Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bill Kaulitz-Izbusen kao bik!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York <3

Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! Empty
PostSubject: Bill Kaulitz-Izbusen kao bik!   Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! EmptyTue Jul 20 2010, 20:58

BILL KAULITZ:
Izbušen kao bik

Bill Kaulitz je stavio novi piercing: Sad između njegovih nozdrva stoji jedan prsten

Pa, šta to sija na licu Billa Kaulitza? Tokom emisije "MTVjev TRL (Total Request Live) na putu", koji je sniman prošle nedelje u Kataniji "Tokio Hotelov" pevač predstavio je svima svoj novi nakit na licu.

Ali Bill ne bi bio Bill kad bi dopustio da njegov nos bude isti kao kod mnogih ljudi. izabrao je prsten između nozdrva, koji se zove septum-piercing, koga često možete videti na medvedima i bikovima. 2006. godine pevač je rekao da je njegova mama bila prilično ljuta na njega zbog tetovaže koju je uradio bez njenog znanja, kad je imao 16 godina: "Baš je bilo stresno. Bilo joj je dosta tetovaža i piercinga. Ubuduće neću tražiti njeno mišljenje o tome". Kako mu je dobro došlo što je sada punoletan...

prevod:oceana/ths
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! Empty
PostSubject: Re: Bill Kaulitz-Izbusen kao bik!   Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! EmptyTue Jul 20 2010, 21:02

Omg iskreno ni meni se ne svidja ovo sto je uradio ali ovi stvarno pretjeruju ljut
Kako me samo nerviraju sve ih treba pobiti rifle
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York <3

Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! Empty
PostSubject: Re: Bill Kaulitz-Izbusen kao bik!   Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! EmptyTue Jul 20 2010, 21:17

lol
Oni moraju o necemu da pisu. A text je toliko gloop...
Ja sam u pocetku bila protiv septuma, i nije mi drago sto ga je uradio ali ako on misli da mu lepo stoji- ok.
Ponavljam, dobro da nije onaj ogroman XD
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! Empty
PostSubject: Re: Bill Kaulitz-Izbusen kao bik!   Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! EmptyTue Jul 20 2010, 22:32

Ni meni se ne svidja sto ja uradio pirs ali jbt ovo je vrijedjanje. .-.- i koja su novine ovo napisale? bild -.- ?
Boze stvarno su pretjerali.
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! Empty
PostSubject: Re: Bill Kaulitz-Izbusen kao bik!   Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! EmptyTue Jul 20 2010, 23:49

dobro to štosmo mi rekli da je ko u svinje je ok xD
ok,to je bio naš prvi utisak..
al šta ovi se*u više ...

al dobr to je sad ko i za tomovu vijagru,svi pričaju o tome poslije će se prašina spusitti
Back to top Go down
Sponsored content





Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! Empty
PostSubject: Re: Bill Kaulitz-Izbusen kao bik!   Bill Kaulitz-Izbusen kao bik! Empty

Back to top Go down
 
Bill Kaulitz-Izbusen kao bik!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bill Kaulitz
» Bill Kaulitz
» Bill Kaulitz
» Bill Kaulitz u L.A.-u - celebrity-gossip.net
» Našminkaj se kao Bill Kaulitz

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: