostrvo za koje zna mali broj ljudi! Ali ni tada se ne mozemo otarasiti Paparazza! Mozemo samo da pokusamo da se naviknemo na njihovo prisustvo!

Tom: Radimo skoro cele godine. Ponekad samo zelimo da ostanemo kod kuce, I malo se odmorimo!

Kada vas paparazzi I ,,ludi’’ fanovi ne bi opsedali sve vreme. Sta bi voleli da radite?

Bill: Kada ne bi bilo paparazza, I ,,ludih’’ fanova, voleo bih da radim neke stvari koje rade ,,normalni ljudi’’. Da odem do Luna Parka, ili tako nesto.., Uzivao bih u takvom zivotu!!

Tom: Bas tako!


Source:THS
prevod:Prevod: Anja <3 /THS


Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw Empty
PostSubject: Re: Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw   Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw EmptyThu Aug 12 2010, 16:22

Da li ste upoznali jos neke poznate licnosti nastupaju na MTV Malezija World Stage-u?


Tom: Ja sam upoznao Katy Perry. Na kratko, na oko 30 sekundi.


-.-
Back to top Go down
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw Empty
PostSubject: Re: Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw   Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw EmptyThu Aug 12 2010, 16:48

Najgorih 30. sekundi in his Life sigurno -.-'
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw Empty
PostSubject: Re: Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw   Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw EmptyThu Aug 12 2010, 16:50

da. . nezz uopste zato je nju naveo da ju je upoznao. . omg -.-
Back to top Go down
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw Empty
PostSubject: Re: Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw   Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw EmptyThu Aug 12 2010, 16:57

Ma mora on nešta dobaciit' xD
aL' ovo na 30 sec. (Y)
sigurno mu je bilo dovoljno da mu se život zgadi Very Happy
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw Empty
PostSubject: Re: Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw   Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw EmptyThu Aug 12 2010, 22:47

da . . ali msm ona nije poznata licnost zasto ju je navodio -.- kreten ona im se ismijava on nju pominje u interviju . . eto kako je on dobar <3
Back to top Go down
Sponsored content





Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw Empty
PostSubject: Re: Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw   Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw Empty

Back to top Go down
 
Tokio Hotel - Exkluzivni intervju za MTV.tw
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» EW.com: Tokio Hotel - A music mix intervju
» Tokio Hotel Bjelorusija o Tokio Hotel koncertu u Rusiji
»  MSN.SE - Ludi intervju sa Tokio Hotelom
»  Tokio Hotelov telefonski intervju s filipinskim MYX
» Tokio Hotel EMO??

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Interviews-
Jump to: